جذب ۵ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد :

جذب ۵ هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال ۱۳۹۵

پایگاه خبری اختبار- سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از جذب پنج هزار عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد تا پایان سال جاری خبر داد.

مجتبی علوی فاضل در گفت و گو با خبرگزاری پانا، با اشاره به تعداد اعضای هیأت علمی در دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر تعداد اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد بیش از ۳۰ هزار نفر بوده که در برنامه دانشگاه قرار است تعداد استادیاران افزایش یابد.

وی افزود: فرایند جذب اساتید از طریق جذب اعضای هیأت علمی جدید با مدرک دکتری انجام می شود که در این مسیر فارغ التحصیلان دوره های دکتری و اعصای هیأت علمی که مشغول به تحصیل هستند و ارتقا می یابند، جذب خواهند شد.

علوی فاضل در ادامه با تأکید بر اینکه فرایند جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد ادامه دارد، گفت: در سال گذشته جذب بیش از ۴ هزار نفر در سال گذشته محقق شده که برای سال جاری نیز جذب ۵ هزار عضو هیأت علمی جدید در دستور کار قرار دارد و امیدواریم تا پایان سال ۹۵ به هدفی که از پیش تعیین شده، دست پیدا کنیم.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی به اعتبارات لازم برای جذب اعضای هیأت علمی جدید اشاره کرد و گفت: بودجه جذب اعضای هیأت علمی جدید دیده شده، فرخوان جذب هم انجام شده ضمن اینکه رئیس دانشگاه آزاد بر روی موضوع جذب اعضای هیأت علمی تأکید جدی دارد که امیدواریم در افق کوتاه مدت به این مهم برسیم.

به گزارش پانا، دانشگاه آزاد اسلامی در دوره مدیریت حمید میرزاده رئیس فعلی این دانشگاه تعهد کرده سالانه ۵ هزار عضو هیأت علمی جدید را با مدرک دکتری جذب کرده به طوری که تا پایان سال جاری ۲۵ هزار عضو هیأت علمی جدید در این دانشگاه جذب شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا