تخفیف ۳۰ درصدی بلیط قطار به دانشجویان عازم نمایشگاه کتاب تهران

تخفیف ۳۰ درصدی بلیط قطار به دانشجویان عازم نمایشگاه کتاب تهران

پایگاه خبری اختبار – مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت حمل و نقل شرکت ریلی رجا از تخفیف ٣٠ درصدی بلیط قطار ویژه دانشجویان جهت بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

 به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی نمایشگاه کتاب تهران، رامیز قلی نژاد با اشاره به توافق بین شرکت حمل و نقل ریلی رجا و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ارایه تخفیف به دانشجویان به منظور حضور در نمایشگاه کتاب تهران گفت: دانشجویانی که جهت بازدید از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب  به تهران سفر می کنند از تخفیف ٣٠ درصدی بلیط قطار از سوی شرکت حمل و نقل ریلی رجا برخوردار می شوند.

قلی نژاد افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده معاونت امور فرهنگی فهرست نهایی دانشجویان را به شرکت حمل و نقل ریلی رجا ارسال می کند و این شرکت، تسهیلات در نظر گرفته شده را به داشجویان ارائه می دهد.

قلی نژاد تاکید کرد: دانشجویانی که نام آن ها در فهرست مذکور قرار گرفته باشد، در زمان خریداری  بلیط قطار به صورت خودکار از تسهیلات درنظر گرفته شده بهره مند خواهند شد.

بر اساس این گزارش، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سامانه ارتباطات با مشتریان رجا به شماره ١۵٣٩ ( تهران ) و ۵۵١٢٢۴١٧ (شهرستان ها) تماس بگیرند.

 بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ١۵ تا ٢۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا