فعال شدن سامانه جذب اختصاصی متقاضیان حوزوی و دانشگاهی قضاوت

اداره کل جذب و آزمون قوه قضائیه با انتشار اطلاعیه اعلام کرد

فعال شدن سامانه جذب اختصاصی متقاضیان حوزوی و دانشگاهی قضاوت

سامانه از ۲۴ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۳ جهت ثبت نام متقاضیان فعال خواهد بود

مصاحبه ها از ۸ آذر ۱۳۹۳ آغاز خواهد شد و زمان مصاحبه هر داوطلب قبلا به او اطلاع داده می شود

اطلاعیه اداره کل جذب و آزمون در خصوص فعال شدن سامانه جذب اختصاصی (دانشگاهیان-حوزویان)
 

باعنایت به آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات ریاست محترم قوه قضائیه مصوب ۹۲/۲/۲۸، به اطلاع آن دسته از داوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه فوق‌الذکر که متقاضی شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی جهت تصدی منصب قضاء هستند، می‌رساند سامانه جذب اختصاصی اداره کل جذب و آزمون معاونت منابع انسانی، از تاریخ۹۳/۸/۲۴ لغایت ۹۳/۹/۳۰  جهت ثبت نام متقاضیان فعال خواهد شد.

 

داوطلبان گرامی لازم است نکات زیر را مد‌نظر قرار دهند:

۱- فعال بودن سامانه محدود به تاریخ فوق‌الذکر می‌باشد و قابل تمدید نیست.

۲- لازم است داوطلبان قبل از ثبت‌نام در سامانه، شرایط مندرج در مواد ۷، ۸ و ۱۳ آیین‌نامه مذکور را با دقت مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط اقدام به ثبت نام نمایند.

۳- صرف ثبت نام هیچگونه حقی برای داوطلب، جهت دعوت به مصاحبه ایجاد نخواهد کرد، چرا که ممکن است برخی ازداوطلبان حائز شرایط آیین‌نامه نباشند.

۴- مصاحبه‌ها از تاریخ ۹۳/۹/۸ شروع خواهد شد.

۵- زمان و تاریخ مصاحبه علمی، هم از طریق تماس تلفنی و هم از طریق پیامک به داوطلبان اطلاع داده خواهد شد،لذا داوطلبان باید در وارد نمودن تلفن ثابت و همراه در سامانه دقت لازم را مدنظرقرار دهند.

داوطلبان جهت ثبت نام در سامانه جذب اختصاصی، باید به سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضائیه به آدرس زیر مراجعه نمایند  http://www.amoozeshghanoon.ir

 

مدارک لازم برای شرکت در مصاحبه علمی جذب اختصاصی قضات

به اطلاع داوطلبان محترم می­رساند، برای شرکت در مصاحبه علمی، به همراه داشتن مدارک زیر درتاریخ مقرر برای مصاحبه لازم و ضروری است:

۱. اصل وکپی تمام صفحات شناسنامه.

۲. اصل و کپی کارت ملی.

۳. کپی تمام مدارک تحصیلی (کارشناسی و بالاتربرای داوطلبان دانشگاهی / سطح ۲ و بالاتر برای داوطلبان حوزوی).

* برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می­باشند، علاوه بر مدارک مقاطع قبلی، ارائه گواهی اشتغال به تحصیل یا کپی کارت دانشجویی نیز الزامی است.

۴. اصل پروانه وکالت و کپی صفحه مشخصات آن برای وکلاء دادگستری.

۵. گواهی تأیید ۵ سال سابقه کاری متوالی و مؤثر به عنوان مشاور یا وکیل پایه یک دادگستری از مرجع ذی ربط برای وکلاء دادگستری.

۶. گواهی رتبه‌های اول تا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران و وکلاء قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تأیید مراجع مربوط.

 

ملاحظات:

۱- تمامی مدارک فوق باید در برگه­ های سایز A4 تهیه شده باشند در غیر این‌صورت ازتشکیل پرونده و مصاحبه ممانعت به عمل خواهد آمد.

۲- در خصوص  بند ۵ به اطلاع وکلاء و مشاوران محترم دادگستری می­رساند، شرط دعوت به مصاحبه، ارائه گواهی با مندرجات مذکور در بند مورد اشاره می­ باشد. این دسته از داوطلبان می‌بایست گواهی مربوطه را از طریق شماره فکس ۸۸۸۰۹۰۶۶-۰۲۱ به اداره کل جذب و آزمون قضات ارسال نمایند.

 

شماره تماس روابط عمومی:

داوطلبان می­توانند همه روزه (به جز روزهای تعطیل) از طریق شماره تلفن‌های: ۸۸۸۰۹۰۶۶- ۸۸۸۰۹۰۵۹، از ساعت ۸ الی ۱۴ سؤالات خود را دراین خصوص مطرح نمایند.             

محل مصاحبه:

تقاطع خیابان انقلاب و خیابان حافظ ، روبروی دانشگاه امیرکبیر ، ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه ، معاونت منابع انسانی ، طبقه نهم.

اداره کل جذب و آزمون

آیین‌نامه نحوه جذب، گزینش و کارآموزی داوطلبان تصدی امر قضاء و استخدام قضات را اینجا بخوانید

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا