تدوین دوره‌های آموزشی جدید برای قضات و کارکنان قوه قضاییه

پایگاه خبری اختبار- مدیرکل آموزش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه از تدوین عناوین آموزشی جدید برای کارکنان این قوه خبر داد.

به گزارش اختبار به نقل از معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، نشست بررسی عناوین آموزشی در اجرای سند تحول قضایی با حضور معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه، مدیرکل آموزش قوه قضاییه و اعضای کارگروه تدوین و طراحی متون آموزشی در محل ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه (شهید صدیقیان) برگزار شد.

در این نشست عناوین سرفصل های آموزشی استخراج شده از سند تحول قضایی جهت طراحی در دوره های آموزشی قوه قضاییه مورد بحث و تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

متن کامل «سند تحول قضایی»

متن کامل «سند امنیت قضایی»

بر اساس این گزارش، در راستای تحقق اهداف سند تحول قضایی و به منظور تدوین دوره های آموزشی مورد نیاز کارکنان و قضات متناسب با سند مذکور، کارگروه تخصصی با حضور اساتید برجسته تشکیل و پس از جلسات فشرده کارشناسی ۵۸ عنوان دوره آموزشی مبتنی بر ماموریت های فصل دوم سند تحول قضایی تدوین شده است.

اداره کل آموزش معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه همچنین اقدام تدوین پیش‌نویس دستورالعمل دستیاری قضایی نموده است که بعد از تصویب جهت تقویت ابعاد مهارتی و تجربی در محاکم، در دوره کارآموزی سال جاری اجرایی خواهد شد.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا