تمدید مهلت ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۴۰۰

پایگاه خبری اختبار- مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰ که پیش‌تر تا ۲۵ آبان تعیین شده بود، تا ۲ آذر تمدید شد.

هزینه ثبت نام در این آزمون ۳۵۰ هزار تومان و زمان برگزاری آن، جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ خواهد بود. ثبت نام در سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌شود.

شرکت در این آزمون نیاز به سابقه کاری تجربی (در بعضی رشته‌ها ۵ سال و در برخی دیگر ۱۵ سال تمام) دارد.

برای دانلود دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۴۰۰ (کانون کارشناسان) کلیک کنید

برای اطلاع از جزییات آزمون و حد نصاب علمی لازم برای قبولی،‌ کلیک کنید

اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام در خصوص متقاضیان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۰ و اطلاعیه مورخ ۱۸/۰۸/۱۴۰۰، و با توجه به درخواست شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، به اطلاع متقاضیان این آزمون می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۰/۰۸/۲۵) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که بتوانند تا پایان روز سه‌شنبه مورخ ۰۲/۰۹/۱۴۰۰ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند. 

لذا متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم نمودن مدارک مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

در ضمن متقاضیانی که قبلا ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت نام دریافت نموده اند، نیز می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا