اطلاعیۀ شماره ۱ دانشگاه پیام نور در مورد مصاحبۀ آزمون دکتری ۱۳۹۳

اطلاعیۀ شماره ۱ دانشگاه پیام نور در مورد مصاحبۀ آزمون دکتری ۱۳۹۳

اطلاعیه شماره ۱
اطلاعات لازم جهت شرکت در مصاحبه جهت معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دکتری تخصصی سال ۱۳۹۳

آقای دکتر کریمی معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی باعرض تبریک پیشاپیش ولادت با سعادت امیرمومنان حضرت علی (علیه السلام) به کلیه داوطلبان گرامی آزمون دکتری تخصصی سال۹۳ گفت؛ افرادی که برای مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده اند ضروری است در ساعات اداری بر اساس جدول زمانبندی و با همراه داشتن مدارک لازم به آدرسهای اعلام شده (پیوست) مراجعه نمایند.
وی یادآور شد به دلیل محدودیت زمانی موجود در اعلام نتایج به همراه داشتن مدارک ذیل در روز مصاحبه ضروری بوده و دریافت هیچ مدرکی در زمان دیگر امکان پذیر نمی باشد بنابراین امتیاز داوطلب صرفا بر اساس مدارک دریافتی محاسبه خواهد شد.

مدارک لازم جهت مصاحبه:

۱. اصل و تصویر مدارک شناسایی (شناسنامه،کارت ملی)
۲. اصل و تصویر مدارک تحصیلی اعم کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معادل
تبصره : در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل می باشند ارائه اصل ریز نمرات با مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی می باشد در غیر این صورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.
۳. اصل و تصویر مدرک پایان خدمت ویژه برادران
۴. تصویر کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته
۵.اصل و تصویر مدارک ایثارگری (جانبازان ، آزادگان و خانواده معظم شهدا)
۶. اصل و تصویر حکم کارگزینی (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان) استفاده از سهمیه مربیان صرفا مختص اعضاء محترم علمی رسمی آزمایشی – قطعی می باشد.
۷. اصل و تصویر گواهی بسیج فعال مورد تایید معاونت نیروی انسانی بسیج مستضعفین استان مربوطه
۸. ۲ قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
۹. اصل مدارک پژوهشی اعم از پایان نامه کارشناسی ارشد، مقاله، کتاب چاپ شده و طرح های پژوهشی خاتمه یافته به همراه تصویر جلد و صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب.
تبصره : داوطلبان توجه داشته باشند ضروری است قبل از مراجعه برای مصاحبه ، تصویری از صفحات شناسنامه آثار پژوهشی خود که اطلاعات نویسنده، عنوان اثر و محل ثبت اثر در آن قید شده است را تهیه و به همراه داشته باشند.
۱۰. اصل گواهی تدریس با قید هر نیمسال (مخصوص سهمیه مربیان)
۱۱. اصل گواهی استمرار همکاری (مخصوص اعضاء محترم علمی)
۱۲. اصل و تصویر مدارک مربوط به آزمون های زبان انگلیسی مانند تافل و … با اعتبار حداقل ۲سال
۱۳. واریز مبلغ ۳۰۰/۰۰۰ ریال هزینه مصاحبه، به شماره حساب ۲۱۷۸۶۰۹۰۰۱۰۰۷ نزد بانک ملی ایران شعبه بنفشه و قابل پرداخت در کلیه شعب و به همراه داشتن اصل فیش پرداخت.
۱۴. توجه : در روز مصاحبه همراه داشتن کلیه مدارک مورد اشاره در متن اطلاعیه الزامی بوده و ارائه هیچ مدرکی پس از تاریخ مقرر امکان پذیر نخواهد بود.
۱۵. فرم شماره ۱ مصاحبه که مربوط به اطلاعات فردی افراد می باشد پیوست اطلاعیه فوق بوده و داوطلبان می توانند با دانلود آن قبل از مراجعه اطلاعات لازم را تکمیل و فرم کامل شده را مسئولین مصاحبه تحویل نمایند.

ضمنا مصاحبه ها از تاریخ ۲۵ اردیبهشت شروع خواهد شد.

جهت دانلود فرم شماره ۱ کلیک کنید

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا