اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره گزینش بدون آزمون دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غیر دولتی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور

درباره گزینش بدون آزمون دانشگاه پیام نور و دانشگاه های غیر دولتی بر اساس سوابق تحصیلی

ثبت نام اینترنتی از روز چهارشنبه ۱۵ تا دوشنبه ۲۰ مرداد انجام خواهد شد

هزینه ثبت نام ۱۰۶ هزار ریال می باشد

داوطلبان آزمون سراسری ۱۳۹۳ که در جلسه آزمون غایب بوده اند یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند، نیاز به ثبت نام مجدد ندارند

دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته از تاریخ ۱۵ مرداد بر روی سایت سنجش قابل دسترسی است

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی ( پذیرش براساس سوابق تحصیلی) براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مصوب۹۲/۶/۱۰ مجلس محترم شورای اسلامی (مرداد ماه سال ۱۳۹۳)

۱۳۹۳/۵/۱۱

 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی-غیرانتفاعی (پذیرش براساس سوابق تحصیلی ) موضوع قانون سنجش پذیرش و دانشجو در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مصوب ۹۲/۶/۱۰ مجلس محترم شورای اسلامی (مرداد ماه سال ۱۳۹۳) می رساند، که ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه مورخ ۹۳/۵/۱۵ آغاز و در روز دوشنبه۹۳/۵/۲۰ پایان می پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طریق سایت سازمان قابل دسترسی است) و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته (۱۰۰رشته محل) برای گزینش در رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی اقدام نمایند.

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این روش به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال می‌باشد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۱۰۶.۰۰۰ (یکصدوشش هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تذکرمهم: داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۳ ثبت نام نموده اند لاکن درجلسه آزمون غائب بوده و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیازی به ثبت نام مجدد در این مرحله را ندارند. ومی توانند انتخاب رشته نمایند مگر اینکه متقاضی انتخاب رشته درگروه یاگروه های آزمایشی علاوه برگروه آزمایشی ثبت نامی خود باشند. توضیحات لازم دراین خصوص دردفترچه راهنمای مذکور که درتاریخ ۹۳/۵/۱۵ برروی سایت سازمان قرار خواهد گرفت درج شده است.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا