افزایش مهلت درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول دانشگاه آزاد به ۶ ماه

به منظور تکریم دانشجویان مشمول وظیفه عمومی در دوران همه گیری ویروس کرونا

پایگاه خبری اختبار- بر اساس تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان وظیفه عمومی، مدت ارائه درخواست سنوات ارفاقی و مهلت معرفی دانشجویان مشمول نظام وظیفه از ۳ ماه به ۶ ماه افزایش پیدا کرد.

به گزارش اختبار و به نقل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل و  جزئیات افزایش مدت زمان درخواست سنوات ارفاقی و معرفی دانشجویان مشمول نظام وظیفه را به رؤسای دانشگاه ها، واحد ها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد ابلاغ کرد.

طبق این دستور العمل، تفاهم نامه ای بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان وظیفه عمومی به منظور تکریم دانشجویان مشمول وظیفه عمومی در دوران همه گیری ویروس کرونا، منعقد شده است.

براساس این تفاهم نامه مدت ارائه درخواست سنوات ارفاقی و مهلت معرفی و ثبت آن در سامانه، برای دانشجویان مشمول نظام وظیفه دانشگاه آزاد ، از ۳ ماه به ۶ ماه افزایش پیدا کرده است.

بر این اساس، استفاده از مهلت دوم معرفی برای مشمولان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری(به شرط فارغ‌التحصیلی) برای ترم اول تا ۳۰ دی ماه و برای ترم دوم تا ۳۱ مردادماه، از سوی سازمان وظیفه عمومی اعلام شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا