اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان کانون وکلای کرمانشاه در آزمون وکالت ۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰)

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری کرمانشاه اسامی ۱۴۷ پذیرفته شده سهمیه آزاد و ۲۶ پذیرفته‌شده سهمیه ایثارگری این کانون در آزمون وکالت ۱۴۰۱ (پذیرش ۱۴۰۰) را اعلام کرد.

ظرفیت تعیینی این کانون در آگهی اولیه آزمون، ۶۰ نفر بود که با اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب‌وکار، مجموعا ۱۷۳ نفر در کانون وکلای دادگستری کرمانشاه پذیرفته شدند.

همچنین بر اساس نوشته‌های درج شده در تصاویر اسامی، تراز رتبه ۱ سهمیه آزاد این کانون ۱۰۸۶۲ و تراز رتبه ۱ سهمیه ایثارگر ۸۱۰۰ است.

مدارک و زمان ثبت‌نام قبول‌شدگان متعاقبا اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است که برخی اطلاعات شخصی داوطلبان (شماره شناسنامه و کد ملی و محل تولد) در تصاویر منتشر شده از سوی کانون وکلای کرمانشاه وجود داشت که این اطلاعات از سوی اختبار حذف شده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

 1. با سلام
  آنچه ملاک عمل است ، مبنا و اساسی جز قانون ندارد،
  هر کس اعتراضی دارد ، بر مبنای قانون باشد
  تلاشهای بسیاری شده است تا سرپوش نهند بر ، اعمال قدرت مآبانه ی برخی داعیان عدالت
  خطاب به دوست گرامی ، که انتشار تراز نفرات را خلاف قانون دانسته اند !!!!مستندات قانونی خود را ارایه دهید تا در برابر این ادعا ، سر تعظیم فرود آید.و ادعایی که فاقد ادله ثبوتی باشد ، مسلما به مرحله اثبات نخواهد رسید..
  البته در اینکه در نفس عمل تخلفی روی داده است با جنابعالی موافقم ، منتهی نه در جهت انتشار ۳ تراز اعلامی ، بلکه ، عدم انتشار تراز یک درصد حائزان بالاترین
  نمره که مبنا و اساس قبولیست ..و اما … چه سخت مقاومت می‌کنند افرادی!!! غافل از اینکه ، کس را ، یارای مقابله با قانون نبوده و نخواهد بود.

 2. آیا کانون و مرکز وکلا تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟ چون برخی از افراد از هردو آزمون قبول شده اند

 3. انتشار تراز افرادی رو که جلوی اسم انها نوشته شده خلاف قانون هستش.
  مسئولین قانون مدار….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا