سامانه ارسال درخواست الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی (ساپ)

کلیه پذیرفته شدگان باید اعتراض خود به نتیجه آزمون های دانشگاه آزاد را از طریق سامانه ساپ ارسال کنند

پایگاه خبری اختبار- دانشگاه آزاد اسلامی سامانه ساپ را برای ارسال درخواست های کلیه پذیرفته شدگان آزمون های این دانشگاه اعلام کرد.

بر اساس اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه پذیرفته شدگان این دانشگاه در آزمون های مختلف درخواست ها و اعتراض خود به نتیجه آزمون را باید صرفا از طریق سامانه ساپ ( سامانه ارتباط پشتیبان دانشگاه آزاد اسلامی) به نشانی www.sede.iau.ac.ir ارسال کنند.

متن اطلاعیه به این شرح است:

 به اطلاع شرکت کنندگان آزمون‌های سال ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی (دکتری تخصصی، کارشناسی ارشد، سراسری) و دوره‌های بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان و کارشناسی ارشد ویژه استعدادهای درخشان می‌رساند جهت حفظ سلامتی داوطلبان و با توجه به بیماری کرونا از مراجعه حضوری به مرکزسنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی خودداری کنید.

جهت ثبت درخواست الکترونیکی و ثبت اعتراض به سامانه http://sede.iau.ac.ir مراجعه کرده و درخواست خود را همراه با مستندات لازم ( ازجمله کارنامه) ثبت کنید.

نکته قابل ذکر در ثبت درخواست الکترونیکی اعلام نوع آزمون و درج اطلاعات کامل فردی و آدرس و تلفن است. به درخواست‌های فاقد اطلاعات فردی و آدرس پاسخ داده نمی‌شود.

تذکر مهم: این سامانه جایگزین مکاتبات و مراجعات حضوری برای ثبت درخواست‌ها است. در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص آزمون‌های فوق و دوره‌های بدون آزمون، از طریق تلفن گویای ۴۷۴۳_۰۲۱ و یا سیستم پرسش و پاسخ مجازی به آدرس http://faq.azmoon.iau.ac.ir سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان راهنمایی و پاسخ دهند و از مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنید.

بیشتر بخوانید:

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا