اعلام زمان انتشار فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد در سال ۹۵

رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی:

فراخوان جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان آبان اعلام می‌شود

پایگاه خبری اختبار- رئیس مرکز امور هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام فراخوان جذب هیات علمی این دانشگاه تا پایان آبان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علیرضا وحیدی رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «بررسی وضعیت اعلام نیاز واحدها برای اولین فراخوان جذب اعضای هیات علمی سال ۹۵ در امور هیات علمی سازمان مرکزی شروع شده است و ما در حال جمع‌آوری اطلاعات لازم و ارائه الگوی مناسب برای جذب هیات علمی در استان‌ها هستیم.»

وحیدی گفت: «با توجه به جذب حدود سه هزار نفر عضو هیات علمی جدید در فراخوان‌های ۹۴۱ و ۹۴۲ امید است بتوانیم به تعهدات دانشگاه مبنی بر جذب سالانه پنج هزار نفر عضو هیات علمی جامه عمل بپوشانیم.»

او افزود: «بنابراین در نظر داریم تا پایان آبان‌، سامانه جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی فعال شود تا متقاضیان بتوانند در این فراخوان ثبت‌نام کنند.»

رئیس مرکز امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «این فراخوان قرار بود اول آبان اعلام شود ولی به دلیل درخواست اکثر واحدهای دانشگاهی مبنی بر تعویق در اعلام فراخوان برای بررسی دقیق تعداد هیات علمی مورد نیاز، این امر با تاخیر انجام می‌شود.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. این رو هم مثل آزمون سردفتری کردن…همون ازمونی که سالای ۷۸ به بعد همه رو گرفت و هر کسی شرکت کرد قبول شد و الان جوونا ی مستعد باید تاوانشو پس بدن و چشم انتظار اصلاح قانون اونم با هزارتا شرط و شروط واسه برگزاریش باشن… و الان هم کسایی که مدرک دارن بهترین فرصته واسشون اما به امثال ما که الان تازه باید کارشناسی ارشد بخونیم یا در حال گذر از سربازی هستیم تا تازه بعدش بریم واسه مراحل بعدی تحصیل و سلسله مراتب خاص خودش کسی اهمیتی نمی ده و این واقعا ازار دهنده است. واقعا یه خورده آینده نگری هم خوبه والا…

    1. مطمئنا هر خداوند برای تلاش هر کسی تقدیری مقرر فرموده. شعار نمیدم. منتظر لحظه ای باش که مسیر شکوفایی مخصوص به خودت رو پیدا کنی. آزمون و استخدام و غیره وسیله ست. هدف بالاتری داشته باش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا