تقویم آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۲

تقویم آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۲ اعلام شد

انتشار اطلاعیه ثبت نام: دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۱

ثبت نام: سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۱ تا ۱۶ آبان ۱۳۹۱

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون: از ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

برگزاری آزمون: روزهای ۱۸ ، ۱۹ ، و ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

اعلام نتایج اولیه: اردیبهشت ۱۳۹۲

اعلام نتایج نهایی: دهه ی اول شهریور ۱۳۹۲

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزییات و تقویم آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ از آغاز ثبت‌نام این آزمون از روز سه‌شنبه ۹ آبان خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ و هجدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی از روز سه‌شنبه (نهم آبان ماه) از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org گفت: مهلت ثبت‌نام در این دوره از این آزمون تا ۱۶ آبان ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص شرایط ثبت‌نام از روز دوشنبه (هشتم آبان ماه) در پیک سنجش، اظهار کرد: بنابراین هر داوطلب باید بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده در فرصت مشخص و بر اساس دستورالعمل‌های مربوطه، پس از پرداخت اینترنتی وجه ثبت‌نام، نسبت به انجام ثبت‌نام اقدام کند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ از ۱۵ بهمن ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش، گفت: آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ طی روزهای ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه برگزار می‌شود.

توکلی با بیان اینکه نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در اردیبهشت منتشر می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته، می‌توانند از میان کد رشته محل‌های مربوطه، به ترتیب تقدم علاقه، نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ در دهه اول شهریور ماه خبر داد.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا