زمان مصاحبۀ ۱۰۹ رشته دکتری دانشگاه آزاد سال ۹۳ اعلام شد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی:

زمان مصاحبۀ ۱۰۹ رشته دوره دکتری تخصصی با آزمون و بدون آزمون دانشگاه آزاد سال ۹۳ اعلام شد

در میان رشته های اعلام شده، گرایش های رشتۀ حقوق به چشم نمی خورد و متعاقبا اعلام خواهند شد

به گزارش سایت اختبار، دکتر ناصراقبالی با اعلام این خبر به روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جدول زمان بندی مصاحبه دوره دکتری تخصصی ۱۰۹ رشته بر روی سایت www.azmoon.net قرار خواهد گرفت. اقبالی در ادامه افزود: دعوت شدگان به مصاحبه می توانند با مراجعه به این سایت از زمان مصاحبه خود مطلع شوند.

رییس مرکز آزمون تأکید کرد: دعوت شدگان می بایست در زمان تعیین شده در جلسه مصاحبه حضور به هم رسانند و اگر هر واجد شرایطی به هر دلیلی نتواند در زمان مقرر در جلسه مصاحبه حضور داشته باشد، امکان مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت، لذا عدم حضور به معنی انصراف از پذیرش تلقی می شود.

اقبالی در ادامه در پاسخ به این سوال که دعوت شدگان چه مدارکی را باید به همراه داشته باشند، گفت: دعوت شدگان می بایست هرگونه سوابق علمی و تحقیقاتی مانند پروژه، مقاله، ترجمه و تألیف را در زمینه رشته خود به همراه داشته باشند. همچنین به همراه داشتن اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و ریز نمرات و پایان نامه کارشناسی ارشد ضروریست.

وی در مورد حائزین رتبه اول گفت: برای این دسته از دعوت شدگان داشتن گواهی رتبه اولی دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ضروریست. اقبالی خاطرنشان کرد: با توجه به این که دعوت متقاضیان بدون آزمون براساس معدل و نمره پایان نامه ملاک عمل قرار گرفته است، چنانچه در بین معدل و نمره پایان نامه زمان ثبت نام و زمان مصاحبه فرد مغایرتی وجود داشته باشد، مطابق ضوابط برخورد خواهد شد.

وی در ادامه در مورد زمان مصاحبه سایر رشته ها گفت: زمان مصاحبه سایر رشته ها نیز متعاقباً اعلام خواهد شد. اما اگر هر واجد شرایطی در مورد زمان مصاحبه با سوالی مواجه شد می تواند با مراجعه به سایت www.pubr-azmoon.com و طرح سوال خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ لازم را دریافت کند.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا