اطلاعیه‌ سازمان سنجش درباره تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام در آزمون وکالت 1400 تا پایان روز یکشنبه 15 خرداد تمدید شد

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه ای تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون وکالت ۱۴۰۰ تا پایان روز یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ خبر داد.

در حالی که پیش از این نایب رئیس اسکودا در گفتگو با پایگاه خبری اختبار از تمدید مجدد مهلت ثبت نام در آزمون وکالت ۱۴۰۰ تا پایان روز یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ خبر داده بود، سازمان سنجش آموزش کشور امروز با انتشار اطلاعیه این موضوع را اعلام کرد.

پیش از این مهلت ثبت نام که در آگهی ثبت نام آزمون تا ۴ خرداد ۱۴۰۱ تعیین شده بود یک مرتبه مهلت تا ۹ خرداد تمدید شده بود و این مرتبه برای دومین بار تا پایان روز یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ تمدید شده است.

آزمون وکالت ۱۴۰۰ که با تاخیر در سال ۱۴۰۱ در حال ثبت و نام و برگزاری است، روز پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

اطلاعیه‌ تمدید مجدد مهلت ثبت نام آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ (مربوط به نوبت پذیرش سال ۱۴۰۰)

۱۴۰۱/۰۳/۰۹

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت‌نام در آزمون پذیرش پروانه کارآموزی وکالت کانون‌های وکلای دادگستری جمهوری اسلامی ایران سال ۱۴۰۱ (مربوط به پذیرش سال ۱۴۰۰) می رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۱/۰۳/۰۹) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند. لذا متقاضیان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق آگهی ثبت‌نام و اصلاحات مندرج در اطلاعیه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً متقاضیانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت کرده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا