اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرائی کشور در سال ۱۴۰۰

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آزموش کشور با انتشار اطلاعیه ای از اعلام اسامی چند برابر ظرفیت پذیرفته شدگان در نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرائی کشور در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

در این اطلاعیه از داوطلبانی که بر اساس اطلاعات مندرج در کارنامه شان جزء معرفی شدگان چند برابر ظرفیت هستند خواسته شده است که از روز چهارم تیر ماه برای کسب اطلاع از جزئیات و زمانبندی مراجعه برای بررسی مدارک و مصاحبه به درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه مراجعه کنند.

نهمین دوره آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ (ویژه متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش) در روزهای ۱۵ و ۱۶ ازدیبهشت ماه امسال در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار شد.

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور به این شرح است:

اطلاعیه اعلام اسامی چند برابر ظرفیت نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۴۰۰ (ویژه متقاضیان استخدام وزارت آموزش و پرورش) به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (بررسی مدارک و انجام مصاحبه استخدامی)

۱۴۰۱/۰۴/۰۳

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ( آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ های برگزاری ۱۶ و ۱۴۰۱/۰۲/۱۵) می‌رساند که کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور از روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۳  در درگاه اطلاع رسانی سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت.

لذا متقاضیان پس از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که براساس نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت برای شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می‌باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، در تاریخ چهارم تیرماه ۱۴۰۱ ( ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ ) به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و براساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.

لازم به ذکراست مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ آغاز و حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ طبق زمان بندی‌ اعلام شده از سوی اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) پایان خواهد یافت.

 یادآوری های مهم:

 ۱) براساس نامه شماره ۲۱۳۹۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۱۵ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب مجلس شورای اسلامی مورخ ۹۹/۱۲/۲۶ (موضوع بند ۳ در بخش «ج» سایر امتیازات قانونی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) امتیاز تخصیص یافته منحصراً در شهرستانهایی که نرخ باروری در آنها ۲/۵ و کمتر باشد بابت تاهل به داوطلبان مرد تعلق می گیرد.

۲) داوطلبان معرفی شده در مرحله بررسی مدارک که متقاضی استفاده از سهمیه بومی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت می‌باشند، برای تأیید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی، الزامی است فرم استشهاد محلی ( فرم شماره ۱ مندرج در ذیل این اطلاعیه) می باشد را تکمیل نموده و پس از تأیید مرجع مربوطه در زمان مراجعه به اداره کل آموزش و پرورش مربوطه جهت بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت داوطلب براساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۳) عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده براساس اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، برای شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می‌شود.

۴) در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی بعمل خواهد آمد. ضمناً پس از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد.

۵) متقاضیان درصورت داشتن هرگونه ابهام و سوال در خصوص نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی https://request.sanjesh.org اقدام نمایند. لذا تاکید می گردد از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استان ها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.

۶) انجام مصاحبه استخدامی، صرفاً در مهلت تعیین شده مندرج در این اطلاعیه امکان پذیر می‌باشد. انجام مصاحبه مجدد و یا تمدید مهلت اعلام شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان ها، تحت هر شرایطی امکان پذیر نخواهد بود.

۷) مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری داوطلبان وفق تقاضانامه در زمان ثبت نام به شرح زیر می باشد:

– تکمیل فرم اعلام آمادگی برای بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و انجام مصاحبه استخدامی؛ (فرم شماره ۲ مندرج در ذیل اطلاعیه)

– اصل و تصویر مدارک سجلی و هویتی داوطلب (کارت ملی/ شناسنامه و شناسنامه فرزندان)؛

– اصل و تصویر مدارک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه)؛

– اصل و تصویر مدارک مربوط به فرم استشهاد محل سکونت (برای داوطلبان بومی متقاضی از محل بند مربوط به احراز سابقه ده سال سکونت)؛

– اصل و تصویر مدارک مربوط به استفاده از سهمیه ۵ درصد ایثارگران؛

– اصل و تصویر کارت پایان خدمت و معافیت دائم برای آقایان (دانش آموختگان برتر مشمول تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی بنیاد ملی نخبگانی که پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت مورد تأیید مرکز نخبگان و استعدادهای برتر نیروهای مسلح را شروع نموده و دوره آموزش نظامی خود را طی نموده اند، می بایست گواهی پایان دوره آموزشی و شروع پروژه تحقیقاتی خود را ارائه نمایند.)

– اصل و تصویر مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و آزمون زبان های خارجی معتبر؛

 آدرس سایت اداره کل آموزش وپرورش استان ها

 ردیف  استان  آدرس درگاه اطلاع رسانی
۱  آذربایجان شرقی https://ea.medu.ir/fa/
۲  آذربایجان غربی https://wa.medu.ir/fa/
۳  اردبیل https://arta.medu.ir/fa/
۴  اصفهان https://isf.medu.ir/fa/
۵  البرز https://alborz.medu.ir/fa/
۶  ایلام https://ilam.medu.ir/fa/
۷  بوشهر https://bushehr.medu.ir/fa/
۸  شهر تهران https://tehran.medu.ir/fa/
۹  شهرستانهای استان تهران https://teo.medu.ir/fa/
۱۱  چهارمحال وبختیاری https://chb.medu.ir/fa/
۱۱  خراسان جنوبی https://skh.medu.ir/fa/
۱۲  خراسان رضوی https://razavi.medu.ir/fa/
۱۳  خراسان شمالی https://khn.medu.ir/fa/
۱۴  خوزستان https://khouz.medu.ir/fa/
۱۵  زنجان https://zanjan.medu.ir/fa/
۱۶  سمنان https://semnan.medu.ir/fa/
۱۷  سیستان وبلوچستان https://sb.medu.ir/fa/
۱۸  فارس https://fars.medu.ir/fa/
۱۹  قزوین https://caspian.medu.ir/fa/
۲۱  قم https://qom.medu.ir/fa/
۲۱  کردستان https://kurd.medu.ir/fa/
۲۲  کرمان https://kerman.medu.ir/fa/
۲۳  کرمانشاه https://kermanshah.medu.ir/fa/
۲۴  کهگیلویه وبویراحمد https://kb.medu.ir/fa/
۲۵  گلستان https://golestan.medu.ir/fa/
۲۶  گیلان https://guilan.medu.ir/fa/
۲۷  لرستان https://lorestan.medu.ir/fa/
۲۸  مازندران https://mazand.medu.ir/fa/
۲۹  مرکزی https://markazi.medu.ir/fa/
۳۱  هرمزگان https://hormozgan.medu.ir/fa/
۳۱  همدان https://hamedan.medu.ir/fa/
۳۲  یزد https://yazd.medu.ir/fa/
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. سلام و عرض ادب من در استخدامی آموزش و پرورش قبول شدم ودر مصاحبه ردشدم به خاطر امتیاز تاهل آزما گرفتند به تمامی استانها امتیاز تاهل تعلق گرفته به جز استان محروم سیستان وبلوچستان قانون مگه یکی نیست نکنید این کارهاروداوطب یه سال تمام با زحمت درس بخونه و قبول بشه وحقش روضایعه بکنند خداازهتون ناراضی میشه اما داوطلب کارنامه سبز دارند باید استخدام بشند چرابدبختشون مکنید

  2. سلام، وقت بخیر ،میشه یک فکری هم به حال ما بکنید ۱۵ سال در مدرسه غیردولتی مشغول خدمت بودم. ۱۵سال عاشقانه وخالصانه زحمت کشیدم با دستمزد بسیار ناچیز وبیمه ناقص .۴۷ سالمه،بامدرک کارشناسی ارشد آموزش ابتدایی. الان بیکارم چرا آموزش وپرورش مارو استخدام نمیکنه ،این همه درس خوندیم زحمت کشیدیم .آخرش بیکار توخونه بشینیم حق ما از زندگی چیه،حمالی کردن وخون دل وحسرت خوردن ؟؟؟،این موسسان غیردولتی ومدیران واقعا حق مارو خوردن ،خدا ازشون نگذره.من کسی رو که حق مارو پایمال کرده حلال نمی‌کنم نه دراین دنیا نه درآخرت،

  3. با سلام. موقع ثبت نام برای امتیاز تاهل و فرزند اسمی از مرد یا زن بودن برای استفاده برده نشده بود ما ثبت نام کردیم سنم الان ۳۸ هست اگه که این امتیاز رو برای خانم ها بردارن قبول شدنم چی میشه یعنی از بین میره بعد این همه تلاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا