اطلاعیه اسکودا در مورد بومی گزینی و امکان مهمان شدن در آزمون وکالت ۹۵

اطلاعیه اسکودا در مورد بومی گزینی و امکان مهمان شدن پذیرفته شدگان در آزمون وکالت ۹۵

پایگاه خبری اختبار- اسکودا با انتشار اطلاعیه ای در مورد بومی گزینی و امکان کارآموزی به صورت مهمان توضیحاتی ارائه کرد.

طبق این اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۵ نمی توانند به صورت مهمان در کانونی غیر از کانونی که از طریق آزمون در آن پذیرفته شده اند به صورت مهمان کارآموزی کنند.

همچنین در این اطلاعیه در مورد بومی گزینی تاکید شده است که هر کانون در این مورد به طور مستقل تصمیم گیری خواهد کرد، تاکنون فقط کانون وکلای خوزستان به طور صریح و رسما از تصمیم خود مبنی بر بومی گزینی در آزمون وکالت ۹۵ خبر داده است و هنوز وضعیت برخی کانون های دیگر که در مورد ظرفیت و وضعیت جذب کارآموز از طریق آزمون وکالت ۹۵ اطلاع رسانی نکرده اند مشخص نیست.

متن این اطلاعیه به این شرح است :

باسمه تعالی

چون برخی داوطلبان محترم شرکت در آزمون ورودی سال ۱۳۹۵ کانونهای وکلا سوال می فرمایند که در آزمون سال جاری موضوع ” بومی گزینی” و ” کارآموزی به صورت مهمان” چه وضعیتی خواهد داشت، لزوماً اعلام می شود :

اولاً- کسانی که در آزمون سال ۱۳۹۵ پذیرفته می شوند،امکان کارآموزی به عنوان مهمان را ، در کانونی غیر از محل پذیرش، نخواهند داشت.

ثانیا- موضوع ” بومی گزینی” در آگهی ثبت نام جایی نخواهد داشت.داوطلبان محترم برای آگاهی از وضعیت کانون مورد نظر خود در این مورد، باید به سایت اختصاصی کانون مورد نظر مراجعه فرمایند.

اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران (اسکودا)

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۲۵ دیدگاه ها

  1. سلام ….. به نام خداوند که ما را خلق کرد ……. احتمال داره چند سال دیگه کانون ها منحل بشن ….. یا هم اینکه مثل قوه قصاییه که وکیل مشاوره قوه قضاییه داره آگهی استخدام برگزار بشه اصلا نگران نباشید ….. ما هم جاده فرانسه رو میریم …… به امید روزی که همه وکیل بشن و همه قاضی بشن و نه پرونده ای تشکیل بشه و نه دادگاهی باصه مثل ایتالیا……. روز به روز اسونتره …… فقط متاسفانه چون کار در سطح کشور نیست همه گیر دادیم به وکالت……از ماست که بر اوناست ،،،،، از فردا دیگه دانشگاه نمیرم میخام …. برم پی باغبونی و کشاورزیم….. با تشکر رضا از نورابادد ممسنی ….. دعا کنید بارون بباره…. اسمون که دیگه گانون وکلا نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا