موسسه مالی و اعتباری میزان هیچ ارتباطی با قوه قضاییه و دادگستری خراسان رضوی ندارد

حجت‌الاسلام علی مظفری، رئیس دادگستری خراسان رضوی

موسسه مالی و اعتباری میزان هیچ ارتباطی با قوه قضاییه و دادگستری خراسان رضوی ندارد

برای رفع شبهات با پیگیری‌های دادگستری این استان قرار شد نام و آرم این موسسه تغییر کند

رئیس دادگستری خراسان رضوی با بیان اینکه موسسه مالی و اعتباری میزان هیچ ارتباطی با قوه قضاییه و دادگستری خراسان رضوی ندارد، گفت: این شبهه به دلیل شباهت آرم این موسسه با قوه قضاییه ایجاد شده بود که با پیگیری‌های دادگستری این استان قرار شد نام و آرم این موسسه تغییر کند.

حجت‌الاسلام علی مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار میزان درباره شایعه ارتباط موسسه مالی و اعتباری میزان کاشمر با دادگستری خراسان رضوی و قوه قضاییه این شایعه را قویاً تکذیب کرد و اظهار کرد: موسسه مالی اعتباری میزان در کاشمر و در هر شهر دیگری از استان خراسان رضوی هیچ ارتباطی با قوه قضاییه و دادگستری این استان ندارد.

وی با بیان اینکه این مسئله در گذشته به‌کرات اعلام شده است، درباره ایجاد این شایعه افزود: آرم این موسسه به آرم قوه قضاییه شبیه بوده است که سبب ایجاد این شبهه میان مردم شده است و ما حتی پیگیری هم کرده‌ایم که آرم آنها اصلاح شود.

رئیس دادگستری استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه حتی قرار شده است که نام این موسسه نیز تغییر یابد، تصریح کرد: بار دیگر اعلام می‌کنم این موسسه هیچ ارتباطی چه از نظر حقوقی و چه از هر نظر دیگر با قوه قضاییه و دادگستری خراسان رضوی ندارد.

وی درباره وضعیت حقوقی و قضایی این موسسه با بیان اینکه تاکنون دعوی برای این موسسه مطرح نشده است، ابراز کرد: تاکنون مراجعات مردم منتهی به تشکیل پرونده نشده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا