اطلاعیه سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی‌ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) و کارشناسی ارشد دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۹۱

سازمان سنجش آموزش کشور ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) و کارشناسی ارشد دوره‌های  فراگیر دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۹۱ اعلام گردیده، از آنها دعوت می‌نماید با در دست داشتن مدارک لازم در تاریخهای ذیل (صرفاً در ایام و ساعات اداری) به مراکز مربوط مراجعه نمایند.
– پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ (بهمن ماه سال ۹۱) : از تاریخ ۲۳/۱۱/۹۱ لغایت ۳۰/۱۱/۹۱.
– پذیرفته شدگان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ (مهر ماه سال ۹۲): از تاریخ ۱۴/۶/۹۲ لغایت ۱۸/۶/۹۲.
کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است اصل مدارک را با حجم هر تصویر حداکثر تا ۲۵۰ کیلو بایت و ترجیحاً jpg یا jpeg اسکن نموده و به سایت ثبت‌نام (http://reg.pnu.ac.ir) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت‌نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت‌نام نمایند.
مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام:  
۱- اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه.
۲- اصل و تصویر کارت ملی.
۳- عکس با زمینه روشن.
۴- اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(برای آقایان).
۵- گواهی تاییدیه سهمیه ایثارگری از مراجعه ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری.
۶- گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی.
۷- اصل و تصویر مدرک تحصیلی.
۷-۱- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی پیوسته: (دوره فراگیر نوبت بیست و چهارم)
الف: اصل و تصویر گواهی، دیپلم متوسط نظام جدید یا (اصل و تصویر گواهی دیپلم متوسطه نظام قدیم).
ب: اصل و تصویر ریز نمرات دوره‌های متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل و تصویر ریزنمرات دوره متوسطه نظام قدیم).
ج: اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید و پیش دانشگاهی (یا اصل رسید پستی تأییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام قدیم)
۷-۲- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی ناپیوسته «کاردانی به کارشناسی» (دوره فراگیر نوبت پنجم):
– اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم (مدرک کاردانی مورد تائید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) با قید معدل.
نکته: لازم به ذکر است پذیرفته شدگانی که مدرک کاردانی آنها فاقد معدل می‌باشند لازم است نسبت به ارائه گواهی فارغ‌التحصیلی دارای معدل در مقطع کاردانی اقدام نمایند.
۷-۳- برای پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی‌ارشد: (دوره فراگیر نوبت دوازدهم):
– اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در آن معدل دوره کارشناسی قید شده باشد.
تبصره ۱: پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی باشند؛ لازم است اصل گواهی دانش‌آموختگی تایید شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل اخذ کارشناسی (لیسانس) را ارائه نمایند که در آن عبارت زیر قید شده باشد.
«اشتغال به تحصیل نامبرده مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌باشد.»
تبصره۲: بر اساس مصوبه شماره ۳۶۸ مورخ ۳/۱۱/۷۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی، طلاب و فضلاء حوزه علمی که بر اساس مدارک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم و مشهد  دوره سطح دو را با موفقیت گذرانده‌اند، همانند دارندگان مدارک کارشناسی می‌توانند در رشته‌های علوم انسانی این دوره تحصیل نمایند.
تبصره ۳: اصل و تصویر مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته.
تذکر مهم:
الف) در دوره دانش‌پذیری مقطع کارشناسی بر اساس شرایط و ضوابط معدل کتبی برای دیپلمه‌های شاخه نظری (نظام سالی واحدی) شامل رشته‌های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که از سال ۱۳۸۴ به بعد (سال ۱۳۸۴ لغایت سال ۱۳۹۱) دیپلم خود را اخذ نموده‌اند، ۲۵ درصد تأثیر مثبت داده شده است.
ب) پذیرفته‌شدگان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۲ فرصت دارند آخرین مدرک تحصیلی خود را ارائه نمایند.
ج) پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ برای اطلاع دقیق از تاریخ و نحوه ثبت‌نام خود می‌توانند از تاریخ ۲۰/۱۱/۹۱ تا ۲۳/۱۱/۹۱ به سایت خدمات آموزشی دانشگاه پیام‌نور (گلستان) به نشانی: http://reg.pnu.ac.ir و یا پرتال دانشگاه به آدرس:www.pnu.ac.ir مراجعه نمایند.
یادآوری مهم برای کلیه پذیرفته‌شدگان:  
در پایان لازم به توضیح است که کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مقاطع فوق بر روی سایت سازمان قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان در صورت داشتن هر گونه سئوال می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۱ منحصراً از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان اقدام نمایند و از ارسال نامه بصورت پستی و یا مراجعه حضوری اکیداُ خودداری نمایند. بدیهی است به کلیه مکاتبات اینترنتی و یا درخواستهایی که از طریق دیگری بعد از تاریخ ۳۰/۱۱/۹۱ در این باره صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا