راهنما و ظرفیت های انتخاب شهر پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۷

راهنمای انتخاب اینترنتی شهر محل اشتغال پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۷ کانون وکلای مرکز به همراه ظرفیت های تعیین شده

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری مرکز با انتشار جزئیات مربوط به انتخاب شهر محل اشتغال پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۷، ظرفیت های تعیین شده برای جذب کارآموز در هر شهر را نیز اعلام کرد.

پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۷ در کانون وکلای دادگستری مرکز تا روز دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه انتخاب شهر، شهر محل اشتغال خود را انتخاب کنند.

راهنمای انتخاب شهر از طریق اینترنت

توضیحات ضروری  :

۱- داوطلبان محترم با بررسی دقیق و لحاظ رتبه آزمون و ظرفیت پذیرش شهرها ، محلهای مورد نظر را به ترتیب اولویت، پیشنهاد نمایند.

۲-  درصفحه ی مربوط به اولویت های پیشنهادی، انتخاب حداقل یک شهر الزامی است و برای انتخاب همه ی شهرهای حوزه ی کانون مرکز (به ترتیب اولویت انتخاب داوطلب) محدودیتی وجود ندارد.

۳- مهلت تکمیل فرم انتخاب شهر: تا پایان روز دوشنبه  مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲  می باشد.

۴-  انتخاب شهر محل اشتغال (محل کارآموزی نیز محل اشتغال خواهد بود) از بین شهرهای پیشنهادی توسط داوطلب ، با لحاظ رتبه داوطلب، اولویت پیشنهادی و ظرفیت پذیرش شهرها، از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز تعیین خواهد شد.

تبصره: انتقال وکلاء و کارآموزانی که پدر یا مادر یا فرزند آنان وکیل دادگستری عضو کانون مرکز باشد، به محل اشتغال یکدیگر همزمان با انتخاب شهر امکان پذیر است. لذا ضرورت دارد این دسته از قبول شده ها ضمن اعلام مراتب در روند ثبت نام شماره پروانه وکالت اقربای درجه یک خود را درج نمایند.

همچنین تغییر محل کارآموزی یا اشتغال یکی از زوجین در نکاح دائم که هر دوی آنان وکیل یا کارآموز یا یکی از آنان وکیل و دیگری کارآموز باشد، حسب تقاضای هر دو به محل اشتغال دائم یکی از آنان بعد از صدور پروانه کارآموزی مجاز است این دسته از قبول شده ها بعد از صدور پروانه کارآموزی درخواست خود را مطرح وپیگری نمایند و انتخاب ومعرفی شهردر این مرحله براساس رتبه اکتسابی انجام می شود

۵-  پس از تعیین محل اشتغال به ترتیب بالا، تغییر محل امکان پذیر نیست. بررسی تقاضای انتقال محل کارآموزی طبق آئین نامه نقل و انتقال وکلا و کارآموزان با لحاظ اصلاحیه مهر ۱۳۹۴ و پس از صدور پروانه کارآموزی خواهد بود.

۶-   داوطلبانی که برای اشتغال در شهرهای استان تهران پذیرش می شوند، در صورتی که بیش از چهل سال سن داشته باشند، بهنگام صدور پروانه کارآموزی، یکی از شهرهای تابعه کانون مرکز خارج از استان تهران را برای کارآموزی انتخاب و معرفی خواهند کرد. بدیهی است محل اشتغال به وکالت که بر اساس رتبه، تعیین شده (پس از طی دوره کارآموزی حتی اگر تهران یا یکی دیگر از شهرهای تابعه استان تهران باشد) محفوظ خواهد بود.

۷-   در صورتی که داوطلب، واجد شرایط قانونی نباشد، پیشنهاد شهرهای مورد نظر و انتخاب آن، برای داوطلب حقی ایجاد نمی کند و در هر مرحله از بررسی که فقدان یکی از شرایط قانونی احراز شود تصمیم لازم اتخاذ خواهد شد

۸- داوطلبانی که با استفاده از سهمیه ایثارگری پذیرش علمی شده اند،چنانچه واجد شرایط استفاده از سهمیه ایثارگری نباشد،انتخاب شهر وسایر اقدامات بعمل آمده،حقی برای آنها ایجاد نمی کند

۹-   نتیجه نهایی انتخاب شهر محل اشتغال، متعاقبا در سایت کانون منتشر می شود لذا از مراجعه و تماس تلفنی خودداری نموده و مراتب را از طریق سایت پیگیری نمایند.

۱۰- فرم انتخاب وکیل سرپرست همزمان با  نتایج نهایی انتخاب شهر در سایت کانون در دسترس قرار می گیرد.

برای ورود به سامانه انتخاب شهر محل اشتغال اینجا کلیک کنید

ظرفیت های انتخاب شهر پذیرفته شدگان آزمون وکالت 97

ظرفیت های انتخاب شهر پذیرفته شدگان آزمون وکالت 97

 

 

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

 1. چهل سال تمام یعنی چی؟
  یعنی چهل سال و دوازده ماه یا سی و نه سال و دوازده ماه؟

 2. با سلام می خواستم بپرسم کسی اطلاع داره نتایج تکمیل ظرفیت وکالت ۹۷ کی اعلام میشه؟؟؟؟؟؟ و اینکه تکمیل ظرفیت مرکز برای سهمیه ازاد حدودا چند نفر هست؟؟؟ سپاسگزارم

 3. سلام.
  دوستان میخواستم ببینم امسال پذیرس ایثارگران مثل پارسال که یه سری کانون ها سهمیه رزمندگان رو اعمال نمیکردن و … تا اینکه حتی حکم از دادگاه انتظامی قضات گرفته شد مبنی بر اینکه مرجع تشخیص خدمت داوطلبانه ستاد نیرو های مسلح هست و نه کانون وکلا و … و کانون ها نمیتونن سر خود از پذیرس ایثارگران سر باز بزنن…
  میخواستم ببینم امسال دیگه مشکلی در روند پذیرش ایثارگران توی کانون ها پیش نیومد تا ما هم از این سهمیه استفاده کنیم؟
  ممنونم/.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا