آغاز ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی در دانشگاه آزاد از ۱۵ تیر

پایگاه خبری اختبار- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی در دانشگاه آزاد از ۱۵ تیر از طریق سامانه منادا خبر داد.

به گزارش اختبار و به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان این دانشگاه برای نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱ـ ۱۴۰۰ از ۱۵ تیرماه آغاز و تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد.

وی تأکید کرد: با برنامه ریزی‌های صورت‌ گرفته، تدابیری اندیشیده شده تا نتیجه درخواست‌های نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان قبل از آغاز ترم اعلام شود.

رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی در سامانه منادا

جهان بین با بیان اینکه متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی www.monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند، گفت: تمامی مراحل فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق این سامانه قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی خودداری کنند.

بیشتر بخوانید: آیین‌نامه نقل و انتقال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اظهار داشت:‌ به منظور فراهم آمدن حداکثر تسهیلات برای دانشجویان، روند انجام امور در سامانه منادا به نحوی طراحی شده که نیازی به تردد دانشجو بین واحدهای دانشگاهی مبداء و مقصد جهت پیگیری درخواست نباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا