جزئیات برگزاری سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال ۱۳۹۵

سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شود

کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ فردا ۱۸ آبان منتشر خواهد شد

پایگاه خبری اختبار- مشاورعالی سازمان سنجش گفت: آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش جمعه ۲۱ آبان برگزار می شوند.

به گزارش پایگاه خبری اختبار به نقل از خبرگزاری مهر، حسین توکلی گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ با توجه به خوشه های شغلی داوطلب و برحسب مورد، صبح و یا بعد ازظهر جمعه ۲۱ آبان ۹۵ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: درصبح جمعه آزمون برای تعداد ۲۱۳ هزار و ۲۸۰ داوطلب که از این تعداد ۱۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸ هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند، برگزار می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: در بعد از ظهر جمعه آزمون برای تعداد ۲۳۹ هزار و ۳۶۸ داوطلب که از این تعداد ۱۵۷ هزار و ۵۲۷ نفر زن  و ۸۱ هزار و ۸۴۱ نفر مرد هستند برگزار می شود.

توکلی با اشاره به فرایند برگزاری آزمون افزود: آزمون  نوبت صبح از ساعت ۸.۳۰ و نوبت عصر از ساعت ۱۴ روز جمعه آغاز می شود و درهای ورود به حوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح راس ساعت ۸ صبح و برای آزمون نوبت بعد ازظهر ۱۳.۳۰  بسته خواهد شد.

وی ادامه داد: داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درب‌های ورود به جلسه آزمون، درحوزه امتحانی حاضر باشند هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون، باید پرینت کارت شرکت آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار را به همراه داشته باشد.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: در جلسه آزمون به هریک از داوطلبان خوشه های شغلی مختلف دو بسته آزمونی ارایه می شود، دفترچه تمام داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی، نام خانوادگی و نام هر داوطلب بر روی جلد آن درج شده است.

توکلی افزود: این دفترچه‌ها دارای تنوع بوده و کد عددی و حروف انگلیسی برروی دفترچه سوال داوطلبان درج شده که باید با کد عددی و حروف انگلیسی درج شده در پاسخنامه مطابقت داشته باشد.

وی ادامه داد: دفترچه آزمون عمومی حاوی ۱۰۰ سوال متناسب با گروه خوشه شغلی است که دواطلبان باید در مدت ۱۱۰ دقیقه به سئولات آن پاسخ دهند، هر دواطلب باید به سئوالات دفترچه تخصصی که در دفترچه شماره ۲ آزمون چاپ شده است در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام، آقای هوشیار من سوالات مدنی و تجارت و اداری فراگیر سوم رو دارم، اگر مایا هستید یه ایمیل اعلام کن تا بفرستم و جوابها رو اگر از دوستان کسی هست زحمت بکشه و بذاره روی سایت. سوالات کمی سخت بود ارزش داره مطرح بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا