ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۳۹۴

ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد اسلامی سال ۱۳۹۴

ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد و رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که از روز دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴ آغاز شده بود، امشب به پایان خواهد رسید.

دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله اول تعداد محدودی از کد رشته ها را برای انتخاب داوطلبان مرحله تکمیل ظرفیت ارائه نموده بود که بعدا در تاریخ ۷/۷/۱۳۹۴ تعداد دیگری کد رشته محل برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه شدند.

کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری حاضر بوده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنند، داوطلبان  آزمون دکتری تخصصی متناسب با رشته امتحانی، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد متناسب با مجموعه امتحانی که در آن شرکت نموده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه این معاونت به نشانی www.azmoon.org  نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی به غیر از شهر تهران و مراکز استان  اقدام نمایند.

هزینه انتخاب رشته مقاطع کارشناسی ارشد و ودکتری در مرحله تکمیل ظرفیت سیصد هزار ریال ( ۳۰ هزار تومان) است که مبلغ ۴۰۰۰ ریال کارمزد نیز به آن افزوده می شود و داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته باید کارت اعتباری الکترونیکی ۳۰۴/۰۰۰ ریالی را از سامانه ثبت نام خریداری کنند.

در جداول پایین این صفحه فهرست کامل کد رشته های مربوط به رشته حقوق را با اعمال کد رشته های اضافه شده می بینید:

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگ لطفا روی آن ها کلیک کنید

۳ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۴ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۵ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۶ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۷ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۸ تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا