طرح پیشنهادی اسکودا در مجلس اعلام وصول شد

«طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت» به مجلس رسید

پایگاه خبری اختبار- «طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت» در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.

به گزارش اختبار، علی‌اصغر یوسف‌نژاد ، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس از اعلام وصول سه طرح به شرح زیر خبر داد:

طرح تعیین تکلیف استخدامی کارکنان و مهندسان سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، طرح اصلاح ماده ۲ قانون حمایت خانواده و طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت نیز اعلام وصول شده است.

«طرح اصلاح برخی قوانین راجع به وکالت» طرحی است که تدوین آن با مشارکت کانون‌های وکلای دادگستری صورت گرفت و چندی قبل خبر تقدیم آن به هیأت رئیسه مجلس انتشار یافت.

اعلام وصول این طرح درحالی انجام می‌گیرد که یکی از اعضای کمیسیون حقوقی مجلس روز گذشته مدعی تصویب طرح آموزش و پذیرش وکالت در کارگروه ویژه این کمیسیون شده بود.

 

بر اساس گزارش روز گذشته (۲۷ خرداد) روزنامه قدس، محمد دهقانی، عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در این‌خصوص گفته است:

«طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت» به تصویب اعضای کمیته کمیسیون حقوقی و قضایی رسیده اما هنوز در این کمیسیون مطرح نشده و اعضای کمیسیون از محتوای آن اطلاعی ندارند. باید ابتدا ببینیم این طرحی که تصویب شده چیست و سپس بر اساس محتوای آن نظر بدهیم. اکنون می‌دانیم که این طرح به تصویب اعضای کمیته رسیده است.

بررسی این طرح در دستور کار روز یکشنبه ۲۶ خرداد کارگروه ویژه کمیسیون حقوقی  مجلس بود.

 

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا