دعوت به همکاری

دعوت به همکاری با سایت حقوقی اختبار

 1. زمینه کاری سایت اختبار: زمینه کاری سایت اختبار اخبار و موضوعات مرتبط با رشته حقوق و به طور مشخص در ارتباط با آزمون های تخصصی و تحصیلات تکمیلی این رشته است.
 2. موضوع همکاری: تهیه خبر و گزارش و مطالب تحلیلی مرتبط با زمینه کاری سایت اختبار یا تدوین خلاصه درس یا پاسخنامه و سایر موارد مفید برای مخاطبان سایت اختبار می باشد.

  اخبار و گزارشات و مطالب باید توسط خود همکاران تهیه شده باشد و منظور بازنشر اخبار و مطالب سایر منابع نیست، لطفا به این نمونه ها توجه کنید :
  نمونه یک پاسخنامه تشریحی – تحلیلی آزمون حقوقی  : پاسخنامه تحلیلی سوالات آیین دادرسی مدنی آزمون کارشناسی ارشد ۹۲

  نمونه یک مطلب تحلیلی آموزشی : آزمون وکالت : کدام کانون را انتخاب کنیم ؟

  نمونه یک مطلب تحلیلی اخبار : سونامی هزینه های دادرسی در راه است

  نمونه یک گزارش تحلیلی : بررسی آزمون سردفتری ازدواج ۱۳۹۰

  نمونه یک گزارش تحلیلی دیگر : سهمیۀ ایثارگران در آزمون وکالت ۱۳۹۲

  نمونه یک مطلب راهنمای داوطلبان آزمون وکالت : راهنمای جامع تحلیل کارنامۀ آزمون وکالت ۹۲

 3. نوع همکاری: در صورتی که مطالب ارسالی مناسب تشخیص داده و برای استفاده در سایت اختبار برگزیده شوند به عنوان حق التحریر بسته به نوع و حجم مطالب مبلغی با توافق مولف پرداخت خواهد شد، با این حال توجه داشته باشید که حق التحریر بر مبنای کار پاره وقت دانشجویی پرداخت می شود.
 4. حقوق معنوی مولف: سایت حقوقی اختبار همواره خود را به رعایت حقوق معنوی مولفان پایبند می داند، و در همه مراحل انتشار و استفاده از مطالب ارسال شده نام مولف ذکر خواهد شد.
 5. کیفیت مطالب ارسالی: مطالب ارسال شده بسته به محتوا باید از استانداردهای لازم برای یک مطلب خبری یا علمی برخوردار باشند و در صورت استفاده از منابع و ارجاعات به روشنی منابع و مآخذ مورد استفاده ذکر شود، در صورتی که در مطالب ارسال شده به حقوق مادی یا معنوی سایرین تعدی شود مسوولیت ناشی از آن مستقیما متوجه ارسال کننده مطلب خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر می توانید راهنمای ارسال مطلب برای سایت اختبار را بخوانید.
 6. شرایط همکاران: با توجه به زمینه کاری سایت اختبار لازم است شما دانشجو یا فارغ التحصیل رشته حقوق باشید و توانایی نگارشی خوبی داشته باشید و از روحیه تحقیق و تالیف برخوردار باشید.
 7. نحوه آغاز همکاری: برای شروع به همکاری باید اطلاعات و سوابق کاری مرتبط خود را برای ما ارسال کنید، برای این کار از فرم پایین همین صفحه استفاده کنید، فقط به درخواست هایی که از این طریق واصل شوند رسیدگی خواهد شد، لطفا از هیچ وسیله ی دیگری برای تماس و پیگیری درخواستتان استفاده نکنید. در صورت لزوم از طریق نشانی ایمیلی که در فرم اعلام می کنید با شما تماس گرفته خواهد شد.


  فرم درخواست همکاری با سایت حقوقی اختبار

  نام و نام خانوادگی (الزامی)

  رشته و مقطع تحصیلی (الزامی)

  شهر محل سکونت (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی (الزامی)


  در صورت نیاز برای پاسخ دادن به پیام شما از ایمیلی که در این فرم وارد می کنید استفاده خواهد شد،

  بنا بر این لطفا در وارد کردن ایمیلتان دقت کنید و توجه داشته باشید که ابتدای نشانی ایمیل نباید .www قرار بگیرد

  در کادر پایین اطلاعات و توضیحات لازم در مورد سوابق کاری و تحصیلی خود را بنویسید، اگر تجربه فعالیت در زمینه خبرنگاری یا وبلاگ نویسی داشته اید با ذکر جزئیات و نشانی به آن ها اشاره کنید همین طور اگر مقاله یا جزواتی تالیف و تدوین کرده اید به طور دقیق به آن ها اشاره کنید

  لطفا در کادر پایین با توجه به بند ۱ و ۲ بالای همین صفحه به طور مشخص مواردی که توانایی همکاری در زمینه کاری سایت حقوقی اختبار را دارید بنویسید

  پس از تکمیل و ارسال فرم لطفا منتظر دریافت نتیجه از طریق نشانی ایمیلی که در این فرم اعلام کرده اید باشید و در صورت نیاز به تماس و پیگری از فرم تماس که در قسمت "تماس با ما" در نوار بالای سایت وجود دارد استفاده کنید و از تکمیل و ارسال مجدد این فرم خودداری کنید  دکمه بازگشت به بالا