نتایج مصاحبه سنجش شخصیت تا ۹۷/۰۶/۱۴

نتیجه شخصیت داوطلبانی که تا ۱۴ شهریور در آزمون شرکت کرده‌اند اعلام شد

پایگاه خبری اختبار- معاونت منابع انسانی قوه‌قضاییه، با صدور اطلاعیه‌ای نتایج مصاحبه حضوری آزمون شخصیت را اعلام کرد.

برای دریافت فایل نتایج آزمون شخصیت اینجا کلیک کنید

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از پایگاه معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، این نتایج مربوط به ۴۴ نفر از داوطلبان تصدی منصب قضاء است که تا ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ در مصاحبه حضوری آزمون شخصیت شرکت کرده‌اند.

صفحه آزمون قضاوت در اختبار

داوطلبان در صورت اعتراض به نتیجه آزمون سنجش شخصیت، می‌توانند مراتب اعتراض خود را از طریق پست پیشتاز و یا دورنگار ارسال نمایید.

۱. آدرس پستی: تهران، تقاطع خیابان سمیه و خیابان حافظ ، روبروی دانشگاه امیرکبیر، ساختمان شماره ۳ قوه‌قضاییه (معاونت منابع انسانی)، طبقه هشتم، اداره سنجش شخصیت، کد پستی ۱۵۹۹۶۵۳۳۱۶.

۲. شماره دورنگار: ۸۸۱۹۹۵۱۷-۰۲۱

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. چهاردهم شهریور آخرین باری بود که نتایج سنجش شخصیت اعلام عمومی شد دست اندرکاران برگزاری این رویه همانطور که می توانید با ملاحظه نتایج دریابید که کسانی که با پشتکار و پشت سرنهادن مراحلی چون آزمون تستی – ازمون تشریحی – مصحابه علمی را با موفقیت طی کرده اند دراین مرحله حدودا” از هر ۹۰ نفر تقریبا” ده نفر امکان گزراندن این مرحله را داشته اند……درخصوص صحیح یا نا صحیح بودن این ازمون سنجش شخصیت حرفی نیست که صحیح است اما چه بهتر بود که قبل از تمامی این مراحل این آزمون برگزار میشد البته که این سوال پابرحاست که تا چه حد عدالت محوری درخصوص این آزمون رعایت شده……ولیکن اینکه با صرف هزینه ووقت آزمون دهندگان نمی بایست به این طریق بازی شود….جدیدا” بخاطر بحث های جدی که درخصوص این آزمون هست …….نتایج در خفا و بصورت پیامکی به آزمون دهندگان اعلام می گردد پس منتظر اعلام نتایج بطور عمومی نباشیم بهتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا