حذف شرط «حداکثر سن» برای ثبت‌نام در آزمون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

پایگاه خبری اختبار- سازمان سنجش آموزش کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از حذف شرط حداکثر سن برای داوطلبان آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۱۴۰۱ خبر داد. همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبانی که قبلا در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند فراهم شده است.

گفتنی‌ست در اطلاعیه این آزمون که پیش‌تر انتشار یافته بود، شرط سنی داوطلبان حداقل ۲۴ و حداکثر ۵۰ سال اعلام شده بود.

ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی تا پایان روز یکشنبه ۶ آذر ادامه دارد و آزمون روز ۲۴ آذر برگزار خواهد شد.

برای ورود به سامانه ثبت‌نام آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی کلیک کنید

برای دانلود دفنرچه راهنمای آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی کلیک کنید

اصلاحیه درباره اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام در آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی سال ۱۴۰۱

 پیرو انتشار اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام آزمون صدور پروانه تاسیس دفتر خدمات الکترونیک قضایی  سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۳۰و با توجه به اعلام مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه شرط حداکثر سن از قسمت شرایط سنی مندرج در صفحه (۲) اطلاعیه راهنمای مذکور، حذف می‌گردد. متقاضیان، ضرورت دارد تا پایان مهلت ثبت نام و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.

ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد گردد. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاَ نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

  1. کاش شرط حداقل سن رو حذف میکردن یا پایین تر میاوردن من ۲۳ سالمه و نمیتونم شرکت کنم

  2. برای چی باید شرط سن برداشته بشه برای چی یک قاضی یا یک وکیل که پول پارو کرده الانم باید بتونه دفتر بزنه امان از بی عدالتی تمومی ندارن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا