مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی ۱۴۰۱ تمدید شد

مهلت ثبت نام به مدت دو هفته دیگر تا روز جمعه 24 تیر 1401 تمدید شده است

پایگاه خبری اختبار- با اعلام مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضائیه مهلت ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۴۰۱ تمدید شد.

بر اساس آگهی ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۴۰۱، مهلت ثبت‌نام از ۲۲ تا ۳۱ خرداد تعیین شده بود که یک مرتبه تا روز جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ تمدید شد.

حالا بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه، مهلت ثبت نام در آزمون را مجددا به مدت دو هفته دیگر تا روز جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱ تمدید کرده است.

مرحله کتبی آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه در سال ۱۴۰۱ به صورت تستی و تشریحی،  روز جمعه ۱۸ شهریورماه ۱۴۰۱ در شهر تهران برگزار خواهد شد.

سن داوطلبان در زمان ثبت‌نام باید حداقل ۲۵ سال تمام باشد.

داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام کرده اند، تا پایان مهلت جدید اعلام شده برای ثبت نام می توانند با مراجعه به سایت سنجش اطلاعات ثبت نامی خود را مشاهده و ویرایش کنند.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به این شرح است:

اطلاعیه‌ تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۱

۱۴۰۱/۰۴/۱۰

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت‌نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضائیه سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ و توجه به اعلام مدیریت نظارت بر وکلا، مشاوران، کارشناسان و مترجمان رسمی قوه قضاییه به اطلاع می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی تا این تاریخ (۱۴۰۱/۰۴/۱۰) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه ثبت‌نام و مندرجات اطلاعیه اصلاحی مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۱، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۶ دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر..با توجه به اینکه آزمون صرفا در شهر تهران برگزار میشه و داوطلبان از سراسر کشور باید از قبل برای تهیه بلیط و رزرو محل اقامت اقدام کنند چرا اعلام ساعت شروع امتحان و سایر اطلاعات لازم به ۱۵ م موکول شده؟

  2. با سلام. آیا این امکان وجود دارد که من جایگزین خانم فرشته بشوم و پول ایشان را به او پس بدهم و در مقابل ثبتنام به اسم من ثبت شود؟ و یا اینکه آیا امکان تمدید ثبتنام وجود دارد؟

  3. سلام
    لطفا بگید راهی هست که از ثبت نام آزمون مترجمی رسمی انصراف بدم و پولی که واریز کردم پس بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا