تاریخ و نحوه دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۴

سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد

تاریخ و نحوه دریافت و رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۴

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ۹۴ از روز سه شنبه ۱۲ اسفند قابل دریافت است

آزمون دکتری ۹۴ صبح روز جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ برگزار خواهد شد

اطلاعیه ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل‌ رفع نقص کارت‌ شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۴

۱۳۹۳/۱۲/۰۳

 سازمان سنجش آموزش کشور ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۴ موارد ذیل را به اطلاع می‌رساند:

 الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون 

 کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه ۹۳/۱۲/۱۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت اینترنتی سازمان مراجعه نموده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ ای (شامل نام‌خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت‌ نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که هم زمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته قابل پرینت و دریافت می‌باشد. 

ب‌ ـ آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون 

آدرس و محل تشکیل باجه رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون کلیه داوطلبان بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان (براساس بند ۳۳ تقاضانامه ثبت‌نامی) به شرح جدول شماره ۲ می‌باشد و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت شرکت در آزمون بایستی صبح از ساعت ۸:۰۰  الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۳ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۴ به حوزه‌های‌ رفع نقص کارت (مندرج در جدول شماره ۲ این اطلاعیه) مراجعه نمایند.

ج- زمان برگزاری آزمون

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۴ رأس ساعت ۸:۰۰ صبح روز جمعه ۹۳/۱۲/۱۵ در شهرستان های مندرج در جدول شماره ۱ این اطلاعیه برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان مشخص گردیده است. 

د- تذکرهای‌ مهم‌ 

۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱، ۲، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۳، ۱۴، ۱۵، ۱۶، ۱۷ و ۱۸ (شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کدملی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی، معدل مقطع کارشناسی ارشد، تاریخ فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، مؤسسه فارغ‌التحصیلی کارشناسی‌ارشد، هیأت علمی (مربی آموزشی رسمی)، دانشگاه محل خدمت مربیان آموزشی رسمی، متقاضیان رشته‌های تحصیلی بورسیه خارج از کشور) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۲/۱۵ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند و داوطلبان در صورتی که نسبت به بندهای ۳ و ۷ (جنس و معلولیت) کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است یکی از روزهای چهارشنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۳ و یا پنج‌شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۱۴ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره ۲) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد. ضمناً در خصوص بندهای ۱۲ و ۲۱ (نام رشته امتحانی و محل برگزاری آزمون) هیچگونه تقاضایی پذیرفته نخواهد شد.

۲- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بند ۸ (سهمیه ثبت نامی) کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد، برای داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان (سپاه پاسداران، وزارت جهاد کشاورزی و واحدهای تابعه ستاد کل نیروهای مسلح) لازم است برای روشن شدن وضعیت سهمیه خود به ارگان مربوطه مراجعه نمایید، داوطلبان متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران (بنیاد شهید و امور ایثارگران) لازم است حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۲/۱۵ به قسمت ویرایش کارت آزمون دکتری سال ۱۳۹۴ در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور وارد شده و سهمیه مذکور را اصلاح نمایند تا در صورت تأیید سهمیه، مشخصات این دسته از داوطلبان از طریق ارگان ذیربط در اختیار این سازمان قرار گیرد، در غیر این صورت با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد و هیچ گونه اعتراضی قابل قبول نمی باشد.

۳- به داوطلبان توصیه می‏شود که مندرجات برگ راهنمای شرکت در آزمون را که همراه با کارت شرکت در جلسه آزمون بر روی سایت سازمان قرار گرفته است و قابل پرینت می‌باشد دقیقاً مطالعه نمایند و با توجه به شماره داوطلبی مندرج در کارت ورودی و بر اساس آدرس حوزه‏های امتحانی که بر روی کارت شرکت در آزمون درج گردیده است حوزه امتحانی خود را شناسائی نمایند.

۴-چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می‌باشد یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس و … می‌باشد ضروری است در ساعات مشخص شده در بند «ب» شخصاً ضمن همراه داشتن دو قطعه عکس ۴*۳ (که در سال جاری تهیه شده باشد) و کارت شناسایی ملی یا شناسنامه عکسدار به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (براساس جدول شماره۲‌) مراجعه نمایند و موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

۵- داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی ویا شناسنامه عکسدار و چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد پاکن، مدادتراش و سنجاق به همراه داشته باشند. از ورود داوطلبانی که کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به همراه نداشته باشند به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

۶- از آوردن وسائل اضافی به جلسه آزمون (بجز مدارک مندرج در بند ۵ فوق) و هرگونه وسیله ارتباطی، الکترونیکی، و محاسباتی ( از قبیل تلفن همراه، پیجر و ماشین حساب)، کیف دستی، ساک دستی،کتاب، جزوه، اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هرکدام از وسایل مندرج دراین بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط برابر آیین نامه تقلب و تخلف رفتار خواهد شد.

۷- با توجه به اینکه سازمان سنجش آموزش کشور در جهت بهبود و ارتقاء کیفی حوزه های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات شما به عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه ها دارد، خواهشمند است نسبت به تکمیل نمودن پرسشنامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون ورودی دوره دکتری «Ph.D» (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۴ از تاریخ ۹۳/۱۲/۱۵ لغایت ۹۳/۱۲/۲۰ بصورت اینترنتی از طریق سایت این سازمان اقدام نمائید .

ه‍- یادآوری مهم درخصوص معدل

معدلهای مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان (معدل مدرک کارشناسی و معدل مدرک کارشناسی‌ارشد)، براساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبتنام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده است، لذا داوطلبان لازم است معدلهای مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصرههای ذیل بررسی و چنانچه داوطلبی در زمان ثبتنام برای شرکت در آزمون مذکور (۹۳/۹/۱۶ لغایت ۹۳/۹/۲۶) موفق نشده است که معدل مقطع کارشناسی‌ارشد خود را بنا به دلایلی در فرمهای اینترنتی ثبتنام درج نماید، میتواند با مراجعه به سایت سازمان و ورود به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نماید. بدیهی است در غیراینصورت قبولی آن دسته از داوطلبانی که در ردیف پذیرفتهشدگان نهایی قرار میگیرند لغو شده و مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نخواهد شد.

تبصره۱- فارغ التحصیلان سنوات قبل و همچنین آن‌دسته از داوطلبانی که تا تاریخ ۹۳/۹/۱۶ (زمان ثبت‌نام برای شرکت آزمون) موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) شده و دانش‌آموخته تلقی گردیده ، باید معدلهای مندرج در مدرک تحصیلی مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد آنان با معدل‌های مندرج در کارت ورودی یکسان باشد در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

تبصره۲- دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ فارغ التحصیل شده و یا تا ۹۴/۶/۳۳۱ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل خواهند شد، در مرحله پرینت کارت ورود به جلسه آزمون می توانند نسبت به ویرایش معدل فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰) و یا میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود تا تاریخ ۹۳/۱۱/۳۰ (برای فارغ التحصیلان تا تاریخ ۹۴/۶/۳۱) در قسمت ویرایش اطلاعات کارت مذکور اقدام نمایند.

تبصره۳- آندسته از داوطلبانی که دوره تحصیلی مقطع کارشناسی آنان ناپیوسته بوده، باید میانگین معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل کارشناسی مندرج در کارت ورودی یکسان باشد. در غیراینصورت می‌بایست نسبت به ویرایش معدل خود در سایت سازمان اقدام نمایند.

 قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری

ماده ۵- تخلفات و جرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:

الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل:

۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.

۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سئوال برای تخلف در آزمون.

۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.

ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاه های حافظه‌دار.

د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون برای پاسخ به سئوالات.

ه‍- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.

و- هرگونه تغییر غیرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.

ز- افشای سئوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.

ح- خرید یا فروش سئوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سئوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازات های زیر را درباره متخلفان دارند:

الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذی ربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.

ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.

تبصره- آرای هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.

ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون ریا ل تا یک میلیارد ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.

ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد، موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.

ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.

ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازات های مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت مؤسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود، و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی هستند.

ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرت های غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی است.

ماده ۱۲- هر مؤسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند، چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد، مجوز تأسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسؤول آنها، علاوه بر محرومیت دائمی از تأسیس و اداره این گونه مراکز، به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند، و چنانچه مؤسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مدیران مسؤول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) است.

تبصره- در مورد آموزشگاه هایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذی ربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.

 در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج شنبه ۹۳/۱۲/۱۴ همه روزه و در ساعات اداری با شماره ‌تلفنهای‌ 99-88923595 یا بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور در میان بگذارند.

 جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
 برگزاری آزمون
شهرستان محل اقامت
آذربایجان شرقی
تبریز
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های آذرشهر(۱۱)، اسکو(۱۳)، اهر(۱۴)، بستان آباد(۱۵)، تبریز(۱۷)، خداآفرین (۳۰)، سراب(۲۰)، کلیبر(۲۳)، ورزقان(۱۲)، میانه(۲۷) و هریس (۲۸) استان آذربایجان شرقی می باشند.
مرند
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای جلفا(۱۸)، شبستر(۲۱) و مرند (۲۵) استان آذربایجان شرقی می باشند.
مراغه
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های مراغه(۲۴)، بناب(۱۶)، چاراویماق (۱۹)، عجب شیر (۲۲)، ملکان(۲۶) و هشترود(۲۹) استان آذربایجان شرقی می باشند.
آذربایجان غربی
ارومیه
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های ارومیه (۱۱) و اشنویه(۱۲) استان آذربایجان غربی می باشند.
خوی
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای خوی(۱۷)، چابپاره(۲۶)، سلماس(۱۹)ماکو (۲۱)، چالدران(۱۶)، پلدشت(۲۵) و شوط(۲۷) استان آذربایجان غربی می باشند.
میاندوآب
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های پیرانشهر (۱۴)، مهاباد (۲۲)، سردشت (۱۸)، میاندوآب (۲۳)، بوکان (۱۳)، نقده (۲۴)، شاهین دژ (۲۰) و تکاب (۱۵) استان آذربایجان غربی می باشند.
اردبیل
اردبیل
کلیه داوطلبان استان اردبیل‌
اصفهان
اصفهان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های اصفهان(۱۳)، شاهین شهر و میمه(۱۴)، تیران و کرون(۱۵)، چادگان(۱۶)، خوانسار(۱۸)، فریدن(۲۲)، برخوار(۳۲)خمینی شهر(۱۷)، خور و بیابانک(۳۳)، دهاقان(۲۱)، سمیرم(۱۹)، شهررضا(۲۰)، فلاورجان(۲۴)، فریدونشهر (۲۳)، لنجان(۲۷)، مبارکه (۲۸)، نائین (۲۹)، گلپایگان(۲۶)، نجف آباد(۳۰) و بوئین میاندشت(۳۴) استان اصفهان می باشند.
کاشان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های کاشان(۲۵)، آران و بیدگل(۱۱)، نطنز (۳۱) و اردستان(۱۲) استان اصفهان می‌باشند.
ایلام
ایلام‌
کلیه داوطلبان استان ایلام‌
بوشهر
بوشهر
کلیه داوطلبان استان بوشهر‌
تهران
تهران
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های اسلامشهر (۱۱)، رباط کریم(۱۵)، شهریار(۱۹)، قدس(۲۴)، بهارستان (۲۶)پردیس(۲۸)، تهران(۱۳)، دماوند(۱۴)، ملارد(۲۵)، شمیرانات (۱۸) و فیروزکوه(۲۰) استان تهران می باشند.
ری
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پیشوا (۲۷)، ری (۱۶)، ورامین (۲۳)، پاکدشت (۱۲) و قرچک(۲۹) استان تهران می باشند.
چهارمحال وبختیاری
شهر کرد
کلیه داوطلبان استان چهار محال‌ و بختیاری‌
خراسان جنوبی
بیرجند
کلیه داوطلبان استان خراسان خراسان جنوبی است.
خراسان رضوی
مشهد
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های بینالود (۳۱)، چناران (۱۶)، درگز (۱۹)، سرخس (۲۲)، فریمان (۲۳)، فیروزه (۳۲)، قوچان (۲۴)، کلات (۲۶)، مشهد (۲۸) و نیشابور(۲۹) از استان خراسان رضوی می باشند.
تربت حیدریه
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های تربت حیدریه (۱۵)، تایباد (۱۲)، گناباد (۲۷)، مه ولات(۱۴)، زاوه (۳۵)، کاشمر(۲۵)، بردسکن(۱۱)، خواف(۱۸)، تربت جام(۱۳)، خلیل آباد(۱۷)، رشتخوار(۲۰)، باخزر (۳۶) و بجستان (۳۰) استان خراسان رضوی می باشند
سبزوار
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای سبزوار(۲۱)، جغتای(۳۳)، جوین (۳۴)، خوشاب (۳۷) و داورزن (۳۸) از استان خراسان رضوی می باشد.
خراسان شمالی
بجنورد
کلیه داوطلبان استان خراسان شمالی
خوزستان
اهواز
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های آبادان (۱۱)، خرمشهر(۱۹)، آغاجاری(۳۵)، امیدیه(۱۲)، اندیکا(۳۱)، اهواز(۱۴)، ایذه(۱۵)، باغ ملک(۱۶)، باوی(۳۴)، بندر ماهشهر(۱۷)، بهبهان(۱۸)، حمیدیه(۳۶)، دشت آزادگان(۲۱)، رامشیر(۲۳)، رامهرمز(۲۲)، شادگان(۲۴)، شوشتر(۲۶)، کارون(۳۷)، لالی(۲۹)، مسجدسلیمان(۲۸)، هفتگل(۳۲)، هندیجان (۳۰) و هویزه (۳۳) از استان خوزستان می باشند.
دزفول
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های دزفول‌(20)، اندیشمک (۱۳)، شوش(۲۵) وگتوند(۲۷) استان خوزستان می باشند.
زنجان
زنجان
کلیه داوطلبان استان زنجان‌
سمنان
سمنان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های آرادان(۱۶)، سمنان(۱۲)، گرمسار(۱۴) و مهدی شهر (۱۵) از استان سمنان می باشند.
شاهرود
‌داوطلبانی‌که شهرستان ‌محل‌اقامت آنان یکی از شهرستانهای شاهرود (۱۳)، دامغان(۱۱) و میامی(۱۷) استان سمنان است.
سیستان و بلوچستان
زاهدان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های خاش(۱۴)، زاهدان(۱۷) و میرجاوه(۲۷) از استان سیستان و بلوچستان می باشند.
ایرانشهر
داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستان های ایرانشهر(۱۱)، سرباز(۱۸)، سراوان(۱۹)، دلگان(۲۱)، مهرستان(۲۲)، فنوج (۲۵) و سیب سوران(۲۳) از استان سیستان و بلوچستان می باشند
زابل
داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستان زابل(۱۵)، زهک(۱۶)، نیمروز(۲۸)، هیرمند (۲۴) و هامون (۲۹) استان سیستان و بلوچستان است
چا‌بهار
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های چا‌بهار(۱۲)، کنارک(۱۳)، نیک شهر (۲۰) و قصرقند(۲۶) استان سیستان وبلوچستان می‌باشند.
فارس
شیراز
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان ها یآباده(۱۱)، ارسنجان(۱۲)، اقلید(۱۴)، بوانات(۱۵)، پاسارگاد(۳۱)، خرامه(۳۸)، جهرم (۱۶)، خرم بید(۱۷)، کازرون(۲۶)، خنج(۲۸)، رستم(۳۵)، سپیدان(۲۰)، سروستان(۳۶)، شیراز(۲۱)، فراشبند(۲۲)، فیروزآباد(۲۴)، قیر وکارزین(۲۵)، کوار(۳۹)، گراش(۳۷)، لارستان (۲۷)، لامرد (۲۹)، مرودشت(۳۰)، ممسنی (۳۲) و مهر(۳۳) استان فارس می باشند.
فسا
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای استهبان(۱۳)،داراب(۱۸)، فسا (۲۳)، زرین دشت(۱۹) و نی‌ریز(۳۴) استان فارس می‌باشند.
قزوین
قزوین
کلیه داوطلبان استان قزوین‌
قم
قم‌
کلیه داوطلبان استان قم‌
کردستان
سنندج
کلیه داوطلبان استان کردستان‌
کرمان
کرمان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ارزوئیه(۳۱)، بافت(۱۱)، بردسیر(۱۲)، بم(۱۳)، رابر(۲۹)، راور(۱۵)، ریگان(۲۷)، زرند(۱۷)، فهرج(۳۰)، کرمان(۲۲)، کوهبنان (۱۸) و نرماشیر(۳۳) استان کرمان می باشند.
جیرفت
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای عنبرآباد(۲۱)، جیرفت (۱۴)، فاریاب(۳۲)، کهنوج(۲۳)، منوجان(۲۶)، قله گنج (۲۵) و رودبارجنوب(۲۴) استان کرمان می باشند.
رفسنجان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای رفسنجان(۱۶)، شهربابک (۲۰)، سیرجان(۱۹) و انار(۲۸) استان کرمان می‌باشند.
کرمانشاه
کرمانشاه
کلیه داوطلبان استان کرمانشاه
 
ادامه جدول شماره ۱- شهرستان محل برگزاری آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
شهرستان محل
 برگزاری آزمون
شهرستان محل اقامت
کهکیلویه و بویراحمد
بویراحمد(یاسوج‌)
کلیه داوطلبان استان کهکیلویه و بویراحمد
گلستان
گرگان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آق قلا(۱۲)، بندرگز(۱۳)، ترکمن(۱۴)، علی آباد(۱۶)، کردکوی(۱۷)، گرگان (۱۹) و گمیشان(۲۳) استان گلستان می باشند.
گنبد کاووس
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کلاله(۱۸) مراوه تپه(۲۲) گالیکش(۲۴) مینودشت(۲۱) آزادشهر(۱۱)رامیان (۱۵) و گنبد کاووس(۲۰) استان گلستان می باشند.
گیلان
رشت
کلیه داوطلبان استان گیلان
لرستان
خرم‌آباد
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای پلدختر(۱۴)، خرم آباد(۱۵)، دلفان(۱۶)، دوره (۲۰)، رومشکان(۲۱)، سلسله (۱۸) و کوهدشت(۱۹) استان لرستان می باشند.
بروجرد
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بروجرد(۱۳)، الیگودرز (۱۲)، ازنا (۱۱) و دورود(۱۷) استان لرستان می باشند.
مازندران
ساری
کلیه داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ساری (۲۰)، بهشهر(۱۴)، نکا(۲۴)، گلوگاه (۱۵)، جویبار(۱۷) و میاندرود (۲۹) استان مازندران می باشد.
بابل(برادران)
‌مازندران‌(داوطلبان مرد بجز شهرستان های حوزه امتحانی ساری (۲۰)، چالوس(۱۸))
بابلسر (خواهران)
‌مازندران‌(داوطلبان زن بجز شهرستان های حوزه امتحانی ساری (۲۰) و چالوس(۱۸))
چالوس
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های تنکابن(۱۶)، نوشهر(۲۶)، عباس آباد(۲۸)، رامسر(۱۹)، نور (۲۵)، چالوس(۱۸) و کلاردشت(۳۲) از استان مازندران می باشند.
مرکزی
اراک
کلیه داوطلبان استان مرکزی
هرمزگان
بندرعباس
کلیه داوطلبان استان هرمزگان‌
همدان
‌همدان
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های اسد آباد(۱۱)، بهار(۱۲)، رزن(۱۴)، فامنین(۱۹)، کبودرآهنگ (۱۵) و همدان(۱۸) از استان همدان می باشند.
ملایر
داوطلبانی که محل اقامت آنان یکی از شهرستان های ملایر(۱۶)، نهاوند (۱۷) و تویسرکان(۱۳) استان همدان می باشند.
یزد
یزد
کلیه داوطلبان استان یزد.
البرز
کرج
کلیه داوطلبان استان البرز
 
جدول شماره ۲ – نام و آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ورودی دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال‌ 1394 براساس استان محل اقامت داوطلبان
نام استان
نام شهرستان
محل رفع نقص کارت
نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، مدیریت امور آموزشی
مراغه
دانشگاه مراغه
مراغه: اتوبان امیر کبیر، میدان مادر، شهرک گلشهر، دانشگاه مراغه
مرند
دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند
مرند: میدان دانشگاه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند.
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه ارومیه، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی
خوی
دانشگاه آزاد اسلامی خوی
خوی: بلوارولایت فقیه، دانشگاه آزاداسلامی واحدخوی، ساختمان اداری
میاندوآب
مرکزآموزشعالیشهیدباکریمیاندوآب
میاندوآب: میدان آیت الله وحیدی، کیلومتر۳ جاده حسن کندی، مرکز آموزش عالی شهید باکری
اردبیل
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اردبیل: خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان اداره کل امور آموزشی
اصفهان
‌ اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی، خیابان دانشگاه، دانشگاه اصفهان، ساختمان معاونت آموزشی
کاشان
دانشگاه کاشان
کاشان: کیلومتر شش بلوار قطب راوندی، دانشگاه کاشان
ایلام
‌ ایلام‌
دانشگاه ایلام
ایلام: خیابان پژوهش، دانشگاه ایلام، سازمان مرکزی، تحصیلات تکمیلی
بوشهر
‌ بوشهر
دانشگاه خلیج فارس بوشهر
بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر
تهران
تهران
حوزه خواهران: دانشگاه خوارزمی تهران
تهران: خیابان انقلاب، دروازه دولت ،خیابان شهید مفتح، دانشگاه خوارزمی پردیس تهران
حوزه برادران: دانشگاه علم وصنعت
تهران: میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم وصنعت ایران
ری
دانشگاه آزاد اسلامی شهر ری
تهران: بزرگراه خلیج فارس، روبروی حرم مطهرحضرت امام خمینی (ره)، مجتمع دانشگاهی یادگار امام (ره)
چهارمحال و بختیاری
شهر کرد
دانشگاه شهرکرد
شهرکرد: بلواررهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، دانشکده هنر
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده علوم اداری و اقتصادی
تربت حیدریه
دانشگاه تربت حیدریه
تربت حیدریه: (کیلومتر ۷ جاده تربت حیدریه – مشهد )، بعد از پل هوایی عابرپیاده، دانشگاه تربت حیدریه
سبزوار
دانشگاه حکیم سبزواری
سبزوار: توحیدشهر، پردیس دانشگاه حکیم سبزواری، طبقه همکف، دانشکده علوم پایه
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: (کیلومتر ۴ جاده اسفراین)، دانشگاه بجنورد
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهیدچمران اهواز
اهواز: جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز
دزفول
دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول
دزفول: روبروی پایگاه چهارم شکاری، دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحدرایانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان :کیلومتر ۳ جاده (سمنان – دامغان )، پردیس شماره یک، اداره کل آموزش
شاهرود
دانشگاه صنعتی شاهرود
شاهرود: میدان هفتم تیر، بلواردانشگاه، پردیس اصلی دانشگاه صنعتی شاهرود، سازمان مرکزی اداره کل آموزشی
سیستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه سیستان و بلوچستان
زاهدان: خیابان دانشگاه، روبروی بلوارمعلم، مجتمع ورزشی ۲۲بهمن دانشگاه سیستان بلوچستان
زابل
دانشگاه زابل
زابل: کیلومتر۲ جاده بنجار، پردیس جدید دانشگاه زابل، ساختمان کلاسهای ابوسعید سجزی
ایرانشهر
دانشگاه ولایت-ایرانشهر
ایرانشهر: کیلومتر ۴ بزرگ راه شهید مرادی، دانشگاه ولایت ایرانشهر
چا‌بهار
دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
چابهار: بلوار دانشگاه، دانشگاه دریانوردی وعلوم دریایی چابهار، دانشکده علوم دریایی
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
فسا
دانشگاه فسا
فسا: بلوارشهیدمحب، دانشگاهفسا
قزوین
قزوین
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین
قزوین: انتهای بلوار دانشگاه، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره ) قزوین، روبروی صدا و سیمای مرکز قزوین، سایت کامپیوتری دانشکده فنی و مهندسی
قم
قم‌
دانشگاه قم
قم: جاده قدیم اصفهان، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، سازمان مرکزی
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان-سنندج
سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان
کرمان
کرمان
دانشگاه شهید باهنر کرمان
کرمان: بلوار جمهوری اسلامی، دانشکده فنی ومهندسی دانشگاه شهیدباهنر کرمان
جیرفت
دانشگاه جیرفت
جیرفت: کیلومتر ۸ جاده بندرعباس، دانشگاه جیرفت
رفسنجان
دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان
رفسنجان: ابتدای بلوار ولایت، دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان، سازمان مرکزی دفتر استعدادهای درخشان
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، دانشکده علوم
کهکیلویه و بویراحمد
بویراحمد(یاسوج‌)
دانشگاه یاسوج
یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، اداره آموزش وتحصیلات تکمیلی
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی گرگان
گنبد کاووس
دانشگاه گنبد کاووس
گنبد کاووس: خیابان شهید فلاحی (فرودگاه سابق)، بلواربصیرت، دانشگاه گنبد کاووس
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان-رشت
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهربازی، پردیس دانشگاه گیلان
لرستان
خرم‌آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: (کیلومتر ۵ جاده خرم آباد – تهران )، دانشگاه لرستان
بروجرد
 دانشگاه‌حضرت‌آیت‌الله اعظمی بروجردی(ره)- بروجرد
بروجرد: (کیلومتر ۳ جاده بروجرد – خرم آباد)، دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی (ره)
مازندران
ساری
موسسه آموزش عالی هدف ساری
ساری: بلوار فرح آباد ،(جاده دریا) کیلومتر۵ موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی هدف ساری
بابل (برادران)
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابل: خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
بابلسر (خواهران)
دانشگاه مازندران- بابلسر
بابلسر: خیابان پاسدران، دانشگاه مازندران، سازمان مرکزی دانشگاه
چالوس
دانشگاه آزاد اسلامی چالوس
چالوس: خیابان۱۷شهریور، روبروی مسجد امام حسین (ع)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس، حوزه معاونت آموزشی
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
اراک: میدان شریعتی، دانشگاه اراک، درب جنوبی دانشگاه اراک
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزادشهر، بلوار افروز شهابی پور، مجتمع آموزشی وپژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
همدان
‌همدان
دانشگاه بوعلی سینا همدان
همدان: چهار باغ شهید مصطفی احمدی روشن، دانشگاه بوعلی سینا همدان، سازمان مرکزی، اداره آموزش کل
ملایر
دانشگاه ملایر
ملایر: کیلومتر ۴ جاده اراک، دانشگاه ملی ملایر
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد: صفائیه، چهار راه پژوهش، ساختمان کنار ورودی درب دانش
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمی کرج
کرج: حصارک، میدان دانشگاه، دانشگاه خوارزمی پردیس کرج
 
 
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا