اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ درباره‌ آزمون تولیمو Tolimo

اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور

درباره‌ تاریخ‌ و نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ هشتاد و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی تولیمو Tolimo

اطلاعیه سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره‌ تاریخ‌ و نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ هشتاد و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2014)
۱۳۹۳/۰۳/۱۷

 بدین‌وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون زبان انگلیسی پیشرفته (Tolimo:E-A2014) می‌رساند: 

۱- هشتاد و هشتمین دوره آزمون زبان انگلیسی پیشرفته صبح روز پنجشنبه ۹۳/۳/۲۲ منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۹۳/۳/۲۰ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org قرار می گیرد تا داوطلبان متقاضی شرکت‌در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: نام، نام‌خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام نمایند. بدیهی است هر داوطلب برای شرکت در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی یا اصل پاسپورت خود را همراه داشته باشد.

توضیح: چنانچه داوطلبان هرگونه اشکالی درخصوص کارت شرکت در آزمون خود داشته باشند می‌توانند در روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۳/۲۱ صبح از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و ۲ قطعه عکس شخصا" به نماینده این سازمان مستقر در باجه رفع نقص مراجعه نموده و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند. 

 2- آدرس باجه‌ رفع نقص کارت:

دانشکده زبان ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران: ‌تهران، خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بعد از تقاطع جلال آل احمد، بین خیابان ۱۵ و ۱۶

ضمناً به اطلاع می‌رساند واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این باره از این تاریخ لغایت ۹۳/۳/۲۲ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات داوطلبان می‌باشد. لذا داوطلبان گرامی به منظور پاسخگویی به سوالات خود می‌توانند فقط با شماره تلفنهای ۸۸۹۲۳۵۹۵ الی ۸۸۹۲۳۵۹۹ تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوری خودداری نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا