آغاز ثبت نام آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور (دوره سیزدهم)


ثبت نام آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور آغاز شد

برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

برای ورود به صفحه ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید

  • ثبت نام تا روز شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۲ ادامه خواهد داشت
  • هزینه ی ثبت نام اولیه ۵۰ هزار تومان است
  • آزمون روز ۲۹ آذر ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد
  • پذیرفته شدگان در این آزمون از بهمن ماه ۱۳۹۲ وارد دانشگاه خواهند شد

.

جدول زمانبندی آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور

گرایش های حقوق آزمون کارشناسی ارشد دوره فراگیر دانشگاه پیام نور

مواد امتحانی، ضرایب و منابع آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

شهریه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

 

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره
شرایط و ضوابط ،تاریخ و نحوه ثبت نام درآزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد
نوبت سیزدهم دانشگاه پیام نور سال ۱۳۹۲

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور بهمن ماه سال ۱۳۹۲(نوبت سیزدهم) می‌رساند، که ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۲/۷/۱۵ آغاز و در روز شنبه ۱۳۹۲/۷/۲۰ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما  و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نوربهمن ماه سال ۱۳۹۲(نوبت سیزدهم) اقدام نمایند.

۱-  شرایط ثبت‌نام و پذیرش:

علاقمندان به تحصیل در دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام نور می‌بایست ضمن اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به شرایط و ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون که در سایت سازمان قراردارد)، در صورتی که دارای شرایط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسی‌ ارشد فراگیر منحصراً در یک رشته گرایش امتحانی ثبت‌نام و حداکثر در ۲۰ (بیست) کدرشته محل از دوره‌های کارشناسی ‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور متقاضی ادامه تحصیل شوند.

۲- فرآیند و زمان ثبت‌نام:

– زمان ثبت‌نام: ثبت‌نام دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور از تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱۵ آغاز و در پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۷/۲۰ به پایان می‌رسد.

داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره دانش‌پذیری کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور لازم است در بازه زمانی مذکور  به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و با تکمیل اطلاعات اولیه و پرداخت اینترنتی مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال (معادل پنجاه هزار تومان) با استفاده از کارت‌های اعتباری عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

نکته قابل‌توجه: متقاضیان گرامی در پرداخت وجه ثبت‌نام دقت فرمایند، زیرا وجوه واریزی به هیچ‌عنوان قابل استرداد نمی‌باشد.

۳- روش ثبت نام:

۱- مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org

۲- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام از پایگاه اینترنتی سازمان.

۳- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.

۴- پرداخت هزینه ثبت‌نام بصورت اینترنتی به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب هر یک از بانک‌های جمهوری اسلامی ایران در داخل یا خارج از کشور که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می‌باشد با مراجعه به سایت سازمان.

۴- زمان توزیع کارت اینترنتی و برگزاری و محل آزمون:

 براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور سال ۱۳۹۲ روز جمعه مورخ ۱۳۹۲/۹/۲۹ برگزار خواهد شد و دانش‌پذیران از تاریخ ۱۳۹۲/۹/۲۷ لغایت ۱۳۹۲/۹/۲۸ می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.

 محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت برای تعیین حوزه امتحانی (بند ۳۲ تقاضانامه) در استان محل اقامت داوطلب می‌باشد. لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۶ دفترچه راهنمای ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت‌نام اقدام نمایند.

۵- دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی:

به داوطلبان توصیه می‌شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام، ابتدا فرم پیش‌نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس براساس فرم پیش‌نویس، با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را براساس بندهای برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام وارد نمایند. ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم‌افزاری ثبت‌نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به این راهنما مراجعه نمایند. ضمنا" داوطلبان لازم است در ورود اطلاعات ثبت‌نام دقت نمایند. بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد ذکر شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب، قبولی وی «کان لم یکن» تلقی شده و از تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

۶- توصیه‌های مهم:

۱- داوطلبان توجه داشته باشند پس از تکمیل تقاضانامه ثبت‌نام و ارسال عکس و پس از دریافت کدپیگیری ثبت‌نام خود می‌توانند در قسمت مشاهده چاپ اطلاعات ثبت‌نامی، اطلاعات خود را مشاهده و از آن یک نسخه چاپ کنند.

۲- به داوطلبان توصیه می‌شود پس از تکمیل تقاضانامه و ثبت‌نام اینترنتی و دریافت کد پیگیری، یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت‌نامی خود تهیه نموده و ضمن کنترل دقیق اطلاعات ثبت‌نام شده چنانچه مغایرتی در خصوص مشخصات ثبت‌نامی خود مشاهده می‌نمایند در تاریخ ۱۳۹۲/۷/۱۵ لغایت ۱۳۹۲/۷/۲۲ که به منظور ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شده است، به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به اصلاح مشخصات و اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

۷- نحوه گزینش دانشجو در دوره‌های فراگیر و تبدیل وضعیت:

۱- نمره نهایی لازم برای قبولی بر اساس تأثیر ۸۰ درصدی میانگین دروس حاصل از آزمون و تأثیر ۲۰ درصدی میانگین معدل مدرک کارشناسی می‌باشد.

۲- میانگین معدل مدرک کارشناسی برای داوطلبانی که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، حاصل میانگین معدل دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می‌باشد.

۳- دانشجویان سال آخر می‌بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را تا تاریخ ۱۳۹۲/۶/۳۱ در محل مربوط در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی اعلام نمایند.

 4- تغییر وضعیت دانش‌پذیری به دانشجویی منوط به احراز شرایط مندرج در بند ۳ دفترچه راهنمای ثبت‌نام (شرایط ثبت‌نام و پذیرش) و شرایط زیر است:

۱-۴- شرکت در آزمون‌های پایان نیمسال دانش‌پذیری مشتمل بر ۸ تا ۱۰ واحد درسی.

۲-۴- کسب نمره نهایی لازم با توجه به ظرفیت پذیرش در رشته محل‌های انتخابی متناسب با جدول شماره ۴ دفترچه راهنمای ثبت‌نام.

۸- یادداشت:

۱- هرگونه تغییری منحصراً از طریق اطلاعیه رسمی سازمان سنجش در نشریه پیک سنجش (هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) و سایت این سازمان و در صورت لزوم از طریق رسانه‌های گروهی اعلام خواهد شد.

۲- در صورت لزوم داوطلبان می‌توانند با شماره تلفن‌های: ۹-۸۸۹۲۳۵۹۵-۰۲۱ تماس و یا به بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا