کد رشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی

کد رشته محل های مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد و دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش پایگاه خبری اختبار، مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی از روز دوشنبه ۶ مهر آغاز شده است و تا روز شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبانی که در جلسه آزمون کارشناسی ارشد یا دکتری حاضر بوده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنند، داوطلبان  آزمون دکتری تخصصی متناسب با رشته امتحانی، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد متناسب با مجموعه امتحانی که در آن شرکت نموده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه این معاونت به نشانی www.azmoon.org  نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی به غیر از شهر تهران و مراکز استان  اقدام نمایند.

هزینه انتخاب رشته مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در مرحله تکمیل ظرفیت سیصد هزار ریال ( ۳۰ هزار تومان) است که مبلغ ۴۰۰۰ ریال کارمزد نیز به آن افزوده می شود و داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته باید کارت اعتباری الکترونیکی ۳۰۴/۰۰۰ ریالی را از سامانه ثبت نام خریداری کنند.

در سامانه انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت به داوطلبان هشدار داده شده است که در صورت انتخاب رشته محل های واحد های بین الملل یا خارج از کشور دانشگاه آزاد اسلامی به هیچ وجه امکان انتقال یا مهمانی وجود نخواهد داشت.

داوطلبان پس از انتخاب رشته می توانند با مراجعه مجدد به سامانه و بدون نیاز به خرید کارت اعتباری مجدد، رشته محل های انتخابی خود را ویرایش کنند.

کد رشته محل هایی که برای انتخاب داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله تکمیل ظرفیت ارائه شده اند در جدول زیر آمده است :

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگ لطفا روی آن ها کلیک کنید

۳ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۴ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۵ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۶ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۷ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۸ تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا