لغو آزمون های قوه قضاییه در ۸ استان و تغییر ساعت برگزاری در سایر نقاط

تعویق و تغییر زمان برگزاری آزمون های جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف

پایگاه خبری اختبار- براساس اطلاعیه جهاد دانشگاهی برای داوطلبان آزمون های جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف سال ۱۴۰۰ در ۸ استان لغو گردید و در سایر استان ها آزمون با نیم ساعت تاخیر برگزار می‌شود.

برای داوطلبانی که یکی از استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی،اردبیل، ایلام، زنجان، کردستان، کرمانشاه و لرستان را به عنوان محل آزمون جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف انتخاب کرده‌اند؛ با توجه به وضعیت نامطلوب شرایط جوی آزمون در استان‌های مذکور لغو گردیده و در تاریخ اول بهمن ماه برگزار نخواهد شد. زمان جدید آزمون، برای این استان‌ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین آزمون های جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف سال ۱۴۰۰ در سایر استان‌ها، با نیم ساعت تاخیر برگزار خواهد شد.

متن کامل اطلاعیه مهم و فوری جهاد دانشگاهی برای آزمون های قوه قضاییه در ۱ بهمن ۱۴۰۰ با توجه به برف و برودت هوا در غرب کشور به شرح زیر می‌باشد:

اطلاعیه مهم و فوری

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که یکی از استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی،اردبیل، ایلام، زنجان، کردستان، کرمانشاه و لرستان را به عنوان محل آزمون جذب همکاری داوری و میانجی‌گری و جذب نیروهای افتخاری شورای حل اختلاف انتخاب کرده‌اند، می‌رساند؛ با توجه به وضعیت نامطلوب شرایط جوی، و بر اساس نظر ستاد، آزمون در استان‌های مذکور لغو گردیده و در تاریخ اول بهمن ماه برگزار نخواهد شد.
همچنین آزمون در سایر استان‌ها، با نیم ساعت تاخیر برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است زمان جدید آزمون، برای این استان‌ها متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. ضمناً هر گونه تغییر در شرایط از طریق سایت مرکز آزمون یا سیستم پیامکی(با سرشماره مرکز آزمون به شماره ۹۸۲۱۶۶۴۶۱۷۱۲) اطلاع‌رسانی خواهد شد.
مرکز آزمون جهاد دانشگاهی

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۸ دیدگاه ها

  1. با سلام.خواهش میکنم یه فرصت مجدد به غائبین أزمون داوری بدید تا همراه استان هایی که لغو آزمون شدن بتونن در آزمون شرکت کنند.من خئدم بعلت شرایط علائم بیماری کرونا شرکت نکردم

  2. سلام
    از مدیران محترم سایت درخواست می شود در صورت امکان نمونه سوالات ازمون داوری و میانجیگری را در سایت قرار دهند البته به عزیزانی که موفق به حضور نشدن اجازه هم داده بشه که با سایر استان ها امتحان بدن البته ما که در اهواز بودیم بعلت شرایط نا مطلوب سالن از سرما یخ زدیم …جاهای دیگه خدا رحم کنه مریض نشن ….متاسفانه متولیان برگزاری ازمون فقط فکر در امد هستن تا کیفیت برگزاری …سالنی که ما بودیم تقریبا سقف ش ۳ متر ارتفاع داشت و طول و عرض ش نزدیک به ۱۵ در ۴۰ با نزدیک به ۱۵۰ نفر بدون تهویه و گرمای مناسب تقریبا یخچال بود نزدیک به دمای ۲ درجه ….

  3. لطفا و خواهشا برای جاماندگان سایر استان ها از آزمون داوری امروز جمعه ۱ بهمن فرصتی دیگر بدهید تا در آزمون بعدی همراه استان هایی که لغو آزمون شدند آنها هم بتوانند امتحان دهند.از شما خواهش می کنیم آمار غائبین را ببینید همه مشکل رسیدن به مراکز استان ها برای آزمون را داشتند.

  4. اسیر راهها شدم دیشب یخ بستم آخروقت شب آزمون لغوآزمون رو اطلاع رسانی کردن ، یه روز قبل لغوآزمون رو اطلاع رسانی میکردن تا منه بدبخت امروز هم مریض نمیشدم و روانه ی بیمارستان هم نمیشدم.

  5. من ساکن لرستان هستم و محل آزمونم دو زده بودم تهران وجاده مسدود بود نشد برم لطفا برا جامانده ها فکری کنید

  6. خواهشا فرصت مجددی قرار بدهید برای جاماندگان از آزمون
    آزمون در شرایط برابر برگزار نشد؛ بودند شهرستان هایی که آزمون استان آنها لغو نشد ولی به خاطر شرایط مسدود جاده ها نتوانستند به استان مسافرت کنند و در آزمون حاضر شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا