اطلاعیۀ مرکز امور مشاوران قوۀ قضائیه در مورد پذیرفته شدگان آزمون

اطلاعیۀ مرکز امور مشاوران قوۀ قضائیه در مورد پذیرفته شدگان آزمون

برای دریافت نتیجه اینجا کلیک کنید

تذکرات مهم جهت اطلاع پذیرفته شدگان محترم : 

۱- پذیرفته شدگان در آزمون صرفاً به عنوان پذیرفته شده اولیه محسوب گردیده و در بدو امر می بایستی با در دست داشتن مدارک ذیل جهت ثبت نام و تکمیل پرونده طبق برنامه زمانبندی به مرکز مراجعه نمایند .

(تاریخ مراجعه هر  یک از پذیرفته شدگان در مقابل نامشان در لیست اعلامی درج گردیده و عدم مراجعه هر یک از ایشان در تاریخ اعلام شده به منزله انصراف تلقی خواهد گردید. )

آدرس مرکز جهت مراجعه : تهران،‌ بلوار آفریقای شمالی ،‌خ گلفام ، پلاک ۵۴

تذکر : کپی مدارک ذیل حتماً در برگ A4  ارائه گردد .

الف ) اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن (در صورت داشتن توضیحات)

ب ) اصل مدرک معتبر کارشناسی از دانشکده های معتبر داخلی و خارجی (در حالت اخیر به شرط ارزیابی رسمی) در شاخه های رشته حقوق و الهیات باگرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی و کپی برابر با اصل آن .

ج ) اصل مدرک تحصیلی دیپلم و یا تصویر برابر با اصل آن .

د) اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم به همراه کپی پشت و رو (مخصوص آقایان)

هـ) اصل کارت ملی به انضمام کپی آن (پشت و رو)

و) ۶ قطعه عکس جدید ۳*۴

۲- ارائه گواهی موقت پایان تحصیلی و یا دانشنامه معتبر کارشناسی الزامی می باشد و ارائه گواهی تعداد واحدهای گذرانده قابل پذیرش نیست .

توضیحات :

مدارک معادل کارشناسی یا مدارک کارشناسی در رشته هایی غیر از حقوق ، الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی قابل پذیرش نمی باشد .

افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد در یکی از شاخه های حقوق می باشند الزاماً می بایست مدرک کارشناسی آنان حقوق یا الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی باشد .

۳- داشتن حداقل ۲۴ سال تمام شمسی و حداکثر ۶۵ سال تمام شمسی برای پذیرفته شدگان آزمون وکالت اجباری است. (متولدین ۱۳۶۹ به قبل و متولدین اسفندماه ۱۳۲۸ به بعد)

۴- افرادی که از سهمیه ایثارگری و جانبازی استفاده نموده اند لازم است اصل گواهی، مدارک و اسناد مربوطه را بر اساس موارد ذیل از مراجع ذی صلاح (بنیاد جانباران انقلاب اسلامی استان ستاد رسیدگی به امور آزادگان ، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، واحد بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، امور جهادگران وزارت جهاد کشاورزی) ارائه نمایند.

ب) جانبازان ۲۵% و بالاتر

ج) بستگان درجه اول شهداء و مفقودین و جانبازان ۵۰% به بالا

۵- چنانچه افراد پذیرفته شده هر یک از مدارک مندرج در اطلاعیه آزمون را در هنگام ثبت نام ارائه ننمایند و یا بعداز بررسی مشخص گردد که مدارک ارائه شده دارای وجاهت قانونی نمی باشد از انجام ادامه مراحل پرونده جلوگیری به عمل آمده و قبولی این افراد کان لم یکن تلقی می گردد .

۶- افراد پس از ارائه مدارک و احراز شرایط اولیه جهت ثبت نام، بر اساس برنامه زمان بندی که متعاقباً اعلام خواهد شد از آنها مصاحبه علمی و احکام صورت خواهد گرفت .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا