تعیین مهلت مجدد ثبت‌نام برای آزمون قضاوت ۱۴۰۰

پایگاه خبری اختبار- معاونت منابع انسانی قوه قضاییه از تعیین مهلت مجدد برای ثبت‌نام آزمون ثضاوت ۱۴۰۰ (جذب عمومی) خبر داد.

بر این اساس داوطلبان از امروز ۲۶ دی تا ۲۸ دی برای ثبت‌نام فرصت خواهند داشت.

برای خواند متن اطلاعیه آگهی آزمون قضاوت ۱۴۰۰ کلیک کنید

متن کامل اطلاعیه این معاونت به شرح زیر است:

بدینوسیله به اطلاع می‌رساند، نظربه درخواست های مکرر داوطلبان مبنی بر امکان مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضاء سال ۱۴۰۰ و حسب هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان سنجش‌ آموزش کشور مقرر گردید به منظور مساعدت و فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی (۱۴۰۰/۱۰/۰۵ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۱۵) برای ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، فرصت مجددی ایجاد شود تا بتوانند از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

بنابراین ضرورت دارد متقاضیان، در مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند

به داوطلبان توصیه می شود با توجه به حجم بالای مراجعه در ساعات پایانی، فرایند ثبت نام را هرچه سریعتر به اتمام رسانند و از موکول کردن ثبت نام به ساعات پایانی خودداری کنند.

زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۰ است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. باسلام چه فایده متاسفانه مسئول محترم،ما دهه شصتی ها را خیلی راحت از دور خارج کردن،ای کاش حداقل دلیل قانع کننده ای را برای ما میاوردن من که لیسانس و ارشدتاریخ را خوندم متاسفانه هیچ خبری نشد گفتم شاید باکارشناسی حقوق بتونم درمنصب قضا خدمتی کنم اما متاسفانه این هم نذاشتن،ولی بازهم خدای مابزرگ است ما این حذف شدن را به فال نیک میگیریم،من به شخصه بعد از قبولی در وکالت(به دیدخودم یک شغل ازادهستش واین دولت یک قدم مثبت برای من بلندنکرد)حتی راضی نیستم جسمم را دراین سرزمین به خاک بسپارن وایی به حال اینکه از این دولت دفاع کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا