به دلیل تاخیر در اعلام کلید سوالات، احتمالا نتایج آزمون وکالت ۹۴ هم با تاخیر اعلام می شود

رییس اسکودا خبر داد :

به دلیل تاخیر در اعلام کلید سوالات، احتمالا نتایج آزمون وکالت ۹۴ هم با تاخیر اعلام می شود

رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) گفت: به دلیل تاخیر در اعلام کلید سئوالات آزمون وکالت سال ۹۴، احتمالا نتایج این آزمون هم با تاخیر اعلام شود.

بهمن کشاورز در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: متاسفانه هنوز کلید سئوالات آزمون وکالت بر روی سایت سازمان سنجش قرار نگرفته و امسال روش کار در رابطه با اعلام کلید سئوالات و نتایج آزمون وکالت ۹۴ نسبت به سال‌های گذشته متفاوت است.

وی با بیان اینکه عمده تاخیر در رابطه با اعلام کلید واژه سئوالات آزمون وکالت بر روی سایت سازمان سنجش مربوط به این سازمان است، گفت: به همین دلیل، احتمالا اندکی نتایج آزمون وکالت سال ۹۴ با تاخیر اعلام شود.

کشاورز افزود: به‌زودی کلید سئوالات آزمون وکالت سال ۹۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۸۰ دیدگاه ها

  1. باباایول دارید،یعنی ارائه کلیدیک پاسخنامه به سازمان سنجش اینقدرزمان میخواد،خداراشکرکه آقای کشاورز رئیس سازمان انرژی هسته ای نشده والا موندم چطوری اتم را می شکافت ؟اونوقت خق مسلم دست یافتنی بود؟؟؟!!!

  2. البته اینکه واقعا تا الان کلید منتشر نشده جای تعجب و افسوسه که در کنار سوالات مدنی و تجارت و بی ارتباطی ی سوالات ا د م ب آزمون وکالت امسال و ساختار قضایی ی سوال جزا ک بیشتر مجازات محور بود و قضاوتی تا وکالتی ب طوری ک سوالات زیر سن ۸ سال و برای بار دوم رانندگی ی بدون گواهینامه و این همه مطالعه ی جزا و طرح سوالات فیک از این قانون منتشر نشدن کلید هیچه ! البته ب نظرم ب جز ی سوال تجارت همه متفقا بر سر جوابهای آزمون تفاهم نظر دارن و جای بحثی در جوابها نیست اگه هم باشه در حد ۱ تا ۳ سواله ک باز هم جوابها معلومه و بعضیها خودشون رو فقط گول میزنن و منتظر میمونن در حالیکه جواب سوالات مشخصه ک اینهمه از ضعف سوالات بود ک بدون استدلال خاصی ب همه ی جوابا میر سیدی 

    زیاد نگران نباید بود چون همین ک هس هس !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا