تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد

تمدید مجدد مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد

پایگاه خبری اختبار- دانشگاه آزاد اسلامی برای سومین بار مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری ۹۷ را تمدید کرد.

بنا بر اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشتۀ آزمون دکتری ۹۷، داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۹۷/۲/۳۰ برای انتخاب رشته مهلت داشتند، ولی بعدا اعلام شد که داوطلبان از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۸ صبح روز چهار شنبه ۲ خرداد ماه فرصت تازه ای برای انتخاب رشته خواهند داشت و مجددا دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد که داوطلبان  از ساعت ۲۴ چهارشنبه ۲ خرداد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ خرداد ماه برای ویرایش اطلاعات مربوط به انتخاب رشته خود و یا انتخاب رشته جدید فرصت دارند و در حال حاضر نیز با انتشار اطلاعیه ای اعلام شده است که داوطلبان فرصت تازه ای برای ویرایش اطلاعات و یا انتخاب رشته جدید دارند ولی تاکید شده است که این مهلت تمدید نخواهد شد.

متن اطلاعیه منتشر شده از سوی روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به این شرح است:

«اطلاعیه»

آخرین فرصت ویرایش و انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی

با عنایت به درخواستهای مکرر داوطلبان مبنی بر فرصت مجدد برای انتخاب رشته دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی ، به اطلاع می رساند انتخاب رشته و همچنین ویرایش رشته / محلها از ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۹ خرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۱ خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۴۰ رشته / محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

داوطلبان با مراجعه با سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org و با وارد نمودن کد ملی و داوطلبان اتباع غیرایرانی با وارد نمودن کد رهگیری به عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته ( در پایین کارنامه سازمان سنجش درج شده است ) به عنوان رمز عبور می توانند وارد سامانه شده و نسبت به انتخاب رشته یا ویرایش در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

استثنائا در این نوبت تمامی داوطلبانی هم که قبلا اقدام به ویرایش نموده اند می توانند در صورت تمایل مجدداً  انتخاب رشته خود را ویرایش نمایند . ویرایش اولویتهای انتخابی داوطلبان فقط  1  نوبت  امکان پذیر است و هیچگونه درخواستی مبنی بر ویرایش مجدد امکان پذیر نمی باشد.

شایان ذکر است مهلت مذکور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا