دفترچه سوالات و پاسخنامه پیشنهادی آزمون وکالت ۹۴

دفترچه سوالات و پاسخنامه پیشنهادی آزمون وکالت ۹۴

مسوولیت مجموعه سوالات یا پاسخ های پیشنهادی برای آن ها، مربوط به منابع منتشر کننده می باشد

دفترچه سوالات آزمون وکالت ۹۴ (گروه A) منبع : موسسه مهرپویان

پاسخنامه پیشنهادی دفترچه A آزمون وکالت ۹۴ منبع : موسسه مهرپویان

دفترچه سوالات آزمون وکالت ۹۴ (گروه A) منبع : موسسه چتر دانش

پاسخنامه پیشنهادی دفترچه A آزمون وکالت ۹۴ منبع : موسسه چتر دانش

دفترچه سوالات آزمون وکالت ۹۴ (گروه C) منبع : موسسه چتر دانش

سوالات و پاسخنامه پیشنهادی آزمون وکالت ۹۴ (گروه A) منبع : موسسه طرح نوین

سوالات و پاسخنامه پیشنهادی آزمون وکالت ۹۴ (گروه C) منبع : موسسه سپهر سخن

 

سایت حقوقی اختبار آماده پذیرش و انتشار نظرات و تحلیل ها درباره سوالات آزمون وکالت ۹۴ می باشد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳۰ دیدگاه ها

 1. سلام دوستان من یه پیشنهاد دارم اگر کسی میتونه یه وبلاگ یا گروه تو تلگرام درست کنه تا بچه ها همه عضو شن و اعتراضات اونجا هماهنگ شه اگر خواستیم نامه ای چیزی به اسکودا بزنیم گروهی اینکار انجام شه تا به مشکل رسیدگی بشه…. 

 2. دفترچه b رو واسه این میخوایم که وقتی سازمان سنجش پاسخنامه رو موقع اعلام نتایج میده مینویسه مثلا سوال ۱ گزینه 2 گزینه داوطلب ۴ اونوقت نمیفهمی درست میگه یا نه.

  1. عالی بودن سایت اختبار را بعد انعکاس این موضوع در مورد ازمون وکالت ۹۴ تایید یا تکذیب میکنم. بنده ۴۵ سال سن داشته و سال گذشته در آزمون وکالت سئوال ۱۹ را که دادگاه صالحه برای اعتراض به کار سازمان ثبت بود را که سئوال کلا حذف گردید ولی بنده چون دقیقا روز قبل در عالم واقعیت با این مشکل روبرو و حلش نموده بودم با علم و اگاهی کامل جواب صحیح را زدم ولی درپاسخنامه در اوج حیرت دیدم که جواب دیگری را در پاسخنامه من اعلام نموده اند و بعد طرح این موضوع با ریاست کانون محل ایشان گفتند که میتوانید اعتراض کنید ولی تا کنون هیچکس جوابی از اعتراض خود نگرفته برای همین در ازمون امسال من کلیه پاسخهایی را که به سئولات دادم را پشت برگه شماره صندلی خود نوشته و بیرون اوردم و امروزکه نتایج ازمون وکالت اعلام گشت در کمال ناباوری ملاحظه نمودم که مثلا در ۲۰ سئوال اول که همه را من زده بودم دو سئوال را سفید قید کرده اند و دوما سئوالی را که من اصلا نزده ام برایم جواب آن هم جواب درست قید شده است وتعداد زیادی از سئوالات که بنده درست زده بودم در پاسخنامه جای سئوالات من مثلا اگر من جواب D را زده ام در پاسخنامه ارائه شده برایم جوابB اعلام وپاسخ مرا غلط اعلام نموده اند و کاش موضوع به یکی دو مورد خلاصه میشد!!! اینقدر از این مدل اشتباهات شده است که واقعا من مانده ام که بخت با که یار بوده که در ازمون امسال قبول و با که ناسازگاری که با چنین اشتباهاتی در حقش اجحاف شده است. سپاسگذار میشوم مطلب را عینا با نام من پیمان با شماره داوطلبی۹۰۴۶۰ وشماره پرونده ۱۲۵۸۲۶ منعکس نمایید تا ببینیم اساتید در سازمان سنجش پاسخی میدهند یا خیر؟!!! با سپاس

   1. سلام دوست عزیز من هم دقیقا پارسال همین مشکل رو در درس اصول داشتم. من پارسال ۱۲ تا تست اصول که همگی رو درست زدم ولی در کمال ناباوری در کارنامه به جای ۶۰ درصد, ۴۰ درصد قید شده بود. خوب ۴۰ درصد یعنی ۸ تا سوال درست پس اون چارتارو اگر من غلط زدم چطور درصد من شده ۴۰ اونم رند رند..؟؟؟  اعتراض هم کردم ولی هیچ کس پاسخگو نیست…. هیچ سالی پاسخگو نیستن چند ماه بعد از ازمون سنجش یه نامه میزنه به کانون که هیچ موردی یافت نشد… فکر کنید ۲۰ درصد تو درس اصول چقدر تو کانون مرکز رتبه جابجا میکنه….

  1. سلام

   من متوجه این اصرار برخی دوستان نمی شوم!

   سوالات گروه های مختلف که با هم تفاوتی نداشته است و تنها تفاوت در ترتیب سوالات است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا