مجوزهای طرح ترافیک ۹۲ تا پایان فروردین ۱۳۹۳ معتبر هستند

رییس راهور تهران:

مجوزهای طرح ترافیک ۹۲ تا پایان فروردین ۱۳۹۳ معتبر هستند

اگر راننده خودرو قبل از انتقال خودرو به پارکینگ سر برسد می تواند با پرداخت هزینه جرثقیل خودرو خود را تحویل بگیرد

سردار حسین رحیمی رییس راهور تهران در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اعمال قانون برخی خودروهای دارای طرح ترافیک سال ۹۲ از سوی ماموران پلیس اظهار داشت: براساس اعلام قبلی آرم های طرح ترافیک سال ۹۲ تا پایان فروردین اعتبار داشته و ماموران نباید این خودروها را جریمه کنند. اگر ماموری به اشتباه امروز راننده ای را جریمه کرده باشد این جریمه در سوابق راننده ثبت نمی شود و نیازی به مراجعه این رانندگان به مراکز پلیس نیست.

وی ادامه داد: از امروز طرح ترافیک و زوج و فرد در محدوده های تعیین شده اجرا شده و آرم های سال ۹۳ نیز دارای اعتبار هستند.

رئیس پلیس راهور پایتخت در ادامه از بکارگیری جرثقیل های استاندارد برای حمل خودروهای متخلف به پارکینگ خبر داد و افزود: در سال جاری پلیس از جرثقیل های استاندارد حمل خودرو استفاده می کند و دیگر خودروهای نیسان نباید برای انتقال خودرو های متخلف به پارکینگ فعالیت کنند. البته رانندگان خودروها باید بدانند در صورتیکه قبل از انتقال خودرو و حتی زمانی که وسیله نقلیه آنها روی جرثقیل است در محل حاضر شوند، مامور پلیس موظف است خودرو را به راننده تحویل داده و آن را به پارکینگ منتقل نکند.

به گفته رحیمی، در صورتیکه راننده خودرو قبل از انتقال در محل حاضر شود می تواند با پرداخت هزینه جرثقیل،خودرواش را تحویل بگیرد. اگر ماموری همزمان با حضور راننده خودرو را به پارکینگ منتقل کند مرتکب تخلف شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا