در سال گذشته ۳۶۵ نفر از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی موسسه آموزش عالی فاضل در آزمون های وکالت و قضاوت قبول شدند

آقای نکوفر رئیس موسسه آموزش عالی فاضل:

در سال گذشته  365 نفر از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی
موسسه آموزش عالی فاضل در آزمون های وکالت و قضاوت قبول شدند

آقای نکوفر رئیس موسسه آموزش عالی فاضل در گفتگو با سایت اختبار به تشریح خدمات و فعالیت های این موسسه در زمینه برگزاری آزمون های آزمایشی و دوره های آموزشی مرتبط با رشته حقوق پرداخت، در ادامه مشروح این گفتگو را می خوانید:

اختبار- با سلام و ضمن تشکر از این که وقتتان را در اختیار ما قرار دادید، لطفا خودتان را معرفی کنید.

به نام خدا و باعرض سلام ، ادب و احترام به کلیه همکاران سایت وزین اختبار و خوانندگان محترم،  اینجانب علی اکبر نکوفر رئیس موسسه آموزش عالی فاضل می باشم.

 

اختبار- لطفا موسسه آموزش عالی فاضل را برای خوانندگان سایت اختبار که عمدتاً داوطلبان آزمون های حقوق هستند معرفی کنید و از فعالیت های موسسه تحت مدیریتتان بیشتر بگویید.

پاسخ: به حمد و فضل الهی، موسسه فاضل به عنوان اولین موسسه آموزش عالی بامجوز رسمی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت خویش را از ۱۴سال پیش درشهر شیراز آغاز نمود و با توجه به کسب نتایج درخشان در تمامی عرصه های آموزشی از قبیل دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد، دکتری، فراگیر پیام نور، وکالت و قضاوت هم اکنون یکی از معتبرترین موسسات آموزشی عالی کشور شناخته می شود.  

 

اختبار: شما به عنوان مدیر موسسه آموزش عالی فاضل، دلیل کسب موفقیت های این موسسه را در چه می دانید؟

پاسخ: علت اصلی این امر در ۳ موضوع مهم خلاصه می شود:

۱- برنامه ریزی علمی ، منظم ، منسجم و کامل بودن خدمات مطابق با نیاز دانشجویان براساس آخرین تغییرات سرفصل های آموزشی

۲-استفاده از تمام پتانسیل علمی و اجرایی اساتید طراز اول کشور در برگزاری دوره های آموزشی

۳-سابقه طولانی در کسب نتایج بسیار درخشان در حوزه های مختلف آموزشی

 

اختبار- آیا موسسه فاضل صرفاً دوره های آمادگی وکالت را برگزار می نماید؟

پاسخ: خیر، موسسه فاضل در کنار برگزاری دوره های آمادگی آزمون وکالت، قضاوت و سردفتری دوره های آمادگی آزمون تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته حقوق و سایر رشته های تحصیلی را نیز برگزار می نماید .

 

اختبار- آیا شما صرفاً از اساتید هم استانی خود در برگزاری کلاس ها استفاده می نمایید؟

پاسخ: خیر، موسسه فاضل بادر نظر گرفتن اصل شایسته سالاری ، اساتید و مدرسان خویش را با حساسیت و دقت خاص از بین متقاضیان تدریس ،گزینش نموده و در همین راستا از اساتید نخبه و فرهیخته کشوری از سایر نقاط نیز به صورت پروازی استفاده می نماید .

 

اختبار- دوره های موسسه فاضل چه مزیت هایی نسبت به سایر موسسات فعال در این حوزه دارند؟

پاسخ : امسال با برنامه ریزی به عمل آمده و منحصر به فرد، فاضل بیش از ۵۲۰ ساعت کلاس و کارگاه آموزشی جهت متقاضیان دوره های آمادگی آزمون وکالت برگزار می نماید که این میزان و نحوه برگزاری تقریبا دو برابر سایر موسسات همکار می باشد. البته شایان ذکر است در شهریه دریافتی از متقاضیان تغییری اعمال نشده است.

 

اختبار- لطفا توضیحات بیشتری در خصوص کلاس ها و کارگاه های آموزشی که موسسه فاضل برگزار می کند بیان فرمایید.

پاسخ: امسال برنامه ریزی آموزشی فاضل جهت دوره وکالت به ۳ بخش تقسیم گردیده است:

۱-کلاس های آموزشی درس و نکته

۲-کارگاه آموزشی مرور و تثبیت مطالب

۳-کارگاه آموزشی جمع بندی و حل تست

در کلاس ها تمامی دروس به صورت مفهومی و با جزئیات کامل تدریس شده و نکات مهم و تست های سنوات قبل در آن بررسی می شود سپس در کارگاه مرور و تثبیت مطالب، مجدداً کلیه مطالب و سرفصل های مهم توسط اساتید بنام و نخبه به مدت ۱۴۰ ساعت مرور و تاکید می گردد و نهایتاً در بازه زمانی بیست روز قبل از آزمون اصلی با برگزاری کارگاه جمع بندی و حل تست به مدت ۸۰ ساعت به تجزیه و تحلیل بیش از یک هزار تست احتمالی توسط اساتید پروازی و صاحب نظر می پردازد.

 

اختبار- آیا موسسه فاضل در زمینه نشر کتب مورد نیاز داوطلبان نیز اقدامی انجام داده است؟

پاسخ : بلی ، موسسه فاضل با بهره گیری از تجربه آموزشی خود و اساتید تراز اول کشوری تا کنون بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب در رشته های مختلف از جمله حقوق به رشته تحریر در آورده است.

 

اختبار- آیا موسسه فاضل آزمون های آزمایشی برای آمادگی آزمون وکالت هم برگزار می نماید؟

پاسخ : بله، موسسۀ فاضل با همکاری موسسۀ طرح نوین تهران مبادرت به برگزاری آزمون های آزمایشی به صورت سراسری و حضوری می نماید که بحمدالله با عنایت به شعب متعدد طرح نوین در کشور از جامعه آماری بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و کارنامه تفصیلی صادره جهت دانشجویان نیز با کلیه شرکت کنندگان در سراسر کشور سنجیده و رتبه بندی و ارائه می گردد.

 

اختبار- آیا پس از برگزاری، سوالات و پاسخنامه آزمون های آزمایشی در اختیار شرکت کنندگان در آزمون قرار می گیرد؟

پاسخ : بله، بعد از برگزاری آزمون علاوه بر تحویل سوالات و پاسخ نامه تشریحی به صورت کتبی، برای اولین بار با بهره مندی از اساتید بنام یک کارگاه آموزشی تجزیه و تحلیل سوالات در فضای مجازی نیز برگزار خواهد شد که امکان حضور کلیه شرکت کنندگان آزمون در این کلاس مجازی میسر می باشد.

 

اختبار- آیا موسسه فاضل خدماتی دیگری غیر از کلاس، کارگاه آموزشی و آزمون ها به دانشجویان ارائه می نماید؟

پاسخ: بله، مهمترین خدمت موسسه بعد از مسائل آموزشی بحث مشاوره و بررسی روند تحصیلی دانشجویان می باشد. موسسه در این زمینه از دو بخش مشاوره عمومی و فنی استفاده می نماید که در بخش مشاوره عمومی کارشناسان ارشد روانشناسی و مشاوره نسبت به برنامه ریزی درسی و روش های صحیح مطالعه، تندخوانی و تست زنی اقدام نموده و در بخش مشاوره تخصصی و فنی رتبه های برتر آزمون وکالت کانون فارس در سال گذشته، (آقای محمد رحیمی رتبه ۴ ،خانم مهنازقاسمی رتبه ۵ و آقای عبدالرضا سعیدی رتبه ۷) که خود از دانشجویان سال گذشته موسسه بوده اند، پاسخگوی سوالات تخصصی دانشجویان می باشند. البته قابل ذکراست این امر  به صورت مستمر و دائمی از ابتدای ترم تحصیلی تا موعد آزمون اصلی جهت دانشجویان انجام می شود .

 

اختبار- داوطلبانی که از خدمات آموزشی موسسه فاضل استفاده کرده بودند در آزمون وکالت گذشته چه نتایجی گرفتند و آیا نتایج کسب شده برای شما و مجموعۀ تحت مدیریتتان رضایت بخش بود؟

پاسخ :  بله! به لطف خداوند منان  در سالی که گذشت ۳۶۵نفر از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی وکالت موسسه فاضل موفق به قبولی در دوره های وکالت و قضاوت گردیدند. از این تعداد ۱۰نفر دارای رتبه تک رقمی در کانون های مختف می باشند. البته شایان ذکر است حدود نیمی از قبول شدگان کانون فارس و بیش از شصت درصد پذیرفته شدگان کانون بوشهر و  42نفر از پذیرفته شدگان کانون مرکز نیز متعلق به دانشجویان فاضل بوده است .

در همین راستا به جز کسب بالاترین آمار قبولی در سنوات گذشته رتبه های برتر سال های قبل نیز جزء خانواده آموزشی فاضل بوده که می توان به رتبه ۱ سال ۸۹ کانون فارس آقای محمد پناهی، رتبه ۱ سال ۹۰ کانون فارس آقای محمدمهدی فلامرزی، رتبه ۱ سال ۹۱ کانون کرمان آقای علی شاهینی و رتبه ۱ امسال بوشهر آقای حسین منصوری و رتبه ۴ سال۹۲ کانون فارس آقای محمد رحیمی، رتبه ۵ سال۹۲ کانون فارس خانم مهنازقاسمی و رتبه ۷ سال۹۲ کانون فارس آقای عبدالرضا سعیدی نیز اشاره نمود .

همچنین به طور متوسط در سال های گذشته آمار قبولی آزمون های وکالت و قضاوت در موسسه فاضل بین ۳۰ الی ۳۳ درصد بوده که به تعبیری از بین هر سه نفر استفاده کننده از خدمات آموزشی موسسه فاضل یک نفر در این آزمون ها موفق گردیده اند.

 

اختبار- در پایان لطفا راه های ارتباطی با موسسه فاضل را برای علاقمندان اعلام بفرمایید.

ضمن تشکر از حوصله و زحمات شما، متقاضیان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی بهتر با جزئیات و سایر خدمات موسسه می توانند از طریق سایت اینترنتی موسسه به نشانی www.fazel.ac.ir یا تماس با شماره تلفن های موسسه ۳۶ الی ۲۳۴۳۲۳۴ – ۲۳۵۳۰۱۶ – ۲۳۵۹۹۰۲ (۰۷۱۱) از مشاوران موسسه که به صورت یکسره و رایگان برای پاسخگویی آماده هستند کمک بگیرند یا این که به صورت حضوری به محل موسسه واقع در شیراز، پارامونت، ابتدای خیابان قصردشت، کوچه یک، پلاک یک تشریف بیاورند.

 

اختبار- ما هم ضمن آرزوی توفیقات روز افزون برای شما و همکارانتان، از وقتی که در اختیار ما و بازدیدکنندگان سایت اختبار گذاشتید متشکریم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا