حذف عنوان “پردیس” از مدارک دانش آموختگان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس واحد علوم و تحقیقات از حذف عنوان ” پردیس ” از مدارک دانش آموختگان این واحد خبر داد و گفت: از این پس تنها از عنوان ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ” در مدارک این دانشجویان استفاده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو دانشجو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میان دانشجویان پردیسهای علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد این نگرانی پیش آمد که پردیسهای با اخذ شهریه در دانشگاههای دولتی اقدام به پذیرش بدون آزمون دانشجو می کنند، در حالیکه تمام دانشجویان پردیسهای علوم و تحقیقات با فیلتر آزمون به این مراکز آموزشی راه می یابند.

وی ادامه داد: عنوان ” پردیس ” را از مدارک پایان دوره دانش آموختگان این مراکز حذف کردیم؛ بنابراین تنها از عنوان ” دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ” در مدارک این دانشجویان استفاده می شود.

رئیس واحدهای علوم و تحقیقات تهران در پاسخ به پرسش دیگر مهر در خصوص وضعیت اعتبار رشته ها و واحدهای علوم و تحقیقات در کشور، تاکید کرد: هم اکنون هیچ رشته و هیچ دانشجویی در تحصیلات تکمیلی نداریم که مجوز نداشته باشند.

دانشجو همچنین درباره میزان افزایش پذیرش دانشجوی تحصیلات تکمیلی طی سال آینده در علوم و تحقیقات، از افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی این میزان نسبت به سال گذشته خبر داد.

وی درباره آخرین وضعیت احداث بزرگترین کتابخانه خاورمیانه در واحد علوم و تحقیقات و احداث هتل بزرگ این مرکز آموزشی و چه کسانی می توانند از این کتابخانه بهره ببرند، گفت: هتل و کتابخانه علوم و تحقیقات مراحل پایانی کار را می گذارنند و فعالیت دانشجویان ایجاب می کند که دور دانشگاه حصار نکشیم و قدم هر طالب و عاشقی به روی چشم ماست.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره حضور این واحد در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: حسب وظیفه ای که در خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی داریم، علوم و تحقیقات هم با بهره گیری از امکانات و تجهیزات خود تلاش می کند در این حماسه آفرینی شرکت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا