فردا؛ آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد

پایگاه خبری اختبار- انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی از فردا چهارشنبه (۱۰ شهریورماه) آغاز می شود.

به گزارش اختبار و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۰ الی ۱۹ شهریور تعیین شده است.

۱۰ تا ۱۹ شهریور ماه

طبق اعلام دانشگاه آزاد داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند و تمایل به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد را دارند می بایست از تاریخ ۱۰ الی ۱۹ شهریور ماه در سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org  با استفاده از کد درج شده در کارنامه اقدام به انتخاب رشته کنند.

متن کامل اطلاعیه دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

 انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی

داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند و علاقه مند به انتخاب رشته/محل های دایر در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می توانند با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه سازمان سنجش از فردا چهارشنبه ۱۰ شهریورماه  لغایت جمعه ۱۹  شهریور ماه  با مراجعه به سامانه ثبت نام الکترونیکی مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

به داوطلبان توصیه می شود، ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان لازم است پس از انتخاب رشته/محل، کد رهگیری و نسخه چاپی ثبت نام خود را تهیه و تا زمان اعلام نتایج نزد  خود حفظ کنند.

دفترچه راهنما انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی

گفتنی است دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی به محض انتشار در این پست قرار خواهد گرفت.

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۰

 

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا