اطلاعیه شماره یک کانون وکلای اصفهان درباره ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۸

اطلاعیه شماره یک کانون وکلای دادگستری اصفهان درباره ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۸

پایگاه خبری اختبار- کانون وکلای دادگستری اصفهان با صدور اطلاعیه ای برخی جزییات ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۸ در این کانون را اعلام کرد.

کانون وکلای دادگستری اصفهان که پیش از این اسامی ۲۰۰ نفر را به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون وکالت ۹۸ در این کانون اعلام کرده بود با انشتار اطلاعیه شماره یک، مدارک لازم برای ثبت نام این افراد را اعلام کرد، بنا بر این اطلاعیه مراحل بعد ثبت نام پذیرفته شدگان در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

اطلاعیه کانون وکلای دادگستری اصفهان به این شرح است:

اطلاعیه شماره ۱: قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت کانون وکلای دادگستری  اصفهان – سال ۱۳۹۸
 

مدارک مورد نیاز ثبت نام در کانون وکلای دادگستری اصفهان

بدینوسیله از پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارآموزی وکالت سال ۱۳۹۸، سهمیه آزاد و ایثارگر دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام نسبت به تهیه مدارک ذیل اقدام و سپس با توجه به اطلاعیه های آتی با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری استان اصفهان به نشانی www.isfahanbar.org ، با ورود به اتوماسیون تحت وب با توجه به راهنماهای موجود، ثبت نام و مدارک خود را بارگذاری نمایند (اطلاعیه شماره ۲) و سپس در برنامه زمانبندی که متعاقبا اعلام خواهد شد نسبت به دریافت استعلامات و تکمیل پرونده خود اقدام نمایید (اطلاعیه شماره ۳).


مدارک لازم جهت ثبت نام:

۱. ارائه فرم های مربوط به ثبت نام (جهت دانلود و تکمیل فرم های مربوط به ثبت نام (فرم متقاضی پروانه کارآموزی وکالت و فرم موافقت وکیل سرپرست ۲ نسخه) به فایل ضمیمه آگهی سایت مراجعه فرمائید)

۲. اصل و کپی برابر با اصل شده تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی (یک سری)

۳. اصل و کپی برابر با اصل شده ی دانشنامه لیسانس یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل که تاریخ صدورآن  قبل از برگزاری آزمون باشد. (دوسری)
تبصره: مجوز تقاضا و ثبت نام فقط دانشنامه، گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی و یا گواهی صادره توسط دانشگاه که کلمه فارغ التحصیل در مورد متقاضی در آن درج شده و تاریخ آن قبل از برگزاری آزمون می باشد. بنابراین متقاضیان باید از ارائه گواهی تعداد واحد گذرانده شده خودداری نمایند.

۴. اصل و کپی برابر با اصل شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم
افراد فاقد کارت پایان خدمت یا معافی دائم همچنان که در آگهی  ثبت نام نیز تصریح شده بود، حق شرکت در آزمون را نداشتند و هر اعتراضی نیز در این مورد غیر قابل استماع است.

۵. هشت قطعه عکس ۴*۳ (آقایان الزاماً با کت و بانوان با رعایت پوشش اسلامی) که مشخصات کامل متقاضی در پشت آن درج شده باشد.

۶. اصل گواهی استفاده از سهمیه ایثارگری صادره از مراجع صالح در سال ۹۸ با کد رهگیری مخصوص ایثارگران (یا ارائه اصل و کپی کارت حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازی، آزادگی و شاهد)

۷. هزینه ورودی از طریق درگاه بانکی به صورت آنلاین به نام کانون وکلای دادگستری استان اصفهان پرداخت گردد.

۸. تصویر اسکن شده کلیه مدارک فوق، فرم ها و عکس متقاضی الزاماْ می بایست هنگام ثبت نام بر روی یک لوح فشرده (CD) با فرمت PNG  یا JPGE  با حداکثر حجم ۷۰ کیلوبایت جهت هر مدرک و نام گذاری فارسی متناسب هر مدرک تحویل شود.

۹. ارائه نشانی الکترونیکی (ایمیل) الزامیست.
توجه: مدارک لزوماً باید در کاغذ A4  به همراه CD در روز مراجعه ارائه گردد.

 

تذکرات

  • چنانچه پذیرفته شدگان در روزهای تعیین شده مدارک فوق را همراه نداشته باشند نسبت به تحویل استعلامات آنان هیچ اقدامی صورت نخواهد گرفت.
  • متقاضیان جهت برابر اصل نمودن مدارک خود به دفاتر اسناد رسمی مراجعه نمایند.
  • حضور پذیرفته شدگان شخصاً در روزهای تعیین شده جهت تحویل استعلامات الزامی است. 
  • نظر به کنترل مدارک متقاضیان توسط سازمان سنجش آموزش کشور، چنانچه پذیرفته شدگان فاقد شرایط مندرج در آگهی آزمون باشند از ثبت نام آنان جلوگیری به عمل خواهد آمد و قبولی شان کان لم یکن تلقی خواهد شد.
  • احراز صحت مستندات فوق الذکر به عهده کانون وکلا می باشد. 

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان

جهت دریافت فرم های تقاضای پروانه کارآموزی و تعیین وکیل سرپرست کلیک و یافایل های ضمیمه زیر را دانلود نمایید.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. سلام.لطقا این پیام را منتشر نکنید.بنده رتبه …اصقهان هستم.کارنامه ی خودمو قرستادم ولی …

    1. با سلام.بنده طی تماسی که امروز با مدیر محترم امور مالی کانون وکلا اصقهان داشتم اعلام کردنند هزینه ی اولیه ۱۱۰۰۰۰۰هزار تومان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا