داوطلبی که با توکل بر خدا و اراده قوی مسیر مشخصی را طی کند ۱۰۰ درصد در آزمون وکالت نتیجه خواهد گرفت

آقای امین روشن نژاد، مدرس دوره های آمادگی آزمون وکالت

داوطلبی که با توکل بر خدا و اراده قوی مسیر مشخصی را طی کند ۱۰۰ درصد در آزمون وکالت نتیجه خواهد گرفت

تدریس دوره های خصوصی آمادگی آزمون وکالت در شیراز از تاریخ ۱ دی ماه ۱۳۹۳ آغاز خواهد شد و ظرفیت هر گروه ۵ تا ۱۲ نفر می باشد

آقای امین روشن نژاد، کارآموز وکالت کانون وکلای دادگستری مرکز و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در پاسخ به سوال همکارمان در ارتباط با شیوه کار خود بیان کردند: این کلاس ها محدود به ساعت خاصی برای تدریس دروس نمی باشند، بلکه تا آن جایی که لازم است داوطلب با توجه به سطح معلوماتش به کلیه مطالب جهت آزمون وکالت مسلط شود این دوره آموزشی ادامه خواهد داشت، همچنین روند تدریس تکرار مطالب آزمون و برنامه ریزی درسی و پشتیبان تحصیلی تا روز آخر آزمون می باشد.
ایشان در ادامه افزودند که چون خود مسیر آزمون وکالت را با موفقیت طی کرده اند به خوبی می توانند سایر داوطلبان را برای موفقیت در این مسیر همراهی کنند.

ایشان در پاسخ به این سوال که منظور شما از ۱۰۰درصد تضمینی چیست بیان کرد: آزمون وکالت یکی از دشوارترین آزمون های کشور بوده که برای قبولی در این آزمون نیاز به حداقل یک سال تلاش در چهار چوب یک برنامه ریزی منظم و یک مسیر آموزشی صحیح و تخصصی می باشد و این اطمینان خاطر وجود دارد که اگر داوطلبی با توکل بر خدا و اراده قوی این مسیر مشخص را طی کند ۱۰۰ درصد در آزمون وکالت نتیجه لازم را به دست خواهد آورد. به عبارتی منظور از ۱۰۰ درصد کیفیت آموزشی قوی با استفاده از بهترین و کامل ترین منابع آزمون وکالت که برگرفته از معتبرترین منابع این آزمون در کشور است و اطمینان به این مسیر می باشد.
ایشان در پایان یادآور شدند که برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر این که امکان تماس تلفنی و حضوری با ایشان وجود دارد امکان تماس با دانشجویانی که در این کلاس ها حضور پیدا کرده اند نیز فراهم می باشد و علاقمندان در این زمینه می توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۷۳۰۷۰۵۴۶ و ۰۹۳۶۵۹۵۰۹۹۱ تماس بگیرند.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا