تاریخ جدید آزمون دکتری و کارشناسی ارشد ۹۹

پایگاه خبری اختبار- تاریخ جدید آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال ۱۳۹۹ تعیین شد. بر این اساس، هر دوی این آزمون‌ها در مردادماه برگزار خواهد شد. مسئله برگزاری آزمون‌های سراسری در روزهای اخیر مسئله‌ای چالش‌برانگیز برای مسئولان و داوطلبان تبدیل شده است و نهایتاً پس از جلسات طولانی بین مقامات وزارت بهداشت و وزارت علوم، با تعویق آنها موافقت شد.

پیش از این قرار بود آزمون دکتری در ۲۶ فروردین و آزمون کارشناسی ارشد در ۲ و ۳ مرداد برگزار شود.

متن اطلاعیه جدیدی که امروز، دوشنبه،‌از سوی روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد به شرح زیر است:

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند، براساس اعلام مورخ ۹۹/۰۴/۲۳ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی زمان برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز، روز پنج شنبه ۹ مرداد سال ۹۹ و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ مردادماه ۹۹ تعیین گردید و سایر آزمونها شامل آزمون سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه ای طبق برنامه زمانی قبلیِ اعلام شده برگزار خواهد گردید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. به تعویق افتادن کنکورهای سال ۱۳۹۹ خوبه اشکال نداره
    حتما مصلحتی در کاره
    کنکورهای سال ۱۳۹۹ به آبان موکول بشه
    شروع کلاس ها از ترم بهمن

  2. آزمون رو در موقع مقرر قرار بود برگزار کنند ، متهم به بازی با جان داوطلب شدند، به تعویق انداختند ، مورد خشم داوطلبان قرار گرفتند، بالاخره تکلیف این بنده های خدا چیه ، به چه سازی از شما دوستان بهانه جو برقصند؟ اوضاع عادی نیست و کرونا برای همه اقشار تبعاتی داشته ، کمی مدارا کنید دوستان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا