توضیح و عذرخواهی مدیر عامل شرکت پست در مورد حواشی معارفه مدیرکل پست خراسان شمالی

توضیح و عذرخواهی مدیر عامل شرکت پست در مورد حواشی معارفه مدیرکل پست خراسان شمالی

پایگاه خبری اختبار- معارفه مدیرکل جدید پست استان خراسان شمالی با حواشی عجیبی همراه بود که موجب شد مدیر عامل شرکت ملی پست ضمن عذرخواهی توضیحاتی در این مورد ارائه دهد.

روز یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ در حالی که بنر و تبلیغات نصب شده حاکی از معارفه خالقی به عنوان مدیرکل جدید پست استان خراسان شمالی بود و پس از آن که توسط مجری مراسم ایشان به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد و هنگام تقدیم حکم مسوولان حاضر در سالن متوجه شدند که فرد دیگری به نام خانی که به عنوان مدعو در سالن حضور داشت به این سمت منصوب شده است!

محمد خالقی رئیس اداره پست شهرستان شیروان و علی اکبر خانی مسئول بازرسی اداره کل پست استان خراسان شمالی بودند.

بنا بر اعلام روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی مدیر عامل این شرکت در این رابطه گفت: پس از مشورت از میان همکاران شاغل در پست استان دو گزینه معرفی شدند، گزینه نخست جناب آقای خالقی، از کارکنان با تجربه و مورد وثوق و گزینه دوم جناب آقای خانی از کارکنان جوان و پویای این شرکت بودند. مراحل اخذ استعلام و مصاحبه مدیریتی برای هر دو گزینه انجام پذیرفت و طبق روال با مجمع نمایندگان استان و استاندار محترم نیز مشورت شد. از آنجا که استاندار محترم گزینه دوم را به‌عللی ارجح دانستند گزینه دوم قطعی و انتخاب شد.

وی افزود: بر اساس نظر استاندار مقرر شد جناب آقای خانی به‌عنوان گزینه نهایی معرفی شوند و در این‌باره نظر مساعد مجمع نمایندگان استان نیز اخذ شد اما متأسفانه بر اثر سهل‌انگاری حوزه مدیرعامل شرکت ملی پست، حکم گزینه نخست که از پیش آماده شده بود به استان ارسال شد و موضوع به گونه‌ای رقم خورد که در شأن این شرکت نبود.

وی افزود: البته از نماینده اعزامی شرکت ملی پست که وظیفه معارفه مدیرکل جدید را به‌عهده داشت انتظار می‌رفت با دقت و درایت بیشتری مراسم را مدیریت کند تا چنین اشتباه غیرقابل پذیرشی پیش‌ نیاید.

نعمتی گفت: به سهم خودم و به‌عنوان مسئول اصلی این ماجرا از جناب آقای خالقی، سایر همکارانم در استان خراسان‌شمالی و مردم عزیز آن خطه عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم بتوانیم با ارائه خدمات مناسب به شهروندان این اشتباه را جبران کنیم و در این راه از ظرفیت‌های برادر گرانقدر جناب آقای خالقی نیز بهره‌ ببریم.

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا