بانک سپه از طریق آزمون کارشناس حقوق استخدام می کند

بانک سپه از طریق آزمون کارشناس حقوق استخدام می کند

برای خرید کارت ثبت نام اینترنتی آزمون به مبلغ ۳۵ هزار تومان اینجا کلیک کنید

برای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

برای مطالعۀ اطلاعیه ثبت نام به ادامۀ همین نوشته بروید

اطلاعیه‌ بانک سپه درباره‌ ی تاریخ و نحوه ی ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌ استخدامی سال‌ 1393

۱۳۹۳/۴/۱۰

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی بانک سپه در سال ۱۳۹۳ می رساند، که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ ۹۳/۴/۱۰ آغاز و در روز دوشنبه مورخ ۹۳/۴/۱۶ پایان می‌پذیرد.

لذا ضرورت دارد کلیه متقاضیان پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌ نام، در مهلت در نظر گرفته شده نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

شرایط عمومی استخدام:

۱- داشتن تابعیت ایران. 

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مندرج در قانون اساسی.

۳- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

۴- عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوءپیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تأیید مراجع ذیصلاح)

۵- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان گردان ها.

۶- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دایم قانونی برای آقایان.

توضیح۱: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دایم قانونی، باید قبل از تاریخ۹۳/۴/۱ باشد.

توضیح ۲: ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت دایم پزشکی، در صورت توفیق در مراحل مربوط پس از تأیید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۷- داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند. (طبق تأیید مراجع پزشکی معتمد بانک)

۸- داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت، پیمانی و یا بازخرید سایر دستگاههای اجرایی باشند.

۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن ۲۰ سال تمام تا تاریخ ۹۳/۴/۱ (متولدین ۷۳/۴/۱ به قبل).

۲- حداکثر سن برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس۳۰ سال تمام (متولدین۶۳/۱/۱ به بعد) و برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس ۳۲ سال تمام (متولدین ۶۱/۱/۱ به بعد) می‌باشد.

توضیح۱: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ ۱۳۵۰/۶/۳۱ لغایت ۱۳۷۶/۵/۲۹) به طور داوطلبانه خدمت     نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب) خواهر و برادر شهید، همسر و فرزند جانباز (۲۵ درصد به پایین)، همسر و فرزند آزاده کمتر از یک سال اسارت تا میزان ۵ سال.

ج) جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهداء، همسر و فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر)، همسر و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند و فرد رزمنده (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاههای مشمول ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

توضیح۲: چنانچه در هریک از مراحل استخدامی یا سایر مراحل بعدی مشخص شودکه داوطلبی شرایط سنی لازم را دارا نبوده است، موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

۳- حداقل معدل کل برای متقاضیان استخدام در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس در کلیه استانها ۱۴، به استثنای استان های:  ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان،کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان که معدل ۱۳ می‌باشد.

 4- رشته های تحصیلی مورد نیاز بانک مطابق جدول شماره (۲) مندرج در آگهی می باشد.

توضیح۱: صرفاً مدارک تحصیلی مؤسسات آموزشی عالی که مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات وفناوری می‌باشد؛ ملاک عمل قرار خواهندگرفت.

توضیح۲: تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۹۳/۵/۱ باشد.

مراحل ثبت نام:

۱- مراجعه به سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir

۲- تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور

۳-  ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.

عکس ۴×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)

عکس اسکن شده باید با فرمت JPG  باشد.

اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۴۰۰×300 پیکسل و حداقل ۳۰۰×200 پیکسل باشد.

تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هر گونه لکه باشد.

حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

۴- پرداخت وجه ثبت نام: متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می باید از روز سه‌شنبه تاریخ ۹۳/۴/۱۰ تا پایان روز دوشنبه تاریخ ۹۳/۴/۱۶ پس از مراجعه به سایت آزمون نسبت به واریز مبلغ ۳۵۰.۰۰۰ ریال(سیصد و پنجاه هزار ریال) به عنوان هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی بانک سپه از طریق درگاه اینترنتی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.

توضیح۱: ایثارگران از پرداخت ۵۰ درصد و فرزندان شاهد از پرداخت کل مبلغ مزبور معاف می باشند.

توضیح۲: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، ایثارگران با وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از معافیت مقرر شده برخوردار می شوند و فرزندان شاهد نیز می بایست مبلغ مذکور را واریز نمایند که پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد می باشد.

توضیح۳ : مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.

توضیح۴: متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد رهگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

توضیح۵: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه :

کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۵/۱۵ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت بانک سپه به نشانی www.banksepah.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روزجمعه تاریخ ۹۳/۵/۱۷ درتهران و مراکز استان ها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.

مواد آزمون :
الف) مواد آزمون توانمندی های عمومی شامل:

۱- زبان و ادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی عمومی ۳- ریاضی و آمار مقدماتی ۴- فن آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی  6- اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی می باشد.

توضیح ۱: فن آوری اطلاعات شامل مهارت های ۳و۴و۶و۷ ICDL می‌باشد.

توضیح۲: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع     خواهد شد.

 

ب) مواد آزمون تخصصی به شرح جدول زیر می باشد

ردیف

مواد آزمون

توضیحات

۱

حسابداری عمومی ۱ و ۲

پاسخگویی به سوالات این سه ماده امتحانی، برای کلیه داوطلبان اجباری است.

۲

اصول و مبانی مدیریت

۳

دانش امور بانکی (بانکداری داخلی ۱ و بانکداری بین­المللی ۱)

۴

مجموعه دروس تخصصی: اقتصاد خرد و کلان، ریاضی و آمار کاربردی، منابع و رفتار سازمانی

ویژه داوطلبان رشته­ های حسابداری، بانکداری، مهندسی صنایع، علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی، نظری، صنعتی،کشاورزی، پول و بانکداری، علوم اقتصادی) و مدیریت (باگرایش‌های بازرگانی، مالی، صنعتی، دولتی، بیمه، فن‌آوری اطلاعات، بانکداری)

مجموعه دروس تخصصی: ساختمان داده­ها، سیستم­های عامل، پایگاه داده، شبکه­های کامپیوتری

ویژه داوطلبان رشته ­های مهندسی کامپیوتر (با گرایش های نرم افزار و سخت افزار)، مهندسی
فن آوری اطلاعات (IT) و علوم کامپیوتر

مجموعه دروس تخصصی: آنالیز ریاضی ۱، آنالیز عددی۱، جبر خطی، احتمال

ویژه داوطلبان رشته­ های ریاضی (با گرایش های محض و کاربردی) و آمار

مجموعه دروس تخصصی: حقوق مدنی، حقوق تجارت،حقوق اداری، جزای اختصاصی (جرایم علیه اموال)

ویژه داوطلبان رشته­ حقوق

 

سؤالات هر دوآزمون توانمندی های عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه ای و دارای نمره منفی می باشد.

تذکرات :

۱- درشرایط مساوی اولویت سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی تعلق دارد.

توضیح۱: بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشد:

الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب)حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب(ابتدایی،راهنمایی یا دبیرستان)به صورت پیوسته دراستان مورد­تقاضا طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر (شاغلین نیروهای مسلح) و یا محل سکونت کنونی آنان (در خصوص بازنشستگان نیروهای مسلح) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسر کارکنان رسمی، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات "کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران" به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

ه‍) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاه های اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام با پرداخت حق بیمه داشته باشند.

و) همسر و فرزندان افراد بومی ساکن در استان.

 

توضیح۲: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد؛ از داوطلبان بومی سایر شهرستان های استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می شوند.

توضیح۳: داوطلبان موضوع این بند چنانچه در ردیف معرفی شدگان برای مصاحبه قرار گیرند؛ بایستی مدارک لازم دال بر بومی بودن را در زمان مصاحبه ارائه نمایند. در غیراینصورت حذف خواهند شد.

توضیح۴: از داوطلبان استخدام غیربومی تعهد خدمتی (به صورت محضری) مبنی بر عدم درخواست جابجایی به مدت ۱۰ سال اخذ خواهد شد.

۲- ازکل مجوز استخدامی اخذ شده، بیست و پنج درصد (۲۵%) آن از میان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهداء و جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان بالای یک سال اسارت و خواهر و برادر شهید تخصیص می‌یابد.

توضیح: درصورت باقیماندن سهمیه ۲۵ درصد ، سهمیه ایثارگران (طبق لیست معرفی شده از بنیاد شهید و امور ایثارگران) خواهران و برادران شهید که در آزمون شرکت و حدنصاب لازم را کسب نموده اند، می­توانند از سهمیه فوق استفاده نمایند.

۳- از کل مجوز استخدامی اخذ شده ، پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی آن به رزمندگان (با حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها) و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و فرزندان آزادگان کمتراز یک سال اسارت تخصیص می‌یابد.

توضیح : مشمولین این بند بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده (رزمندگان بدون آزمون پذیرفته می شوند) و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند؛ انجام خواهد شد.

 4- استخدام مازاد بر۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت، لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند، می‌بایستی همپای سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.

۵- ایثارگرانی که درآزمون شرکت می نمایند؛ در صورت پذیرفته شدن می بایست نسبت به ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.

۶- معلولین عادی به شرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومی و دارا بودن شرایط مندرج درآگهی به ترتیب نمره مکتسبه  از 3 % سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.(کسب۶۰% نمره آزمون عمومی و داشتن توانایی جسمانی برای انجام وظایف شغل مربوط، از شروط لازم می باشد.)

توضیح: ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط برای معلولین عادی در زمان مصاحبه الزامی است.

۷- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام و اسامی آنان حداکثر ۲ ماه بعد از تاریخ آزمون در سایت این بانک اعلام خواهد شد.

۸- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی صرفأ به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می‌پذیرد.

۹- چنانچه در هرمرحله از بررسی های بانک مشخص شود داوطلبی در زمان ثبت نام دانشجو بوده و تاریخ فارغ التحصیلی وی پس از موعد مقرر شده در آگهی است، استخدام وی در بانک منتفی خواهد شد.

۱۰- در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی بالاتر و یا پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، درآزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل خواهد آمد.

۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر می‌باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائی پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سایت این بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۱۲- شعب (واحد) محل خدمت پذیرفته شدگان توسط بانک تعیین خواهد شد.

۱۳- وضعیت استخدامی پذیرفته­شدگان پس از ورود به بانک در چارچوب آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی تعیین خواهد شد.

 

توضیحات مهم:

۱- صرف شرکت در آزمون استخدامی تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی و تخصصی، مصاحبه، گزینش و … هیچ گونه تعهد استخدامی برای بانک سپه ایجاد نمی نماید.

۲- ثبت نام زمانی تکمیل می‌باشد که مراحل با موفقیت انجام شده و شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود.

۳- ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت این بانک به نشانی www.banksepah.ir و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نمی‌باشد. به تقاضاهای حضوری و یا مدارک ارسالی از طریق پست ترتیب اثر داده نخواهد شد و تعهدی را نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

۴- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ثبت اطلاعات ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله آزمون کتبی و بررسی و تطابق مدارک استخدامی آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر و یا در هر مرحله از بررسی های بعدی بانک (مراحل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی و…) مشخص شود، داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده در متن آگهی نبوده است، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۵- قبل از واریز وجه ثبت نام لازم است متقاضیان از احراز شرایط خود با مفاد آگهی استخدام اطمینان حاصل نمایند. بدیهی است هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۶- از آنجایی که از نفرات برتر در مرحله آزمون عمومی و تخصصی (پس از اعلام اسامی در سایت بانک) برای شرکت در مصاحبه استخدامی دعوت بعمل می‌آید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس (در فرم تقاضانامه) مبذول نمایند.

اداره کل کارگزینی بانک سپه

­
جدول شماره (۲) – مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز

مقطع

کد و عنوان رشته تحصیلی

لیسانس و فوق لیسانس

بانکداری (کد۱۰۱)

حسابداری (کد۱۰۲)

علوم اقتصادی (باگرایش های بازرگانی(۱۰۳)، نظری(۱۰۴)، صنعتی(۱۰۵)،کشاورزی(۱۰۶)، پول،  بانکداری(۱۰۷) و علوم اقتصادی (۱۲۴)

مدیریت (باگرایشهای بازرگانی(۱۰۸)، مالی(۱۰۹)، صنعتی(۱۱۰)، دولتی(۱۱۱)، بیمه(۱۱۲)،  فن آوری اطلاعات(۱۱۳)، بانکداری(۱۱۴)

آمار (کد ۱۱۵)

ریاضی (با گرایش های محض(۱۱۶) و کاربردی(۱۱۷)

مهندسی صنایع (کد ۱۱۸)

 مهندسی کامپیوتر(با گرایش های نرم افزار(۱۱۹) و سخت افزار(۱۲۰))

 مهندسی فن آوری اطلاعات (IT) (کد ۱۲۱)

 علوم کامپیوتر (کد ۱۲۲)

حقوق (کد ۱۲۳)

 

 

جدول شماره (۳)- کد و عنوان محل جغرافیایی خدمت

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

آذربایجان شرقی(کد۱۰)

۵۵ نفر

تبریز(کد۳۳۰۵)

۲۹

۱۶

اهر (کد۳۳۰۱)

ــ

۱

ایلخچی(۳۳۰۲)

۱

ــ

باسمنج(کد۳۳۰۳)

۱

ــ

بناب (کد۳۳۰۴)

۱

ــ

تسوج(کد۳۳۰۶)

۱

ــ

جلفا(کد۳۳۰۷)

۱

ــ

خسرو شهر(کد۳۳۰۸)

۱

ــ

شبستر(کد۳۳۰۹)

ــ

۱

صوفیان(کد۳۳۱۰)

۱

ــ

کشکسرای(کد۳۳۱۱)

۱

ــ

آذربایجان غربی(کد۱۱)

۸ نفر

پلدشت(کد۳۳۱۲)

ــ

۱

پیرانشهر(کد۳۳۱۳)

۱

ــ

تکاب(کد۳۳۱۴)

۱

ــ

سردشت(کد۳۳۱۵)

۱

ــ

سلماس(کد۳۳۱۶)

۱

ــ

شوط(کد۳۳۱۷)

۱

ــ

ماکو(کد۳۳۱۸)

۱

 

۱

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

اردبیل(کد۱۲)

۲ نفر

سرعین(کد۳۳۱۹)

۱

ــ

مشکین شهر(کد۳۳۲۰)

ــ

۱

اصفهان(کد۱۳)

۴۵ نفر

اصفهان(کد۳۳۲۱)

۴

۲

آران بیدگل (کد۳۳۲۲)

ــ

۱

اردستان (کد۳۳۲۳)

۱

ــ

بادرود (کد۳۳۲۴)

۱

ــ

باغ بهادران(کد۳۳۲۵)

۱

ــ

پولادشهر(کد۳۳۲۶)

۱

ــ

پیربکران (۳۳۲۷)

۱

ــ

چادگان (کد۳۳۲۸)

ــ

۱

خمینی شهر(کد۳۳۲۹)

ــ

۱

خوانسار (کد۳۳۳۰)

۱

ــ

خورزوق (کد۳۳۳۱)

۱

ــ

درچه (کد۳۳۳۲)

۱

ــ

دستگرد برخوار(کد۳۳۳۳)

۱

ــ

دولت آباد(کد۳۳۳۴)

ــ

۱

دهاقان (کد۳۳۳۵)

ــ

۱

زرین شهر (کد۳۳۳۶)

۱

ــ

سده لنجان (کد۳۳۳۷)

۱

ــ

سمیرم (کد۳۳۳۸)

۱

ــ

شاهین شهر(کد۳۳۳۹)

۱

ــ

شهرضا (کد۳۳۴۰)

۲

۱

فریدون شهر(۳۳۴۱)

۱

ــ

فلاورجان (کد۳۳۴۲)

۱

ــ

کاشان (کد۳۳۴۳)

۱

۱

کوهپایه (کد۳۳۴۴)

۲

۱

گلپایگان (کد۳۳۴۵)

ــ

۱

گوگد (کد۳۳۴۶)

۱

ــ

مبارکه (کد۳۳۴۷)

۱

ــ

میمه (کد۳۳۴۸)

۱

۱

نائین (کد۳۳۴۹)

۱

ــ

نجف آباد (کد۳۳۵۰)

۱

ــ

نطنز (کد۳۳۵۱)

ــ

۱

ورنامخواست(کد۳۳۵۲)

۱

ــ

هرند (۳۳۵۳)

۱

۱

ایلام(کد۱۴)

۲ نفر

ایوان غرب (کد۳۳۵۴)

ــ

۱

مهران (کد۳۳۵۵)

۱

ــ

البرز(کد۴۰)

۲ نفر

کرج (کد۳۳۵۶)

۱

۱

 

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

بوشهر(کد۱۵)

۱۱ نفر

بوشهر (۳۳۵۷)

ــ

۱

برازجان(کد۳۳۵۸)

۱

۱

بندرعسلویه(کد۳۳۵۹)

۳

۲

بندر گناوه (کد۳۳۶۰)

۱

۱

خارک (کد۳۳۶۱)

۱

ــ

تهران(کد۱۶)

۱۷۸ نفر

تهران(کد۳۳۶۲)

۱۱۷

۶۱

چهارمحال و بختیاری(کد۱۷)

۸ نفر

شهرکرد (کد۳۳۶۳)

۲

۱

بروجن(کد۳۳۶۴)

ــ

۱

بلداجی (کد۳۳۶۵)

۱

ــ

شلمزار (کد۳۳۶۶)

۱

ــ

لردگان (کد۳۳۶۷)

۱

۱

خراسان رضوی(کد۱۹)

۴۲ نفر

مشهد(کد۳۳۶۸)

۶

۳

بجستان(کد۳۳۶۹)

۱

۱

بردسکن(کد۳۳۷۰)

۱

۱

تایباد(کد۳۳۷۱)

۱

ــ

تربت جام(کد۳۳۷۲)

۱

۱

تربت حیدریه(کد۳۳۷۳)

۲

۱

جغتای(کد۳۳۷۴)

۱

ــ

چناران(کد۳۳۷۵)

۱

ــ

خلیل آباد کاشمر(کد۳۳۷۶)

۱

ــ

خواف(کد۳۳۷۷)

۱

ــ

درگز(کد۳۳۷۸)

ــ

۱

سبزوار(کد۳۳۷۹)

۱

ــ

سرخس(کد۳۳۸۰)

۱

ــ

فریمان(کد۳۳۸۱)

۱

۱

فیض آباد مه ولات(کد۳۳۸۲)

۱

ــ

قوچان(کد۳۳۸۳)

۲

۱

کاشمر(کد۳۳۸۴)

۱

ــ

گناباد(کد۳۳۸۵)

۱

۱

نقاب جوین(کد۳۳۸۶)

۱

ــ

نیشابور(کد۳۳۸۷)

۴

۲

خراسان شمالی(کد۲۰)

۱۲ نفر

بجنورد(کد۳۳۸۸)

۳

۱

آشخانه(۳۳۸۹)

۱

ــ

جاجرم(کد۳۳۹۰)

۱

ــ

شیروان(کد۳۳۹۱)

۲

ــ

فاروج(کد۳۳۹۲)

۳

۱

 

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

خراسان جنوبی(کد۱۸)

۱۴ نفر

بیرجند(کد۳۳۹۳)

۳

۲

اسلامیه(کد۳۳۹۴)

ــ

۱

بشرویه(کد۳۳۹۵)

۱

۱

سرایان(کد۳۳۹۶)

۱

ــ

سـربیشه(کد۳۳۹۷)

۱

ــ

طبس(کد۳۳۹۸)

۱

ــ

فردوس(کد۳۳۹۹)

۱

ــ

قاین(کد۳۴۰۰)

۱

۱

خوزستان(کد۲۱)

  30 نفر

اهواز (کد۳۴۰۱)

۸

۴

آبادان(کد۳۴۰۲)

۱

۱

اندیمشک(کد۳۴۰۳)

۱

ــ

باغ ملک  (کد۳۴۰۴)

۱

۱

خـرمشهر(کد۳۴۰۵)

۲

۱

رامشیر(کد۳۴۰۶)

۱

ــ

رامهرمز (کد۳۴۰۷)

ــ

۱

زیـدون بهبهـان(کد۳۴۰۸)

۱

ــ

سـوسنگرد(کد۳۴۰۹)

۱

۱

شـوش دانیـال(کد۳۴۱۰)

۱

ــ

مسجد سلیمان(کد۳۴۱۱)

۱

۱

هفتگل(کد۳۴۱۲)

۱

ــ

هویزه (کد۳۴۱۳)

۱

ــ

زنجان(کد۲۲)

 7 نفر

زنجان (کد۳۴۱۴)

۱

۱

ابهر(کد۳۴۱۵)

۱

ــ

خدابنده(کد۳۴۱۶)

۱

۱

خرمدره (کد۳۴۱۷)

۱

۱

سمنان(کد۲۳)

۷ نفر

سمنان (کد۳۴۱۸)

۲

۱

دامغان(کد۳۴۱۹)

ــ

۱

سرخه(کد۳۴۲۰)

۱

ــ

شاهرود(کد۳۴۲۱)

ــ

۱

مهدی شهر(۳۴۲۲)

۱

ــ

سیستان و بلوچستان(کد۲۴)

۲۱ نفر

زاهدان (کد۳۴۲۳)

۳

۱

ایرانشهر(کد۳۴۲۴)

۱

۱

چابهار(کد۳۴۲۵)

۲

۱

خاش(کد۳۴۲۶)

۱

ــ

زابل(کد۳۴۲۷)

۳

۲

سیب و سوران(کد۳۴۲۸)

۱

ــ

سرباز  (کد۳۴۲۹)

۱

ــ

سراوان(کد۳۴۳۰)

۱

ــ

کنارک(کد۳۴۳۱)

۱

۱

هیرمند(کد۳۴۳۲)

۱

ــ

 

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

فارس(کد۲۵)

۳۱ نفر

شیراز (کد۳۴۳۳)

۱

ــ

آباده(کد۳۴۳۴)

۱

۱

ارسنجان(کد۳۴۳۵)

۱

۱

اقلید (کد۳۴۳۶)

۱

ــ

اوز(کد۳۴۳۷)

۱

ــ

بوانات(کد۳۴۳۸)

۱

ــ

پاسارگاد(کد۳۴۳۹)

۱

ــ

جهرم (کد۳۴۴۰)

۱

۱

خشت (کد۳۴۴۱)

۱

ــ

خنج(کد۳۴۴۲)

۱

ــ

داراب (کد۳۴۴۳)

۱

ــ

زرقان(کد۳۴۴۴)

۱

ــ

زرین دشت(کد۳۴۴۵)

۱

ــ

سپیدان(کد۳۴۴۶)

۱

۱

صفاشهر(کد۳۴۴۷)

۱

ــ

فراشبند (کد۳۴۴۸)

۱

ــ

فیروزآباد (کد۳۴۴۹)

۱

۱

فیشور لارستان(کد۳۴۵۰)

۱

ــ

قیر و کارزین (کد۳۴۵۱)

۱

ــ

کوار (کد۳۴۵۲)

۱

ــ

لارستان(کد۳۴۵۳)

۱

۱

لامرد(کد۳۴۵۴)

۱

ــ

مرودشت(کد۳۴۵۵) 

ــ

۱

نورآبادممسنی(کد۳۴۵۶)

۱

۱

قزوین(کد۲۶)

۱۹ نفر

قزوین (کد۳۴۵۷)

۸

۴

آبیک(کد۳۴۵۸)

ــ

۱

آوج(کد۳۴۵۹)

ــ

۱

بویین زهرا(کد۳۴۶۰)

۱

۱

تاکستان(کد۳۴۶۱)

۲

۱

قم(کد۲۷)

۱۰ نفر

قم (کد۳۴۶۲)

۷

۳

کردستان(کد۲۸)

۲ نفر

دهگلان(کد۳۴۶۳)

۱

ــ

کامیاران(کد۳۴۶۴)

ــ

۱

کرمان(کد۲۹)

۱۵ نفر

کرمان (کد۳۴۶۵)

۱

۱

بافت (کد۳۴۶۶)

۱

۱

رابر(کد۳۴۶۷)

۱

ــ

رفسنجان(کد۳۴۶۸)   

ــ

۱

رودبار جنوب(کد۳۴۶۹)

۱

۱

ریگان(کد۳۴۷۰)

۱

ــ

زرند(کد۳۴۷۱)

۱

۱

سیرجان(کد۳۴۷۲)

۱

۱

شهر بابک(کد۳۴۷۳)

۱

ــ

کهنوج (کد۳۴۷۴)

۱

ــ

 

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

کرمانشاه(کد۳۰)

۸ نفر

کرمانشاه (کد۳۴۷۵)

ــ

۲

جوانرود (کد۳۴۷۶)

۱

ــ

روانسر(کد۳۴۷۷)

۱

ــ

‌سرپل ذهاب(کد۳۴۷۸)

۱

ــ

‌قصر شیرین (کد۳۴۷۹)

۱

ــ

‌کرند غرب(کد۳۴۸۰)

۱

ــ

گیلانغرب(کد۳۴۸۱)

۱

ــ

کهگیلویه و بویراحمد(کد۳۱)

۴ نفر

یاسوج (کد۳۴۸۲)

۲

۱

دو گنبدان(کد۳۴۸۳)

۱

ــ

گلستان(کد۳۲)

۱۲ نفر

گـرگـان (کد۳۴۸۴)

۴

۲

آزادشهر(کد۳۴۸۵)

ــ

۱

بندر گـز(کد۳۴۸۶)

۱

ــ

علی آباد کتول(کد۳۴۸۷)

ــ

۱

کلاله(کد۳۴۸۸)

۱

ــ

گنبدکاووس(کد۳۴۸۹)

۱

ــ

مینودشت(کد۳۴۹۰)

۱

ــ

گیلان(کد۳۳)

۱۳نفر

آستارا (کد۳۴۹۱)

۱

ــ

بندر انزلی(کد۳۴۹۲)

ــ

۱

بندر کیا شهر(کد۳۴۹۳)

۱

ــ

چابکسر (کد۳۴۹۴)

ــ

۱

خشکبیجار (کد۳۴۹۵)

۱

ــ

رستم آباد(کد۳۴۹۶)

۱

ــ

رضوان شهر (کد۳۴۹۷)

۱

ــ

رود بار (کد۳۴۹۸)

۱

ــ

سیاهکل(کد۳۴۹۹)

۱

ــ

صومعه سرا(کد۳۵۰۰)

۱

ــ

لاهیجان (کد۳۵۰۱)

۱

ــ

لوشان(کد۳۵۰۲)

۱

ــ

منجیل(کد۳۵۰۳)

۱

ــ

 

لرستان(کد۳۴)

 

۸ نفر

اشترینان (کد۳۵۰۴)

۱

۱

الشتر (کد۳۵۰۵)

۱

ــ

چغابل (کد۳۵۰۶)

۱

ــ

ازنا (کد۳۵۰۷)

ــ

۱

کوهدشت(کد۳۵۰۸)

۱

ــ

معمولان(کد۳۵۰۹)

۱

ــ

نورآباد(کد۳۵۱۰)

۱

ــ

 

 

کد و عنوان استان

سهمیه تخصیصی

شهرهای مورد نیاز

مرد

زن

مازندران(کد۳۵)

۱۲ نفر

خرم آباد تنکابن(کد۳۵۱۱)

۱

ــ

زیرآب(کد۳۵۱۲)

۲

ــ

سلمانشهر(کد۳۵۱۳)

۱

ــ

شیر گاه (کد۳۵۱۴)

۱

ــ

کلاردشت(کد۳۵۱۵)

۱

۱

گلوگاه (کد۳۵۱۶)

۲

ــ

مرزن آباد(کد۳۵۱۷)

۱

۱

نور(کد۳۵۱۸)

ــ

۱

مرکزی(کد۳۶)

۱۱ نفر

اراک (کد۳۵۱۹)

۲

ــ

آشتیان(کد۳۵۲۰)

۱

ــ

خنداب(کد۳۵۲۱)

۱

۱

شازند(کد۳۵۲۲)

۱

ــ

غرق آباد(کد۳۵۲۳) 

۱

ــ

کمیجان شهر(کد۳۵۲۴)

۱

۱

مامونیه ساوه (کد۳۵۲۵)

ــ

۱

محلات(کد۳۵۲۶)

۱

ــ

هرمزگان(کد۳۷)

۱۸ نفر

بندرعباس (کد۳۵۲۷)

۵

۳

بستک (کد۳۵۲۸)

۱

ــ

بندر جاسک(کد۳۵۲۹)

۱

ــ

بندر خمیر(کد۳۵۳۰)

ــ

۱

بندرکنگ (کد۳۵۳۱)

۱

ــ

بندرلنگه (کد۳۵۳۲)

۱

ــ

پارسیان(کد۳۵۳۳)

۱

۱

حاجی آباد(کد۳۵۳۴)

ــ

۱

رودان(کد۳۵۳۵)

۱

ــ

کیش(کد۳۵۳۶)

۱

ــ

همدان(کد۳۸)

۱۱ نفر

همدان (کد۳۵۳۷)

۱

ــ

اسدآباد(کد۳۵۳۸)

۱

۱

تویسرکان (کد۳۵۳۹)

ــ

۱

رزن (کد۳۵۴۰)

۱

ــ

قروه درجزین(کد۳۵۴۱)

۱

ــ

کبودرآهنگ(کد۳۵۴۲)

۱

۱

ملایر(کد۳۵۴۳)

۱

ــ

نهاوند(کد۳۵۴۴)

۱

۱

یزد(کد۳۹)

۲۲ نفر

یزد(کد۳۵۴۵)

۱۰

۵

اردکان(کد۳۵۴۶)

ــ

۱

بافق (کد۳۵۴۷)

۱

ــ

بهاباد(کد۳۵۴۸)

۱

ــ

مروست (کد۳۵۴۹)

۱

ــ

مهریز (کد۳۵۵۰)

ــ

۱

میبد(کد۳۵۵۱)

۱

ــ

هرات (کد۳۵۵۲)

۱

ــ

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا