۹۵۱،۸۸۱ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ ثبت نام کردند

مشاور عالی سازمان سنجش:
۹۵۱،۸۸۱ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ ثبت نام کردند
این تعداد ۵۵،۷۵۶ نفر بیشتر از داوطلبان آزمون سال گذشته است
آزمون در روز های ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام آمار واقعی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۳، از برگزاری این آزمون در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه سال جاری خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام ۹۵۱ هزار و ۸۸۱ داوطلب در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد، گفت: تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۳ نسبت به سال گذشته ۵۵ هزار و ۷۵۶ نفر افزایش یافته است.

وی با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در ۱۳۷ کد رشته امتحانی، تصریح کرد: از تعداد ۹۵۱ هزار و ۸۸۱ داوطلبی که در ۱۳۷ کد رشته امتحانی شرکت کرده‌اند، ۱۱۲ هزار و ۶۷۱ داوطلب در دو کد رشته امتحانی ثبت‌نام کرده‌اند. (اعلام نشده است که این دو کد رشته کدام ها بوده اند)

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه ۹۲، خاطر نشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون و برگه راهنمای مذکور از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و هر داوطلب بر حسب مورد و با توجه به تاریخ برگزاری آزمون حداکثر تا روز جمعه ۱۸ بهمن ماه می‌تواند کارت ورود به جلسه دریافت کند.

نمایش بیشتر
دوره DBA-MBA حقوقی مدرک دانشگاه تهران موسسه دکتر بهنیایی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا