حدود ۳۰ هزار نفر برای شرکت در آزمون قصاوت ۹۴ ثبت نام کرده اند

معاون منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد :

حدود ۳۰ هزار نفر برای شرکت در آزمون قصاوت ۹۴ ثبت نام کرده اند

در صورت تامین بودجه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۹۲، تا پایان سال جذب می شوند

معاون منابع انسانی قوه قضاییه از ثبت نام ۳۰ هزار نفر برای آزمون قضاوت سال ۹۴ خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا امینی در حاشیه نشست مدیران نظارت و ارزشیابی دادگستری های سراسر کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه در زمینه استخدام نیروهای اداری تصمیمی در جلسه مسئولان عالی قضایی اتخاذ شده یا نامه نگاری با دولت داشته اید؟ گفت: امیدواریم گشایشی در وضع بودجه و اعتبارات دولت حاصل شود تا ما بتوانیم افرادی را که نتوانسته‌ایم به کار دعوت کنیم، تا آخر سال جذب کنیم.

امینی یادآور شد: تعداد کارمندان قوه قضاییه حدود ۴۰ هزار نفر است و ان‌شالله بتوانیم تا آخر امسال حدود دو هزار نیرو در کادر اداری جذب کنیم.

وی درباره اینکه آیا برای ارزشیابی کارمندان قوه قضاییه نرم افزار خاصی طراحی شده است؟ گفت: بله. البته سیستم نظارت بر قضات کاملا متفاوت است و از طریق بخش معاونت ارزشیابی دادسرای عالی انتظامی انجام می شود.

وی درپاسخ به سئوال ایسنا درباره تعداد ثبت‌نام کنندگان در آزمون قضاوت ۹۴ گفت: حدود ۳۰ هزار نفر برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

در همین رابطه خبرگزاری میزان گزارش داد حجت الاسلام و المسلمین امینی در خصوص آخرین وضعیت پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۲ گفت: امیدواریم در وضع بودجه و اعتبارات دولت گشایش حاصل شود در این صورت احتمالاَ تا پایان سال بتوانیم مابقی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی دستگاه قضا را جذب کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا