کتابفروشی حقوقی دادبازار آشنایی قدیمی با خدمتی نوین

فروشگاه اینترنتی کتب و منابع آزمونی حقوق و وکالت و قضاوت

داستان تولد کتابفروشی حقوقی دادبازار:

کتابفروشی حقوقی تخصصی دادبازار با پشتوانه مجموعه اختبار قصد دارد خدمتی نوین با سبکی جدید در زمینه ی ارائه ی کتب حقوقی بالاخص منابع آزمون های حقوقی وکالت، قضاوت و سردفتری به جامعه حقوقی و دانشگاهی کشور به خصوص داوطلبان گرامی آزمون وکالت، آزمون قضاوت و آزمون سردفتری ارائه نماید. عمده دغدغه داوطلبان آزمون های حقوقی، آمادگی لازم جهت شرکت و کسب نمره لازم در آزمون‌های حقوقی، وکالت، قضاوت، سردفتری، کارشناسی ارشد و دکتری حقوق برای ورود به عرصه ی شغلی آینده ی آنها است.

خدمات کتابفروشی دادبازار:

فروشگاه کتاب حقوقی تخصصی داد بازار با سابقه و تجربه ی فعالیت در حوزه ی فناوری و محتوای حقوقی با توجه به شرایط فعلی همه گیری کرونا در کشور که عملا فعالیت فیزیکی در بستر جامعه را مختل نموده است و زمینه ی توسعه تجارت الکترونیک در بستر فضای مجازی و وبسایت را فراهم نموده اقدام به ارائه خدمات آنلاین از جمله خرید آنلاین کتاب حقوقی نموده است.

کتابفروشی حقوقی تخصصی دادبازار با شعار «عدالت آموزشی برای همه» جهت گسترش فعالیت خود از تهران به کل کشور برای همراهی داوطلبان گرامی آزمون وکالت، آزمون قضاوت و آزمون سردفتری و کارشناسی ارشد حقوق و دکتری حقوق بنا دارد با ارائه ی مقالات متنوع و محتوای کاربردی مرتبط با کتب حقوق و منابع آزمونی حقوق، و دانشگاهی حقوقی و قوانین که دغدغه ی اصلی داوطلبان حقوقی است ارائه خدمت کند.

با توجه به پیشرفت‌های بستر شبکه ارتباطی در سال‌های اخیر، کسب‌وکارهای نوین و اینترنتی بیشتر بیشتر توسعه یافتند و جزیی از زندگی اجتماعی در کشور شده اند. اما در زمینه خرید آنلاین تخلفات زیادی در قوانین تجارت الکترونیک دیده می‌شود که باعث عدم اطمینان خریداران اینترنتی و آنلاین شده است. کتابفروشی دادبازار خود را پایبند به ایجاد اطمینان خریداران خود به منظور خرید آنلاین کتاب حقوقی به دور از پیچیدگی و سردرگمی می‌بیند که نیاز اصلی «عدالت آموزشی و مهارتی» جامعه حقوقی می‌باشد. دادبازار به همین جهت، فروشگاه اینترنتی امن با فرآیند خرید آنلاین آسان با قابلیت پشتیبانی و پیگیری خرید از کانال های ارتباطی مختلف راه اندازی کرد. علاوه بر موارد فوق فروشگاه فیزیگی برای خرید حضوری که مطابق قوانین تجارت الکترونیک از حقوق خریدارن می‌باشد، نیز وجود دارد و بازدید از نمایشگاه کتاب حقوقی دادبازار در طول هفته فراهم می‌باشد.

خدمات محتوایی فروشگاه اینترنتی:

مسائل و مشکلات داوطلبان آزمون وکالت، آزمون قضاوت و آزمون سردفتری علاوه بر تهیه ی کتاب های حقوقی به عللی از قبیل بعد مسافت که چند سالی است توسط خرید آنلاین کتاب حقوقی در بستر وب سایت و در حوزه تجارت الکترونیک تا حدی مرتفع گردیده است، انتخاب صحیح منابع آزمون وکالت، منابع آزمون قضاوت و منابع آزمون سردفتری است.

از جمله مشکلات و دغدغه های داوطلبان آزمون های حقوقی، روش‌های صحیح مطالعه منابع آزمون‌های وکالت، قضاوت و سردفتری است چرا که مطالب حقوقی به علت ویژگی خاص آنها که فرار بودن است به سرعت فراموش می شوند و بنابراین اکثر داوطلبان آزمونهای حقوقی به دنبال منابعی هستند که در عین جامع و کامل بودن از ویژگی ایجاز و اختصار هم برخوردار باشند تا ضمن جلوگیری از اتلاف زمان، مرور مطالب را در فواصل زمانی مناسب برای آنها فراهم نماید.

طی گزارش ارسالی از واحد تحقیق و توسعه مجموعه محتوایی دادبازار و تجزیه و تحلیل گزارش مذکور مشخص گردید که عمده نگرانی و سوالات داوطلبان گرامی آزمون های حقوقی از قرار زیر است :

در یک بررسی کلی موضوعات مورد توجه و نیاز داوطلبان آزمون های حقوقی را در این زمینه ها می توان دسته بندی کرد: منابع آزمون وکالت، منابع آزمون قضاوت، منابع آزمون سردفتری، روشهای مطالعه کتب حقوقی برای آزمون های وکالت، قضاوت و سردفتری، روش های خلاصه نویسی، چگونگی مرور مطالب، شیوه برنامه ریزی برای آزمون وکالت، قضاوت و سردفتری، شیوه ی مطالعه آزمون وکالت برای شاغلین.

علاوه بر این ها برخی روش های مربوط به مطالعه هم قابل توجه و بررسی هستند، مواردی مانند شیوه برنامه ریزی تا زمان آزمون وکالت برای شاغلین، چگونگی برنامه ریزی برای دانشجویان حقوق برای آزمون وکالت، چگونگی مطالعه منابع آزمونی برای دانشجویان حقوق، چگونگی برنامه ریزی برای داوطلبی که چند سال است آزمون وکالت شرکت می کند، محشانویسی کنم یا شرح آزمون بخوانم یا مجموعه نکات؟ ابتدا به مبحث مسلط شوم بعد تست بزنم یا ابتدا تست خوانی کنم بعد مسلط شوم؟ روزی چند ساعت مطالعه داشته باشم کافیه؟ صبح مطالعه کنم یا بعدازظهر یا شب؟

یکی از موضوعات مهم مبتلابه اوطلبان آزمون های حقوقی انتخاب منبع مناسب از میان چند منبع مطرح برای هر درس است، در پاسخ به این نیاز سعی خواهیم کرد به پرسش هایی از این قبیل پاسخ بگوییم: تجارت توکلی را بخوانم یا رشیدی نسب ؟ تست قربانی تهیه کنم یا نیلوفر حسینی؟ تست جزای غفوری بخوانم یا شادی عظیم زاده ؟ تست اصول فقه سمیرا محمدی را تهیه کنم یا باقری راد؟ اصول فقه ابوالحسن محمدی را بخوانم یا اصول فقه قافی؟ آیین دادرسی مدنی جزوه شکری را بخوانم یا کتاب آیین دادرسی مدنی توکلی یا استاد فلاح ؟

سوال مختلف دیگری هم هستند که ممکن است علی رغم ظاهر پیش پا افتاده برای هر داوطلبی ایجاد شوند سوالاتی از قبیل برای مدنی و تجارت چه تست هایی خوبه ؟ تجارت و جزا در آزمون وکالت ۲ ساله که جواب نمی گیرم، کتاب و تست چی بخونم؟ جزای غفوری می خوانم، چطوری خلاصه نویسی اش کنم؟ چطوری نکته برداری کنم ؟ نحوه تست زنی و تکنیک تست زنی را بیان کنید، قوانین خاص را چطور وارد برنامه ریزی مطالعاتی ام کنم؟ می خواهم شروع کنم اما نمیدونم باید چیکار کنم؟ برای مدنی جزوه شهبازی و فیلم آموزشی میترا ضرابی به همراه تست هاشون کفایت می کنه ؟ از تدریس صوتی اساتید در کانال به جای کتاب می توانیم استفاده کنیم ؟ برای انتخاب بهترین منابع که ما را مردد نکند باید چه کار کنیم؟ منابع دقیق را از کجا انتخاب کنیم؟ برای شروع مطالعه آزمون وکالت از چه درس وکتابی شروع کنیم؟

کتابفروشی حقوقی دادبازار با جمع آوری سوالات و ثبت نگرانی ها و دغدغه های داوطلبان گرامی آزمون وکالت، آزمون قضاوت و آزمون سردفتری به همراه آزمون ارشد و دکتری حقوقی در نظر دارد با تهیه و تدوین مقالات و محتواهای کاربردی به این سوالات و نگرانی ها با استفاده از نظر کارشناسان و اساتید این حوزه در بستر وب سایت مجموعه پاسخ مناسب ارائه دهد.

امید است با آغاز و ادامه این حرکت به پشتوانه مجموعه خبری اختبار بتوانیم یاری رسان داوطلبان گرامی در زمینه های مختلف باشیم.

[su_gmap address=”کتابفروشی حقوقی دادبازار” title=”کتابفروشی حقوقی دادبازار”]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا