امتحانات تمامی مقاطع دانشگاه پیام نور غیر حضوری برگزار خواهد شد

پایگاه خبری اختبار- سرپرست دانشگاه پیام نور از برگزاری آزمون‌های کلیه مقاطع دانشگاه پیام‌نور اعم از مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در این نیمسال به‌صورت غیرحضوری و در بسترهای مجازی خبر داد.

درحالیکه پیش‌تر اعلام شده بود امتحانات دانشجویان کارشناسی دانشگاه پیام نور، غیر حضوری و امتحانات مقاطع ارشد و دکتری حضوری است، این دانشگاه تصمیم جدیدی درباره امتحانات گرفت.

بر این اساس، تمام امتحانات دانشگاه پیام نور در مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی در این نیم‌سال به صورت غیرحضوری و در بستر مجازی برگزار خواهد شد.

اختیار برگزاری امتحانات پایان ترم به دانشگاه‌ها واگذار شد

 دکتر محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم نیز امروز در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرده بود: دانشگاه ها با توجه به امکانات و شرایط موجود برای برگزاری امتحانات پایان ترم، تصمیم گیری کنند و بنابرین اختیار برگزاری امتحانات پایان ترم به دانشگاه‌ها واگذار شد.

بیشتر بخوانید:

آزمون‌های کلیه مقاطع دانشگاه پیام‌نور در بسترهای مجازی برگزار می شود

ابراهیم تقی زاده سرپرست دانشگاه پیام نور درخصوص برگزاری آزمون‌های پایان ترم نیمسال جاری اعلام کرد: بعد از برگزاری جلسات تخصصی متعدد و همچنین کارشناسی فنی که در هیئت‌رئیسه و حوزه معاونت آموزشی دانشگاه پیام‌نور صورت گرفت و با توجه به اختیاراتی که وزیر علوم تحقیقات و فناوری در خصوص نحوه برگزاری آزمون‌های پایان ترم به دانشگاه‌ها تفویض کرده‌اند و لزوم حفظ سلامت دانشجویان عزیز و خانواده آنان تصمیم نهایی هیئت‌رئیسه دانشگاه پیام‌نور بر این قرار گرفت که آزمون‌های کلیه مقاطع دانشگاه پیام‌نور اعم از مقطع کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری در این نیمسال به‌صورت غیرحضوری در بسترهای مجازی برگزار شود.

تجمع دانشجویان در اعتراض به حضوری بودن امتحانات

گفتنی است در روزهای اخیر برخی دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه در اعتراض به تصمیم حضوری بودن امتحانات، تجمع اعتراضی برگزار کرده بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا